GKS Katowice

1

• Koniec! GKS Katowice pokonuje Wartę Poznań i już jest praktycznie pewny utrzymania w 1 lidze!

• Krzysztof Baran za zbyt długie wyprowadzanie piłki z 5 metra został ukarany żółtą kartką.

• 3 minuty dłużej potrwa te spotkanie.

• Znowu Tomasz Laskowski! Gdyby nie bramkarz Warty to GKS prowadziłby dużo więcej! Tym razem obronił strzał Bartosz Śpiączki.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Kajetan Szmyt wchodzi w miejsce Michała Żebrakowskiego.

• Kolejny strzał Anona, ale tym razem został zablokowany.

• David Anon nie zdołał opanować piłki zagranej przez Bartosza Śpiączkę i GKS stracił szansę na gola.

• Jakub Kiełb jest pierwszym zawodnikiem, który w drugiej połowie ogląda żółtą kartkę.

• Na zmianę zdecydował się również szkoleniowiec Warty. Łukasz Spławski schodzi, a w jego miejsce pojawia się Krzysztof Biegański.

• Ostatnią zmianę wykorzystuje Dariusz Dudek. Bartłomiej Poczobut zmieniona przez Jakuba Habustę.

• Pierwsza próba Wojciecha Fadeckiego. Na drodze piłki stanął jednak Rzonca.

• Zawodnicy GKS domagali się odgwizdania rzutu karnego! Wydawało się, że Jakub Kiełb zagrał piłkę ręką.

• Kacper Tabiś wchodzi, a schodzi Tymoteusz Puchasz.

• Znakomita interwencja Laskowskiego! Bartosz Śpiączka dostał podanie na 7 metr, ale przegrał pojedynek z bramkarzem gospodarzy!

• Adrian Błąd uderza z 20 metrów, ale znowu zabrakło trochę dokładności.

• A w drużynie gości melduje się Bartosz Śpiączka, który zmienia Arkadiusza Woźniaka.

• Zmiany w obu drużynach. Serhij Napołow zmieniony przez Wojciecha Fadeckiego.

• Znakomite dośrodkowanie Tymoteusza Puchacza! Arkadiusz Woźniak uderzył głową z 5 metrów, ale Tomasz Laskowski znakomitą interwencją ratuje swój zespół!

• Adrian Błąd notuje taktyczny faul na rywalu, jednak tym razem zakończyło się to tylko słownym upomnieniem.

• Bardzo dobra interwencja Arkadiusza Jędrycha, zresztą kolejna dzisiaj. Obrońca gości gra bardzo pewnie.

• Kolejny dzisiaj nieudany strzał Wojciecha Lisowskiego.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Po bramce Davida Anona GKS wygrywa z Wartą 1:0! Gdyby ten wynik się utrzymał to podopieczni Dariusza Dudka zapewnią sobie miejsce w przyszłym sezonie 1 ligi!

• Bardzo dobry strzał! Tomasz Laskowski końcówkami palców odbił piłkę, która leciała tuż przy słupku!

• Kompletnie nieudana próba Lisowskiego. Piłka poszybowała w trybuny.

• Kolejna dobra interwencja Krzysztofa Barana! Tym razem bramkarza gości próbował zaskoczyć Grzegorz Szymusik.

• Spokojna interwencja Krzysztofa Barana. GKS Katowice przejmuje posiadanie.

• Stwierdzenie o brutalności tego meczu się sprawdza.. teraz żółtą kartkę obejrzał Michał Grobelny.

• Bardzo często dzisiaj sędzia musi wyciągać kartki. Tym razem ukarany Arkadiusz Woźniak.

• Świetna akcja gości! Podanie na skrzydło, gdzie Adrian Błąd dograł idealną płaską piłkę w pole karne i David Anon z najbliższej odległości pakuje ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! David Anon! GKS Katowice wychodzi prowadzenie.

• Bardzo dobrze interwencja Arkadiusza Jędrycha. Teraz Warta ma rzut rożny.

• Dobry wolej Calluma Rzoncy, jednak ofiarna interwencja defensora Warty ratuje sytuację.

• Kolejny zawodnik ukarany żółtą kartką. Tym razem do notesu sędziego trafił Mateusz Mączyński.

• Zamieszanie w polu karnym Warty! Callum Rzonca uderzył z 7 metra, ale minimalnie spudłował!

• Bartosz Kalupa ogląda żółty kartonik.

• Bartosz Kalupa dostał świetne podanie, ale nie trafia w piłkę będąc na 3 metrze od bramki!

