Warta Poznań - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Beniaminek wykorzysta zadyszkę zabrzan?

0

Górnik Zabrze

1

• Koniec meczu!

• Chudy pewnie wybiegł do miękkiej wrzutki w pole karne. Warta nie ma już czasu na wyrównanie.

• Kubica zastąpił Jimeneza.

• Sobczyk mógł zamknąć mecz! Znakomite podanie od Jimeneza, które minęło całą linię obrony. Sobczyk wyszedł sam na sam z Lisem i fatalnie przestrzelił, uderzając bardzo wysoko nad poprzeczką!

• Sobczyk za szybko chciał pozbyć się piłki i kopnął przed siebie bez celu. Szybka i łatwa strata.

• Dalekie zagranie "na chaos" w pole karne. Piłka trafiła do Ivanova, lecz ten nie zdołał oddać strzału. Nie spodziewał się, że futbolówka minie wszystkich i trafi właśnie do niego.

• Kuzimski zderzył się z Prochazką. Mamy przerwę w grze.

• Ściślak za Bartosza Nowaka.

• Pojedynek biegowy Kuzdry z Kojem i wygrywa zawodnik Górnika.

• Janicki i Jaroch w miejsce Ławniczaka i Rodrigueza. Warta stawia na zmasowaną ofensywę.

• Sobczyk przewraca się w polu karnym Warty, ale Szczech nie dostrzegł tam faulu i jego gwizdek milczy.

• Rodriguez za długo holował futbolówkę w trakcie kontry. Goście zdążyli wrócić, a zawodnik Warty ją stracił.

• Rajd Czyżyckiego zakończony strzałem. Łapie to Chudy.

• Czyżycki za Laskowskiego.

• Zmiana. Alex Sobczyk za Piotra Krawczyka.

• Statystyka fauli 6 do 17. To chyba dobrze opisuje poziom tego spotkania.

• Brzydki faul Prochazki na Ławniczaku, ale według arbitra nie kwalifikowało się to na kartkę.

• Znowu Manneh szukał prostopadłym zagraniem Krawczyka i po raz kolejny uprzedził skrzydłowego Lis.

• Hiszpan uderzył nie w ten róg, w który rzucił się Lis. Zabrzanie na prowadzeniu.

• GOOOOOL! JESUS JIMENEZ Z 11 METRÓW!

• Laskowski ogląda jeszcze kartkę.

• Rzut karny dla Górnika! Laskowski pociągał rywala za koszulkę, sprowadzając go niemal do parteru.

• Piłkarz Górnika szarpany za koszulkę w polu karnym Warty. Czy sędzia wskaże wapno?

• Krawczyk ruszył do prostopadłego zagrania, ale zabrakło mu niewiele, by wyprzedzić Lisa.

• Wyraźnie niecelna próba Trałki z dystansu.

• Znakomicie dopadł do piłki Massouras i uderzył od razu na bramkę. Piłka odbiła się jeszcze od Trałki i o milimetry minęła górą poprzeczkę!

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Prochazka uderzał zza pola karnego, ale Lis był na posterunku i wyłapał futbolówkę.

• Brzydki faul Manneha na Laskowskim. Kolejna przerwa w grze.

• Teraz pomyłka po stronie Górnika! Obrońca za lekko podawał do Chudego i bliski szczęścia był Rodriguez. Ten chciał jednak mijać bramkarza i nie udała mu się ta sztuka.

• Słabe dośrodkowanie z rzutu wolnego. Trałka nie zaliczy asyst po takich dograniach.

• Gryszkiewicz faulował Szmyta. Będzie kolejna okazja do strzału z rzutu wolnego.

• Kolejna pomyłka obrońcy gospodarzy! Do strzału doszedł Krawczyk i tym razem niewiele mu zabrakło, a Lis skapitulowałby! Po raz kolejny jednak bramkarz Warty ratuje zespół.

• Kuzdra atakował bardzo szeroko, szukał dośrodkowania, ale wyszedł za linię końcową po nieopanowaniu futbolówki.

• Laskowski co chwila jest faulowany, po chwili oddaje rywalom i robi nam się tutaj bardzo brzydkie spotkanie.

• Zmiana w drużynie Warty Poznań. Z boiska schodzi Mariusz Rybicki, na boisku pojawia się Kajetan Szmyt.

• Ciekawa próba zagrania Nowaka do Jimeneza. Za wysoko i za mocno zagrał jednak pomocnik do Hiszpana i Warta zacznie z boku boiska.

• Seria rzutów rożnych i dośrodkowań w pole karne Warty. Ostatni z nich dopiero przyniósł strzał. Krawczyk prosto w rywala.

• Masouras był zmuszony do ratowania się faulem i dostał kartkę.

• Pomyłka Kuzdry na lewej stronie boiska, do piłki dopadł Krawczyk, ale uderzył prosto w dobrze ustawionego przed linią Lisa.

• Laskowski ładnie ograł rywala, minął go zwodem, ale po chwili już stracił piłkę.

