Mecz Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Różne...

Mecz Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Różne położenie beniaminków. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 22. kolejka
2021-03-21 12:30

Warta Poznań

2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

• Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli.

• Za dwa tygodnie Warta Poznań podejmie na wyjeździe Górnik Zabrze, natomiast Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się na własnym stadionie z Wisłą Kraków.

• Dzięki temu zwycięstwu Warta Poznań oddala się od strefy spadkowej już na jedenaście punktów, natomiast Podbeskidzie jest w coraz gorszej sytuacji.

• Koniec meczu w Grodzisku Wielkopolskim! Warta Poznań wygrywa z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:0!

• Ostatnia zmiana w zespole Warty Poznań. Mariusz Rybicki zastąpił Makanę Baku.

• Do drugiej części spotkania arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Po znakomitym kontrataku Makany Baku piłka trafiła do Jakuba Kuzdry, a ten potężnym strzałem podwyższył wynik meczu na 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Jakub Kuzdra podwyższa prowadzenie Warty Poznań na 2:0!

• Gergo Kocsis został sfaulowany przed bramką Warty i goście będą mieli jedną z ostatnich szans na zdobycie bramki.

• To powinna być bramka dla Podbeskidzia! Po dośrodkowaniu z lewej strony zakotłowało się w polu karnym Warty, ale Dominik Frelek uderzył minimalnie niecelnie!

• W zespole Podbeskidzia David Niepsuj pojawił się w miejsce Jakuba Hory.

• Natomiast Jakub Kuzdra pojawił się w miejsce Mateusza Kuzimskiego.

• Dwie zmiany w szeregach Warty Poznań. Michał Kopczyński zastąpił kontuzjowanego Macieja Żurawskiego

• Maciej Żurawski doznał kontuzji po starciu z jednym z rywali.

• Podbeskidzie wydaje się rozbite po stracie bramki, nie potrafią zbliżyć się do pola karnego przeciwników.

• Natomiast Marco Tulio zastępuje Karola Danielaka.

• Kolejne dwie zmiany w szeregach Podbeskidzia. Dominik Frelek pojawia się w miejsce Jakuba Bierońskiego

• Po stracie bramki Podbeskidzie próbuje zaatakować, ale na razie nie potrafią przedrzeć się pod pole karne gospodarzy.

• Łukasz Trałka pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w pole karne Podbeskidzia i oddał mocny strzał, który jeszcze dotknął Makana Baku i Warta może cieszyć się z prowadzenia!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Makana Baku otwiera wynik meczu w Grodzisku Wielkopolskim!

• Łukasz Trałka ucierpiał po starciu z jednym z przeciwników.

• Natomiast Gergo Kocsis pojawił się w miejsce Michała Rzuchowskiego.

• Dwie zmiany w barwach Podbeskidzia. Marko Roginić zastąpił Petera Wilsona

• Łukasz Trałka zagrał w pole karne Podbeskidzia, gdzie był Makana Baku, ale snajper gospodarzy uderzył minimalnie niecelnie.

• Adam Zrelak dostał piłkę w polu karnym Podbeskidzia, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Początek drugiej części meczu nie jest bardziej interesujący od pierwszej połowy spotkania. Oba zespoły bardziej skupiają się nad obroną niż nad konstruowaniem ofensywnych akcji.

• Jakub Hora uderzył bardzo wysoko nad bramką gospodarzy.

• Jakub Hora został sfaulowany tuż przed polem karnym gospodarzy i Podbeskidzie będzie miało szansę na zdobycie bramki!

• Rafał Janicki ucierpiał po starciu z Makaną Baku.

• Adam Zrelak wpadł z piłką w pole karne Podbeskidzia, jednak jego podanie zostało przejęte przez jednego z rywali.

• Jakub Hora uderzył z dystansu, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Rozpoczynamy drugą część rywalizacji!

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Za moment rozpoczniemy drugą połowę meczu.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy w Grodzisku Wielkopolskim bezbramkowy remis.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej części meczu arbiter dolicza co najmniej jedną minutę.

• Łukasz Sierpina popędził lewą stroną boiska, ale po jego dośrodkowaniu żaden z graczy gości nie zdołał oddać strzału!

