PKO Ekstraklasa. Warta Poznań - Stal Mielec ONLINE. Goście...

PKO Ekstraklasa. Warta Poznań - Stal Mielec ONLINE. Goście mają szansę na podium. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 17. kolejka
2022-11-11 18:00

Warta Poznań

1

Stal Mielec

1

• Koniec meczu! Rzutem na taśmę Warta Poznań remisuje ze Stalą i wskakuje na najniższy stopień podium!

• Główka Jana Grzesika w ostatniej akcji meczu na wagę remisu i awansu na trzecie miejsce w tabeli! Jan Grzesik

• W ostatniej akcji meczu gospodarze wyszarpują Stali jeden punkt! Miłosz Szczepański wrzuca w pole z prawej strony, gdzie najwyżej wyskakuje Jan Grzesik! Ten uderza głową i piłka po odbiciu się od słupka wpada do siatki!

• GOL DLA WARTY! STRZELCEM JAN GRZESIK!!!

• Enis Destan upomniany żółtą kartką.

• ... a Bartłomiej Ciepiela zastępuje Macieja Domańskiego.

• Mikołaj Lebedyński zmienia Saida Hamulica...

• Mocne zagranie do Fryderyka Gerbowskiego. Ten nie opanował piłki przed polem karnym.

• Jarosław Przybył dolicza 2 minuty do drugiej połowy.

• Dośrodkowanie niemal ze środka boiska w pole karne do Enisa Destana. Ten wyskakuje najwyżej, ale uderza głową obok bramki Bartosz Mrozek miał wszystko pod kontrolą.

• Stal ma "patent" na Wartę Poznań

• Paweł Żyra zmienia Piotra Wlazło.

• Miłosz Szczepański zmienia Niilo Maenpę.

• A teraz prostopadłe podanie w "szesnastkę" do Kajetana Szmyta. Odrobinę za mocne do młodzieżowca.

• Robert Ivanov podszedł bliżej pola karnego Stali. Miękko wrzuca w pole karne, gdzie sytuację wyjaśnia Marcin Flis.

• Maciej Żurawski dostaje piłkę na lewej stronie. Wrzuca w "szesnastkę" do Niilo Maenpy, który nie miał szans, by opanować piłkę

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Macieja Domańskiego. Jędrzej Grobelny pewnie chwyta piłkę.

• Stal ruszyła z kontrą prawą stroną. Wywalczyła rzut wolny.

• [WIDEO] GOL SAIDA HAMULICA

• Robert Ivanov uderza z dystansu. Posyła piłkę wysoko nad bramką.

• 2 466 widzów w Grodzisku Wielkopolskim na meczu Warty ze Stalą.

• Zmiana w Stali: Fryderyk Gerbowski zastępuje Adama Ratajczyka.

• ... a za Kamila Kościelnego pojawia się Maciej Żurawski.

• Podwójna zmiana w Warcie: Enis Destan zastępuje Miguela Luisa...

• Kolejna próba Niilo Maenpy. Również nieudana.

• Warta Poznań - Stal Mielec

• 12 Strzały 4
    • 3 Strzały celne 2
  • Po chwili Adam Zrelak uderza z pola karnego wysoko nad bramką.

• Dośrodkowanie Niilo Maenpy z lewej strony nie znajduje adresata.

• "Wielbłąd" Jędrzeja Grobelnego kosztuje Wartę utratę gola Jędrzej Grobelny

• Laga na Saida Hamulica i na ok. 25. metrze niespodziewanie znalazł się Jędrzej Grobelny. Ten czekał na piłkę, chcąc ją wybić. Pazernie poszedł napastnik Stali, który najpierw przejął futbolówkę, a następnie posłał ją do pustej bramki!

• GOL DLA STALI! STRZELCEM SAID HAMULIC!!!

• Skazani na bezbramkowy remis?

• Pierwsze uderzenie z pole karnego zostało zablokowane, a dośrodkowanie Krystiana Getingera z prawej strony prawą nogą nie znajduje adresata. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Dalekie zagranie, z pominięciem drugiej linii, do Saida Hamulica. Z bramki ruszył Jędrzej Grobelny, a przy piłce najszybszy był... Dawid Szymonowicz. Ten wybija na rzut rożny.

• Dośrodkowanie z prawej strony w okolice lewego narożnika pola karego do Kamila Kościelnego. Ten zgrywa głową przed bramkę... do Bartosza Mrozka.

