Mecz Warta Poznań - Radomiak Radom ONLINE. Na deser pokażą...

Mecz Warta Poznań - Radomiak Radom ONLINE. Na deser pokażą się kandydaci do awansu. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Bezlitostny kontratak gospodarzy. Apolinarski nisko dośrodkował w pole karne, tam pomylił się przy wybiciu obrońca i futbolówka trafiła do Gracjana Jarocha. Ten przechwycił zagranie i trafił do siatki.

• GOOOOOOOL! GRACJAN JAROCH!

• Adrian Laskowski zgłasza uraz i potrzebuje interwencji lekarzy.

• Janicki oklaskiwany. W jego miejsce wchodzi Spławski.

• Fundambu dość kąśliwie dośrodkował w pole karne, ale wybili piłkę gospodarze.

• Piękna akcja piłkarzy Warty. Gracjan Jaroch zagrał do Jakuba Apolinarskiego, ten błyskawicznie odegrał do Janickiego. Pozostało mu tylko dopełnić formalności i trafić z niewielkiej odległości do pustej bramki.

• GOOOOOOOOOOL! ROBERT JANICKI!

• Wielka chwila dla wchodzącego. Leandro zostanie zastąpiony przez Merveille'a Fundambu, który jesienią grał w A-klasowym KTS Weszło.

• Szybko stworzył sobie sytuację strzelecką Jakóbowski! Popędził na skrzydle, zszedł do środka i z ostrego kąta oddał strzał. Broni jednak Miszta.

• Z boiska schodzi mający na swoim koncie kartkę Danielewicz. Zastąpi go Laskowski.

• Jakubik wpadł prosto w rozpędzonego rywala. Kolejna żółta kartka.

• I kolejna zmiana. Budziński w miejsce Michalskiego.

• Apolinarski w miejsce Rybickiego.

• Damian Nowak w miejsce Macieja Górskiego.

• Jaroch intuicyjnie uderzał z woleja, ale strzał był zbyt lekki i w dodatku prosto w bramkarza.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, w końcu pada strzał na bramkę, ale prosto w Lisa. Dobrze znalazł się w gąszczu piłkarzy Michalski.

• Próbują odpowiedzieć gospodarze, ale każda ich wrzutka jest albo niecelna, albo zablokowana. Teraz powstrzymany został Leandro na skrzydle.

• Gospodarze krótko rozegrali rzut rożny. Janicki dośrodkował bardzo głęboko, ale wyskoczył tam do główki Kieliba, który dał swojej drużynie prowadzenie!

• GOOOOOOOOL! BARTOSZ KIELIBA!

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Na koniec pierwszej połowy Jakóbowski zdecydował się na strzał z dystansu. Niecelna próba.

• Trałka uderzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale bardzo niecelnie.

• Kontratak gospodarzy. Janicki szybko wymienił piłkę z Jarochem i ten drugi uderzył z dystansu. Pewnie obronił jednak Miszta.

• Tym razem odwdzięczył się Kaput, który również faulował rywala na kartkę.

• Trałka powstrzymał Leandro na skrzydle i mamy drugą kartkę.

• Rybicki i nie ma gola! Janicki zaskoczył swoim niekonwencjonalnym zagraniem obronę rywali, piłkę przyjął Rybicki, ale w świetnej sytuacji posłał piłkę nad poprzeczką!

• Danielewicz popełnił taktyczny faul i mamy pierwszą kartkę w meczu.

• Mikita pociągnął akcję skrzydłem, ale zrobił to na tyle nieudolnie, że nie wywalczył nawet rzutu rożnego, będąc już pod linią końcową.

• Mocne wstrzelenie piłki w pole karne gospodarzy, ale skończyło się na strachu.

• Goście domagają się rzutu karnego po zagraniu ręką przez jednego z obrońców, ale nieugięty jest arbiter.

• Jakubik upadł tuż przed polem karnym, ale gwizdek arbitra milczy.

• Wydawałoby się, że Abramowicz miał dobra pozycję do dośrodkowania, ale nie przyłożył się do zagrania i od bramki rozpocznie bramkarz.