• Niedokładne dośrodkowanie Grzesika, którego blokował jeszcze na lewej stronie Gryszkiewicz.

• Niskie dośrodkowanie Prochazki niemal z samej linii końcowej. To musiało się skończyć interwencją Lisa.

• Uderzenie Kuzimskiego z rzutu wolnego i tylko wysoki skok muru uratował Chudego przed utratą gola!

• Leniwy początek spotkania, gospodarze spokojnie budują akcje, a Górnicy są schowani na własnej połowie. Poznaniacy nie ruszają jednak do licznych ataków.

• Kiepskie dośrodkowanie gości z lewego skrzydła i szansa na stworzenie pierwszego zagrożenia zaprzepaszczona.

• Zaczynamy spotkanie!

• Warta w PKO Ekstraklasie zaliczyła falstart. W czterech pierwszych meczach nie była w stanie zdobyć nawet bramki. Zieloni przełamali się w wyjazdowej potyczce w Wisłą Płock (3:1), a przed tygodniem również w delegacji ograli Podbeskidzie Bielsko-Biała (2:1).

• Zawodnicy Górnika nie rozpamiętują ostatnich niepowodzeń i liczą na to, że poniedziałkowa potyczka pozwoli im wrócić na ścieżkę zwycięstw.

• Górnik rozpoczął sezon od czterech zwycięstw i pozycji lidera. Szybko jednak obniżył loty. W trzech ostatnich spotkaniach zabrzanie sięgnęli po zaledwie jedno "oczko". Przed tygodniem surowej lekcji udzielił im Raków Częstochowa wygrywając na Arenie Zabrze 3:1.

• Górnik jest na podium, ale ostatnio właściwie przestał punktować. Za to beniaminek z Poznania wygrał dwa mecze z rzędu. Kto dziś okaże się lepszy?

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Warta Poznań - Górnik Zabrze!

Warta - Górnik LIVE! Beniaminek wykorzysta zadyszkę zabrzan?

Warta - Górnik LIVE! Beniaminek wykorzysta zadyszkę zabrzan? ©Grzegorz Dembinski

Warta Poznań - Górnik Zabrze ONLINE. Górnik jest na podium, ale ostatnio właściwie przestał punktować. Za to beniaminek z Poznania wygrał dwa mecze z rzędu. Początek spotkania na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim w poniedziałek o godz. 18. Relacja na żywo w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Warta Poznań - Górnik Zabrze ONLINE

Górnik rozpoczął sezon od czterech zwycięstw i pozycji lidera. Szybko jednak obniżył loty. W trzech ostatnich spotkaniach zabrzanie sięgnęli po zaledwie jedno "oczko". Przed tygodniem surowej lekcji udzielił im Raków Częstochowa wygrywając na Arenie Zabrze 3:1. - Nie takiego wyniku oczekiwaliśmy. To pokazuje, jak wiele pracy jest przed nami - podkreślał trener Marcin Brosz.

Zawodnicy Górnika nie rozpamiętują ostatnich niepowodzeń i liczą na to, że poniedziałkowa potyczka pozwoli im wrócić na ścieżkę zwycięstw. - Skupiamy się na kolejnych meczach, wyciągamy wnioski z poprzednich, cały czas poprawiamy błędy i myślę, że z Wartą udowodnimy, że była to tylko lekka zadyszka - skomentował Przemysław Wiśniewski, obrońca Górnika.

- Mamy za sobą sześć meczów i te spotkania pokazują, że trzeba szybko się przystosować do ekstraklasowego poziomu. Zwycięstwa budują i dodają jeszcze większej pewności oraz wiary w to, co robimy. Dużo łatwiej pracuje się po zwycięstwie, ale jest to też najtrudniejszy moment. Muszę dostrzegać wtedy cienką granicę między niepisaną pewnością a brakiem koncentracji. Każdy następny mecz może inaczej nas zweryfikować. Naszym celem w poniedziałek jest trzeci mecz bez porażki i trzy zwycięstwa w ekstraklasie - zaznaczył Piotr Tworek, szkoleniowiec Warty.

Coraz lepiej wygląda sytuacja kadrowa Zielonych. Do gry gotowi są nieobecni ostatnio bramkarz Adrian Lis i Jakub Kiełb. Do indywidualnych treningów powrócił kapitan Bartosz Kieliba, ale przeciwko Górnikowi jeszcze nie wystąpi.

Nie zagrają w meczu Warta Poznań - Górnik Zabrze:

Warta: Bartosz Kieliba, Nikodem Fiedosewicz, Michał Kopczyński.
Górnik: Nikodema Fiedosewicza i Michała Kopczyńskiego

Warta Poznań - Górnik Zabrze TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja w Canal+ Sport Komentuje duet Rafał Dębiński - Tomasz Wieszczycki. W internecie mecz w aplikacji Player i Canal+. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00. Zapraszamy!

18:00 Warta Poznań - Górnik Zabrze Canal+ Sport