• Callum Rzonca ukarany żółtą kartką za faul na Szymusiku.

• Powinno być 0:1 dla GKS'u! Wojciech Lisowski z 5 metrów trafia w poprzeczkę! Próbował jeszcze dobić przewrotką, ale znakomicie broni Laskowski! Takie sytuacja muszą kończyć się golem!

• Ależ teraz ważna interwencja Radka Dejmka! Doświadczony obrońca przerwał akcję rywala, który wychodził już sam na sam z bramkarzem! Zrobił to wszystko idealnie czysto!

• Świetnie ustawiony Jakub Kiełb wybija piłkę. GKS od samego początku atakuje bardzo agresywnie. Brakuje tylko dokładności.

• David Anon próbował zaskoczyć bramkarza strzałem głową, jednak piłka mija bramkę gospodarzy.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne posłał Adrian Błąd, jednak Tomasz Laskowski spokojnie wyłapuje dośrodkowanie.

• Arkadiusz Woźniak notuje pierwsze kopnięcie!

• Obie drużyny są już na murawie!

• Nikt w Katowicach nie wyobraża sobie innego scenariusza. GKS musi się utrzymać. Z takim doświadczonym składem, zawodnikami, którzy nie tak dawno stanowili siłę klubów z Lotto Ekstraklasy... Spadek do II ligi to najczarniejszy możliwy scenariusz.

• Witamy Państwa bardzo serdecznie! Czas na przedostatnią kolejkę Fortuna 1 Ligi, która może dać nam wiele rozstrzygnięć, jeżeli chodzi o dalszy byt na zapleczu Ekstraklasy! GKS Katowice do utrzymania potrzebuje dzisiaj zwycięstwa nad drużyną z Poznania. Czy im się to uda? Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

red

Warta Poznań - GKS Katowice ONLINE. Gdzie obejrzeć w TV, relacja LIVE online? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Warta Poznań - GKS Katowice ONLINE. Sezon Fortuna 1 Ligi zbliża się do końca. Awanse są już rozstrzygnięte, więc kibicom pozostało pasjonować się batalią o utrzymanie. Kolejny odcinek tego spektaklu rozegra się dziś w Poznaniu, gdzie bezpieczna już Warta podejmie łapiący powietrze GKS Katowice. Porażka może oznaczać dla śląskiego zespołu poważne kłopoty i zanurkowanie w strefę spadkową.

Warta Poznań - GKS Katowice ONLINE

Warta Poznań - GKS Katowice online. Jeszcze bezpieczni

Poznaniacy utrzymanie zapewnili sobie już wcześniej, więc ze spokojem podejmą dzisiaj gości ze Śląska. Dla GKS Katowice mecz z "Zielonymi" ma jednak wielką wagę.
Porażka może oznaczać wyprzedzenie ich w tabeli przez Bytovię i dogonienie przez Wigry, a taki scenariusz przed ostatnią kolejką mógłby okazać się katastrofalny. Wtedy do szczęście potrzebne będzie zwycięstwo u siebie z Bytovią w ostatniej serii spotkań i liczenie na remis lub porażkę Wigier.

Warta Poznań - GKS Katowice LIVE online. Idealny scenariusz

Dzisiejszy dzień może jednak przynieść dla kibiców GieKSy również same radosne informacje. W przypadku zwycięstwa z Wartą, oraz późniejszej porażki Bytovii i braku zwycięstwa Wigier w dzisiejszych meczach, już dzisiaj katowiczanie będą mogli cieszyć się z utrzymania.

Warta Poznań - GKS Katowice LIVE online. Zieloni bez snajpera

W meczu z GieKSą nie zagra najlepszy strzelec Warty - Robert Janicki, który w spotkaniu z Chrobrym przekroczył limit żółtych kartek.

Warta Poznań - GKS Katowice LIVE online. Jak było jesienią

W meczu rundy jesiennej Warta pokonała GKS na Bukowej 2:0. Dla katowiczan jest to więc okazja do rewanżu. Czy zmotywowany walką o utrzymanie zespół sprosta Warcie? Przekonamy się już wkrótce.

Warta Poznań - GKS Katowice TRANSMISJA TV

Transmisję tv ze spotkania Warta Poznań - GKS Katowice przeprowadzi Polsat Sport. Przedmeczowe studio rozpocznie się o 12. Pierwszy gwizdek sędziego o 12:15. Stream online ze spotkania Warta - GKS Katowice dostępny będzie w serwisie Ipla.