Warta Poznań - Piast Gliwice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO

Warta Poznań

0

Piast Gliwice

0

• Koniec meczu! Warta Poznań i Piasta Gliwce dalej nie zdobywają bramek, ale notują pierwsze w tym sezonie punkty.

• Bartosz Rymaniak pojawia się w miejsce Jakuba Holubka.

• 3 minuty dolicza arbiter do tego meczu.

• Frantisek Plach świetnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Kajetan Szmyt wchodzi w miejsce Mariusza Rybickiego.

• Sędzia nakazuje grać dalej! Nic nie było.

• Sędzia sprawdza na wozie VAR czy nie było zagrania ręką przez Kupczaka!

• Arkadiusz Pyrka przeprowadził znakomitą akcję indywidualną, minął kilku rywali, ale jego strzał świetnie obronił Lis!

• Frantistek Plach znowu udowadnia swoje umiejętności świetnie broniąc strzał Rybickiego.

• Tiago Alves melduje się w miejsce Piotra Parzyszka.

• Frantisek Plach uprzedził rywala!

• Jan Grzesik zmieniony przez Jakuba Kuzdrę.

• Gracjan Jaroch zmienia Michała Jakóbowskiego.

• Pyrka opanował sobie piłkę w polu karnym, ale trafił tylko w boczną siatkę.

• Schodzi także Dominik Steczyk, a wchodzi Arkadiusz Pyrka.

• Michał Żyro zmienia Patryka Sokołowskiego.

• Znakomite piąstkowanie Lisa! Bramkarz Warty ratuje swój zespoł przed stratą bramki!

• Mateusz Kupczak huknął z dystansu! Zabrakło jednak do bramki dobre 2-3 metry.

• Adrian Lis zderzył się z Mateuszem Kuzimskim. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Zakotłowało się pod bramką Warty, ale goście nie zdołali oddać strzału na bramkę.

• Warta bardzo mocno wchodzi w drugą część meczu. Jak na razie brakuje im tylko skuteczności.

• Mocne uderzenie zawodnika Warty! Piłka poszybowała jednak wysoko nad bramką.

• Druga połowa już się rozpoczęła! Gramy!

• Mateusz Kupczak zameldował się w miejsce Adriana Laskowskiego.

• Dwie zmiany w składzie Warty Poznań. Robert Janicki zastąpił Mateusza Czyżyckiego.

• Koniec pierwszej połowy!

• Mateusz Czyżycki ukarany żółtą kartką.

• Bartosz Kieliba wygrywa pojedynek główkowy z Piotrem Parzyszkiem! Bardzo ważna interwencja.

• Grzesik zablokował rywala i Piast stracił szansę na gola.

• Kristopher Vida huknął z dystansu, a piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Po pierwszych 30 minutach statystyka strzałów celnych wynosi równe 0. Niestety nie oglądamy dobrego widowiska w Grodzisku Wielkopolskim.

• Znowu strzał Steczyka został zablokowany.

• Niezła próba strzału Jakóbowskiego! W ostatniej chwili został jednak zablokowany.

• Jakub Holubek ukarany żółtą kartką.

• Spokojna gra obu drużyn. Jaka na razie bez pomysłu na stworzenie dogodnej sytuacji.

• Bardzo ważna interwencja Martina Konczkowskiego, który zdołał zażegnać niebezpieczeństwo.

• Piłka notuje pusty przelot po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez gracza Piasta Gliwice.

• Zablokowany strzał Steczyka ląduje w rękawicach bramkarza Warty.

• Jarosław Przybył uzył gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu druzyn wychodzą na murawę!

• Będzie to pierwsze spotkanie Warty z Piastem na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Na zapleczu ekstraklasy obie drużyny po raz ostatni starły się w sezonie 2011/2012. Gliwiczanie pokonali wtedy dwukrotnie Zielonych 3:1 i 3:0.