• Jakub Hora został ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu.

• W miejsce kontuzjowanego Michała Jakóbowskiego na boisku pojawia się Adam Zrelak.

• Michał Jakóbowski ucierpiał po jednym ze starć.

• Łukasz Sierpina ruszył lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Michał Jakóbowski popędził lewą stroną boiska, ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez jednego z rywali.

• Jan Grzesik uderzył z dystansu, ale piłka trafiła w jednego z przeciwników i wyszła na rzut rożny.

• Łukasz Trałka mocno ucierpiał po wejściu Petera Wilsona.

• Łukasz Trałka z rzutu rożnego dośrodkował tak, że futbolówka zatrzymała się na pierwszym z przeciwników.

• Filip Modelski został ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

• Ładna, kombinacyjna akcja gospodarzy, ale po akcji Michała Jakóbowskiego prawą stroną boiska żaden z graczy Warty nie zdołał zagrozić bramce rywali.

• Jakub Kiełb ruszył lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie nie trafiło do żadnego z partnerów.

• Prostopadłe podanie w kierunku pola karnego gości nie dotarło do żadnego z graczy Warty.

• Jan Grzesik faulowany w środkowej strefie boiska, ale na razie bez kartki.

• Jeden z graczy Podbeskidzia zdecydował się na strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Początek spotkania bardzo spokojny w wykonaniu obu drużyn. Zarówno Warta jak i Podbeskidzie skupiają się głównie nad tym by nie stracić bramki.

• Michał Rzuchowski dośrodkował w pole karne Warty, ale tam żaden z graczy Podbeskidzia nie zdołał oddać dopaść do piłki.

• Po wrzuceniu piłki z autu zakotłowało się w polu karnym Podbeskidzia, ale żaden z graczy gospodarzy nie zdołał oddać strzału na bramkę rywali.

• Rozpoczynamy mecz!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się już na murawie stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Za moment rozpoczniemy ten pojedynek.

• Ławka rezerwowych Warty Poznań: Bielica (Br.), Czyżycki, Janicki, Kopczyński, Kuzdra, Nawrocki, Rodriguez, Rybicki, Zrelak.

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia Bielsko-Biała: Polacek (Br.), Bashłaj, Tulio, Frelek, Kocsis, Niepsuj, Roginić, Sitek, Ubbink.

• Za około dwadzieścia minut rozpocznie się się spotkanie w Grodzisk Wielkopolskim, a więc warto ujawnić rezerwowych obu drużyn.Grodzisk Wielkopolskim, a więc to czas by ujawnić rezerwowych obu drużyn.

• W pierwszym meczu tego sezonu obu drużyn lepsza okazała się Warta Poznań, która wygrała na wyjeździe 2:1 po bramkach Mateusza Kuzimskiego i Mateusza Kupczaka. Jedyną bramkę dla Podbeskidzia zdobył Maksymilian Sitek.

• Zespół z Poznania w tym roku kalendarzowym wygrał aż cztery spotkania, a tylko w dwóch schodził z placu gry pokonany. Dużo gorzej spisywało się w tym czasie Podbeskidzie. Zespół z Bielska-Białej wygrał na początku roku dwa mecze, a potem przyszły trzy remisy i dwie porażki. W efekcie słabych ostatnich wyników, beniaminek PKO Ekstraklasy spadł na ostatnią pozycję w lidze.

• Przed tygodniem oba zespoły przegrały swoje spotkania. Warta Poznań uległa w Warszawie drużynie Legii 2:3, natomiast Podbeskidzie w niezwykle ważnym spotkaniu przegrało ze Stalą Mielec 1:2.

• Natomiast Podbeskidzie Bielsko-Biała zamyka tabelę PKO Ekstraklasy z zaledwie osiemnastoma punktami. Do przedostatniej Stali Mielec zespół z Bielska traci zaledwie jeden punkt, ale do trzynastej Wisły Kraków już ma siedem "oczek" straty.

• Faworytem tego spotkania wydają się być gospodarze tego meczu, którzy zajmują jedenaste miejsce w ligowej tabeli. Warta ma na swoim koncie dwadzieścia sześć zdobytych punktów i w przypadku zwycięstwa może awansować nawet na ósmą pozycję!