• Krystian Getinger przegrał pojedynek na lewej stronie z rozpędzonym Kajetanem Szmytem. Młodzieżowiec minął kapitana Stali, który padł na murawę. Zdaniem sędziego był tu faul

• Dużo szczęścia mieli teraz gospodarze! Pograli teraz piłkarze Stali lewą stroną. Płaskie wycofanie w pole karne do nadbiegającego Macieja Domańskiego, którego strzał bez przyjęcia blokuje Robert Ivanov! Do odbitej piłki ruszył jeszcze Said Hamulic, ale jego uderzenie z ostrego kąta nie znalazło drogi do siatki!

• W odpowiedzi dalekie zagranie do Adama Zrelaka. Ten "łamie" z prawej strony do środka, po czym jego uderzenie z dalszej odległości zostało zablokowane.

• 53,5 minuty czekaliśmy na celny strzał po stronie gości! Środkiem przedarł się Said Hamulic. Jego strzał z ok. 18 metrów nie sprawił jednak problemu Jędrzejowi Grobelnemu.

• ... tylko na moment. Z ok. prawego narożnika pola bramkowego Adam Zrelak uderza na bramkę, ale nie był w stanie pokonać dobrze ustawionego Bartosza Mrozka.

• I jeszcze jeden. Tam górują rośli obrońcy Stali...

• Kajetan Szmyt poradził sobie na prawej stronie, ogrywając z siatką Krystiana Getingera. Jego dośrodkowanie zostało zablokowane w ostatniej chwili. Rzut rożny.

• Korner nie przynosi zagrożenia pod bramką Bartosza Mrozka.

• Niilo Maenpaa dostaje piłkę na 17. metrze od stojącego tyłem do bramki Adama Zrelaka. Piłka po uderzeniu Fina otarła się od rywala i minęła bramkę w nieznacznej odległości!

• Atak gospodarzy prawą stroną przynosi aut na wysokości pola karnego Stali. Po dalekim wyrzucie zawodnicy Adama Majewskiego oddalili grę w stronę środka boiska.

• Poznaniacy zaczynają drugą połowę!

• Czekamy na podtrzymanie serii po zmianie stron

• Wracamy do Grodziska Wielkopolskiego, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Warty Poznań ze Stalą Mielec. Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis.

Co nas czeka po zmianie stron?

• Koniec pierwszej połowy. Na inaugurację 17. kolejki Ekstraklasy Warta Poznań bezbramkowo remisuje ze Stalą Mielec.

• Jeszcze jedno dośrodkowanie Miguela Luisa Niilo Maenpaa nie zakończył akcji celnym strzałem.

• To była najlepsza okazja gospodarzy do wyjścia na prowadzenie! Kajetan Szmyt

• Po chwili Kajetan Szmyt marnuje "setkę"!

Dostaje piłkę w "szesnastce" od Adama Zrelaka, ale uderza anemicznie (i płasko) w stronę bramki. Bartosz Mrozek spokojnie interweniuje!

• Z kontrą wyszli piłkarze Dawida Szulczka. Miguel Luis za głęboko wrzuca w pole karne, z czego korzysta Bartosz Mrozek. A za akcją ruszył Robert Ivanov

• Adam Ratajczyk przejmuje piłkę w polu karnym od Macieja Domańskiego. Ten szukał miejsca do zagrania z ostrego kąta, ale osaczony przez trzech rywali traci piłkę.

• Atak Warty przynosi aut na wysokości pola karnego Stali. Po wyrzucie piłka przypadkowo trafia w rękę Adama Ratajczyka i gospodarze domagają się rzutu karnego Sędzia na chwilę wstrzymał grę, po czym ją wznowił. Nie ma mowy o rzucie karnym.

• Niilo Maenpaa upomniany żółtą kartką za faul.

• Jeżeli tutaj Adam Zrelak był na spalonym, to naprawdę minimalnym Adam Zrelak

• Kajetan Szmyt znalazł lukę, w którą podaje prostopadle do Adama Zrelaka. Ten "zabrał się" z piłką w pole karne, ale jego strzał odbija Bartosz Mrozek, a poprawka była nieudana! Zdaniem asystentki napastnik Słowak był na spalonym

• Jeszcze jedno zagranie w pole karne Stali. Dobrze interweniuje Bartosz Mrozek.

• Mocne zagranie do Saida Hamulica. Uprzedził go jednak Dimítris Stavrópoulos, który wycofał piłkę do bramkarza.

• 4 Strzały 0
    • 1 Strzały celne 0
  • Po rozegraniu przeciągnięte dośrodkowanie z lewej strony. Piłka wpada do rękawic Bartosza Mrozka.