• Po dwóch kolejkach nowego sezonu Piast z zerową zdobyczą punktową zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli (porażka ze Śląskiem we Wrocławiu 0:2 i przegrana u siebie z Pogonią 0:1). Warta w dwóch spotkaniach również nie zdobyła punktu i w tabeli plasuje się na miejscu czternastym (przegrana w Grodzisku z Lechią 0:1 i porażka w Lubinie z Zagłębiem 0:1).

• W takim składzie rozpocznie Piast Gliwice:

• Oto wyjściowa jedenastka Warty Poznań:

• W Grodzisku Wielkopolskim spotkają się ze sobą drużyny, które w tym sezonie jeszcze nie zdobyły nawet punktu. O godz. 17:30 rozpocznie się mecz Warty Poznań z Piastem Gliwice. Witamy w relacji LIVE!

DW

1/3
przejdź do galerii

©Karina Trojok

Warta - Piast ONLINE. W 3. kolejce PKO Ekstraklasy spotkają się ze sobą drużyny, które w tym sezonie jeszcze nie zdobyły nawet punktu. Warta Poznań dwukrotnie przegrywała po 0:1 z Lechią i Zagłębiem, natomiast Piast - poza europejskimi pucharami - również dwukrotnie przegrał. Ze Śląskiem 0:2 i Pogonią 0:1. W końcu ktoś zdobędzie dziś punkt. Pytanie tylko - kto?

Warta - Piast ONLINE

Warta - Piast NA ŻYWO. Po raz ostatni Warta z Piastem grała osiem lat temu jeszcze w pierwszej lidze.
Gliwiczanie pokonali wtedy dwukrotnie Zielonych 3:1 i 3:0 którzy zamknęli sezon awansem do Ekstraklasy. Co ciekawe, będzie to pierwsze spotkanie Warty z Piastem na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce.

Obie drużyny wystąpią osłabione. W ekipie gospodarzy kontuzjowani są Nikodem Fiedosiewicz i Michał Kopczyński, a w jedenastce Waldemara Fornalika zabraknie Jakuba Świerczoka i Mikkela Kirkeskova. - Będziemy chcieli konsekwentnie realizować swoją grę, czyli prezentować dyscyplinę w defensywie, a w ataku nie zamierzamy blokować możliwości zawodników. Pozwalamy im na prezentowanie pełni swoich umiejętności - zapowiada Fornalik.

Gliwiczanie w tym sezonie mocno zawodzą, ale mimo osłabień, ta drużyna wciąż ma spory potencjał. Na niekorzyść Piasta działa też fakt, że gra on w czwartek w europejskich pucharach, więc skład na Wartę może być eksperymentalny. Wiemy już, że Warta stawia mocno na polskich zawodników. Czy jej kadra zapewni pierwsze punkty w Ekstraklasie w tym meczu? Jak dotąd beniaminek był dość bezbarwny.

Warta - Piast PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Warta: Lis - Kuzdra, Ławniczak, Kieliba, Kiełb - Kupczak, Trałka - Rybicki, Janicki, Jakóbowski - Kuzimski
Piast: Plach - Konczkowski, Huk, Czerwiński, Holubek - Sokołowski, Jodłowiec - Steczyk, Lipski, Milewski - Parzyszek.

Warta - Piast TRANSMISJA

Mecz 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy rozpocznie się na stadionie przy ul. Powstańców Chocieszyńskich w Grodzisku Wielkopolskim w sobotę, 12 września 2020 roku, o godz. 17.30. Transmisja spotkania w Canal+ Sport od godz. 17.25. Mecz pokaże również TVP Sport. Na antenie telewizji publicznej przedmeczowe studio rozpocznie się o godz. 17.00. Poprowadzą je Sylwia Dekiert i Marcin Żewłakow. Samo spotkanie skomentują Dariusz Szpakowski i Robert Podoliński. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

Warta - Piast STREAM: Internetowe stream online dostępny jest pod adresami: ncplusgo.pl, canalplus.com, player.pl, sport.tvp.pl.