• Witamy serdecznie! W pierwszym niedzielnym meczu 22. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań w Grodzisku Wielkopolskim podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Warta - Podbeskidzie LIVE! Różne położenie beniaminków

Warta - Podbeskidzie LIVE! Różne położenie beniaminków ©Łukasz Klimaniec

Mecz Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Ostatnią niedzielę w marcu z PKO Ekstraklasą zaczniemy w porze obiadowej. Zagrają dwaj beniaminkowie. Cel mają ten sam, ale przystępują do niego z różnych pozycji - w tej bezpieczniejszej jest drużyna Piotra Tworka. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:30.

Mecz Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

W Grodzisku Wielkopolskim czeka nas kolejne starcie wagi ciężkiej z udziałem beniaminków. W poniedziałek Podbeskidzie przegrało w ważnym pojedynku ze Stalą Mielec (1-2), dlatego do meczu z Wartą przystępuje z jasnym celem - chce zmazać plamę i po raz pierwszy w tym sezonie wygrać na wyjeździe.

Mecz w Mielcu przyniósł kibicom Górali ogromne rozczarowanie. Bielszczanie do przerwy prowadzili po golu Kamila Bilińskiego, ale rozegrali bardzo słabą drugą połowę, w której nie byli w stanie przeciwstawić się waleczności i fizyczności Stali. Robert Kasperczyk już kilkadziesiąt minut po końcowym gwizdku mówił o tym, że przed spotkaniem z Wartą chce dokonać zmian w wyjściowym składzie. Trener Podbeskidzia liczy m.in. na Marco Tulio, który trafił do Bielska-Białej z zaległościami treningowymi, ale powoli je nadrabia i być może zagra z Wartą w wyjściowym składzie.

Oglądaj mecz Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała w Player.pl >>>

Podbeskidzie ponownie spadło na ostatnie miejsce w tabeli, ale zwycięstwo pozwoliłoby mu wyprzedzić Cracovię, która swój mecz w tej kolejce przegrała. - Mamy jeszcze dziewięć spotkań do końca sezonu i musimy w nich walczyć. Każdy z nas pamięta, że po rundzie jesiennej mieliśmy do Stali cztery punkty starty, teraz mamy jeden. Musimy pokazać charakter do końca - podkreśla pomocnik Górali, Jakub Hora.

Warta przystępuje do starcia z bielszczanami we względnie komfortowej sytuacji. Zieloni mają osiem punktów przewagi nad swoim niedzielnym rywalem, a nastrojów nie popsuła im wyjazdowa porażka z Legią Warszawa (2-3) w poprzedniej kolejce. Zdaniem trenera Piotra Tworka jego zespół jest jeszcze silniejszy niż jesienią. - Podbeskidzie przeszło przeobrażenie po rundzie jesiennej. To inny zespół jeśli chodzi o sposób rania i funkcjonowania na boisku. Pierwsze wygrane mecze w tym roku na pewno dodały drużynie wiary, ale my też jesteśmy już innym zespołem. To zmiana na plus. W drużynie jest ogromna rywalizacja, a zawodnicy muszą dawać z siebie jeszcze więcej, żeby udowodnić swoją przydatność - zapewnia szkoleniowiec Warty.

Wszystko wskazuje na to, że oba zespoły wystąpią w niemal najsilniejszych możliwych składach. W szeregach gospodarzy zabraknie tylko Bartosza Kieliby - kapitan Zielonych z powodu kontuzji nie zagra już do końca sezonu.

Nie zagrają w meczu Warta - Podbeskidzie:
Warta: Kieliba, Fiedosewicz, Rodriguez
Podbeskidzie: Osyra, Niepsuj (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Podbeskidzie - Warta 1:2 (Ekstraklasa, 19.10.2020)
Podbeskidzie - Warta 2:0 (1 liga, 09.03.2020)
Warta - Podbeskidzie 2:1 (1 liga, 21.08.2019)

Mecz Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. Komentuje duet Adrian Olek – Michał Żewłakow. W internecie mecz w aplikacjach Player+ i Canal+. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:30 - zapraszamy!