• Robert Ivanov niespodziewanie podłączył się do akcji ofensywnej, co zaskoczyło gości. W ostatniej chwili oddalili niebezpieczeństwo wybiciem na rzut rożny.

• Krystian Getinger blokuje strzał Mateusza Kupczaka Krystian Getinger

• Odchodzące dośrodkowanie na bliższy słupek, skąd piłka została zgrana do Mateusza Kupczaka. Jego strzał blokuje Krystian Getinger i tylko dlatego nie ma gola dla gospodarzy!

• Jan Grzesik przeniósł się na lewą stronę. Powstrzymał go Kamil Kruk, ale zyskał rzut rożny.

• 3 zwycięstwa i remis

• Na strzał z dystansu zdecydował się Robert Ivanov. Piłka leciała w środek bramki, czyli dokładnie tam, gdzie z "koszyczkiem" czekał Bartosz Mrozek.

• Dośrodkowanie nie znalazło adresata. Jędrzej Grobelny wznawia grę z "piątki".

• Marcin Flis został w polu karnym Warty po stałym fragmencie gry. Wywalczył rzut rożny.

• Po krótkim rozegraniu dośrodkowanie przed pole karne, gdzie radzą sobie "Zieloni".

• Rzut wolny dla Stali ok. 30 metrów od bramki.

• Będący na lewym skrzydle Kamil Kościelny przełożył piłkę do prawej nogi, po czym wrzuca w pole karne Żaden z jego kolegów nie "zamknął" akcji .

• Dobre zagranie w pole karne do Adama Zrelaka. Ten nie zdołał utrzymać piłki w boisku, co nie uszło uwadze asystentki sędziego.

• Korner nie przynosi zagrożenia pod bramką Stali.

• Zrobiło się dość sporo miejsca między dwudziestym a trzydziestym metrem od bramki Stali. Adam Zrelak podholował piłkę, po czym uderzył - zza pola karnego - w stronę bramki. Piłka po rykoszecie mija bramkę.

• Działo się teraz w drugim polu karnym Saida Hamulica uprzedza jednak Jędrzej Grobelny, który wybija za linię boczną.

• Po chwili za mocne prostopadłe podanie do Adama Zrelaka. Piłkę przejmuje Bartosz Mrozek.

• Adam Zrelak rozrzuca ciężar gry do lewej strony. Goście radzą sobie w "szesnastce" z dośrodkowaniem z tego sektora.

• Dimítris Stavrópoulos posyła ciętą piłkę przed pole karne do stojącego przed linią 16. metra Kamila Kościelnego. Ten niedokładnie zgrywa do Kajetana Szmyta.

• Mimo wysokiego pressingu piłkarze Warty wyszli z własnego pola karnego. Atak został jednak przerwany za linią środkową.

• Składny atak Stali z płaskim zagraniem w pole karne do Macieja Domańskiego. Ten nie zdołał uderzyć w stronę bramki.

• Mielczanie próbowali przedrzeć się środkiem. Atak gości powstrzymał czysto Robert Ivanov.

• Nie wyszło lewą, to Warta zaatakowała prawą stroną. Bezskutecznie.

• Pięciu piłkarzy Stali było przy linii środkowej i przy pierwszym kopnięciu ruszyło do przodu. Poznaniakom udało się szybko przejąć piłkę, po czym Miguel Luis wywalczył rzut rożny. Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia pod bramką Bartosza Mrozka.

• Na gwizdek Jarosława Przybyła spotkanie ze środka zaczynają goście!

• Rozpoczęcie spotkania poprzedza Mazurek Dąbrowskiego.

• Kapitanami są Mateusz Kupczak i Krystian Getinger.

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Najskuteczniejsi strzelcy Warty i Stali w tym sezonie

• Warta: Adam Zrelak (5 goli), Maciej Żurawski i Dimítris Stavrópoulos (po 2)
    • Stal: Said Hamulic (8), Maciej Domański i Piotr Wlazło (po 4)
  • Przed Stalą Mielec bardzo trudne zadanie. Ostatnia porażka Warty miała miejsce ponad miesiąc temu. Mowa o przegranej z Legią 8 października. Ostatnie cztery spotkania ligowe to trzy wygrane i jeden remis. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Stal Mielec zakończy rundę jesienną na podium, a to byłby wielki sukces Adama Majewskiego i jego piłkarzy. Większość ekspertów twierdziła, że w kampanii 2022/23 "Biało-Niebiescy" będą do ostatniej kolejki bić się o utrzymanie.