• Świetna szansa gości! Makowski odebrał piłkę rywalowi, wystawił ją do strzału Mikicie, ale napastnik Radomiaka uderzył niezbyt precyzyjnie i Lis uratował swój zespół.

• Mocne dośrodkowanie w pole karne Radomiaka i Miszta z problemami łapie piłkę.

• Zaczynamy spotkanie!

• Zawody w Grodzisku Wielkopolskim poprowadzi sędzia Tomasz Marciniak z Płocka. Na liniach pomogą mu Krzysztof Nejman i Jakub Wójcik. Do roli arbitra technicznego wyznaczono Michalinę Diakow.

• Jesienią mecz Radomiak - Warta zakończył się wygraną gości. Po bramce zdobyli Gracjan Jaroch i Robert Janicki.

• Radomiak do wiosny przygotowywał się we Włoszech. Zagrał m.in. z Atalantą Bergamo z Serie A. Mecz zakończył się hokejowym wynikiem 3:6. W całym okresie przygotowawczym Radomiak rozegrał siedem sparingów. Wygrał choćby 5:3 z ekstraklasową Koroną Kielce.

• Warta okres przygotowawczy spędziła nad morzem - w Cetniewie. Rozegrała w sumie siedem sparingów. Wygrała trzy z nich (w tym 1:0 z Wisłą Płock), przegrała dwa (w tym 0:3 z Pogonią Szczecin) i w dwóch zremisowała (w tym 1:1 z Chojniczanką Chojnice).

• Oba zespoły uchodzą za rewelacje rozgrywek. Warta w swoim drugim sezonie na poziomie 1 ligi realnie walczy o powrót na najwyższy szczebel. Spore szanse ma na to również aktualny beniaminek, a więc jej dzisiejszy rywal - Radomiak. Wskazują na to nie tylko wyniki z jesieni, ale i zimowe wzmocnienia.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Warta Poznań - Radomiak Radom!

Warta - Radomiak LIVE! Na deser mecz kandydatów do awansu

Warta - Radomiak LIVE! Na deser mecz kandydatów do awansu ©Joanna Gołąbek

Mecz Warta Poznań - Radomiak Radom ONLINE. 21. kolejkę Fortuna 1 Ligi wieńczymy nietypowo, bo w poniedziałek. Na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim zagra lider jesiennej tabeli z ówczesną czwartą siłą. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Warta Poznań - Radomiak Radom ONLINE

- Nastroje na pewno są dobre. Przede wszystkim, wszyscy są zdrowi i jesteśmy odpowiednio zmobilizowani. Przeciwnika mamy rozpracowanego. Przygotowywaliśmy się pod kątem Warty i jedziemy do Grodziska Wielkopolskiego po to, aby powalczyć i zagrać o pełną pulę - zapewnia trener Dariusz Banasiak.

W zimowym okienku Warta nie straciła ani jednego zawodnika podstawowego składu. Kadrę wzmocnili za to Mateusz Szczepaniak, Patryk Stępiński, Krzysztof Danielewicz czy Jakub Apolinarski. Radomiak również nie stracił nikogo ze swojej jedenastki. Do zespołu dołączyli natomiast Cezary Miszta, Marcin Budziński, Dante Leverock, Merveille Fundambu oraz Dominik Sokół.

- Przed pierwszym meczem ciężko ocenić siłę zespołów po ostatnich ruchach transferowych. Są nowe twarze i dopiero na boisku okaże się, ile dają nowej drużynie. Na pewno jednak aspiracje są takie same: my i Radomiak będą wiosną walczyły o ekstraklasę – podkreśla trener Warty Piotr Tworek.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Radomiak - Warta 0:2 (1 liga, 17.08.2019)
Warta - Radomiak 1:0 (2 liga, 19.05.2018)
Radomiak - Warta 0:0 (2 liga, 29.10.2017)

Mecz Warta Poznań - Radomiak Radom TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsat Sport Extra. W internecie mecz dostępny w płatnej aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Szymon Rojek – Waldemar Prusik. Reporterem z murawy będzie natomiast Sebastian Staszewski. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00.