Radosław Patroniak
Warta Poznań po rewelacyjnym sezonie i stracie kilku ważnych piłkarzy nie zatraciła swojego stylu gry. We Wrocławiu wyraźnie przeważała w drugiej połowie, ale strzeliła tylko jedną bramkę. Potem Zieloni przespali początek drugiej połowy i musieli gonić wynik. Remis uratował rezerwowy Mateusz Czyżycki. Swojska banda wypadła jednak całkiem dobrze i czas powinien pracować na jej korzyść. Oceny 1-10. Zobacz oceny piłkarzy Warty Poznań za mecz ze Śląskiem --->Fot. Magda Pasiewicz
Warta Poznań po rewelacyjnym sezonie i stracie kilku ważnych piłkarzy nie zatraciła swojego stylu gry. We Wrocławiu wyraźnie przeważała w drugiej połowie, ale strzeliła tylko jedną bramkę. Potem Zieloni przespali początek drugiej połowy i musieli gonić wynik. Remis uratował rezerwowy Mateusz Czyżycki. Swojska banda wypadła jednak całkiem dobrze i czas powinien pracować na jej korzyść. Oceniliśmy piłkarzy Warty Poznań w skali od 1-10.