• Skład Stali Mielec

• Warta Poznań jest drużyną gigantycznych kontrastów. Z jednej strony ekipa Dawida Szulczka jest najlepiej punktującą drużyną biorąc pod uwagę mecze na wyjeździe, a z drugiej są na ostatnim miejscu jeśli chodzi o punkty zdobyte na swoim stadionie.

Warta w roli gościa zdobyła aż 19 oczek w dziewięciu meczach. Na drugim miejscu jest Raków, który ma ich tylko 13. W roli gospodarza idzie im fatalnie - tylko 5 punktów stawia ich na równi z Lechią oraz Koroną.

• Skład Warty Poznań

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór, kłaniam się nisko!

• Ostatnią, 17.kolejkę Ekstraklasy, przed Mundialem w Katarze zaczynamy w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie Warta Poznań zmierzy się ze Stalą Mielec. Zatem zagrają ze sobą drużyny nad wyraz dobrze spisują się jesienią. Obie ekipy znajdują się w górnej połowie tabeli z szansami na... podium.

Spotkanie poprowadzi Jarosław Przybył...

©Lukasz Gdak

PKO Ekstraklasa. Warta Poznań - Stal Mielec ONLINE. Obie ekipy w rundzie jesiennej budzą podziw prawdopodobnie wszystkich kibiców Ekstraklasy. Dawid Szulczek oraz Adam Majewski sprawiają wrażenie trenerów, którzy idealnie czują się w swoich klubach. Stawka dzisiejszego meczu będzie wysoka. Jeśli Stal wygra, wskoczy na 3. miejsce w tabeli. Początek spotkania 11 listopada o godz. 18:00. Gdzie oglądać mecz Warta - Stal na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Relacja LIVE w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Warta Poznań - Stal Mielec ONLINE

Przed Stalą Mielec bardzo trudne zadanie. Ostatnia porażka Warty miała miejsce ponad miesiąc temu. Mowa o przegranej z Legią 8 października. Ostatnie cztery spotkania ligowe to trzy wygrane i jeden remis.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Stal Mielec zakończy rundę jesienną na podium, a to byłby wielki sukces Adama Majewskiego i jego piłkarzy. Większość ekspertów twierdziła, że w kampanii 2022/23 "Biało-Niebiescy" będą do ostatniej kolejki bić się o utrzymanie.

Stal nie może poszczycić się najlepszą defensywą. Według wskaźnika oczekiwanych straconych goli na mecz Mielczanie są na samym dnie tabeli. Mankamenty w obronie przykrywa najlepszy zawodnik dzisiejszych gości, czyli Saïd Hamulic. Napastnik w obecnym sezonie ma już osiem bramek. 21-latek jest w stanie w pojedynkę zmienić obraz spotkania.

Dawid Szulczek, trener Warty: - To był udany rok. Dużo rzeczy udało się zrealizować. Utrzymaliśmy się w lidze. Pomimo, że straciliśmy ważne ogniwa, udało nam się przejść przez tę drogę w miarę płynnie. Ustabilizowaliśmy naszą grę i pozycję w tabeli, biorąc pod uwagę to, co działo się jeszcze w lipcu.

- Poszczególni zawodnicy oraz cała drużyna się rozwija. Robimy małe postępy, jeśli chodzi o grę w ataku i grę w obronie. Także stałe fragmenty gry przez dłuższy początek nie funkcjonowały, jeśli chodzi o zdobycz bramkową, później było jednak lepiej. Tworzymy składne akcje i strzelamy coraz więcej goli.

Adam Majewski, trener Stali: - Chcemy utrzymać nasze miejsce w tabeli. Gramy z niewygodnym rywalem, jedziemy na trudne spotkanie z zespołem, który ma swoje aspiracje, ale jedziemy nastawieni pozytywnie. Mam nadzieję, że potwierdzimy to.

Arbitrem głównym tego spotkania będzie Jarosław Przybył z Kluczborka.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Stal Mielec - Warta Poznań 0:1 (16.04.2022, Ekstraklasa)
Warta Poznań - Stal Mielec 0:0 (24.10.2021, Ekstraklasa)

Nie zagrają w meczu Warta Poznań - Stal Mielec:
Warta: Kieliba, Kiełb
Stal: Barauskas, Mak

Warta Poznań - Stal Mielec TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
Transmisja na żywo z meczu Warta Poznań - Stal Mielec w Canal+ Sport. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Canal+. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:40 - zapraszamy!

18:00 Warta Poznań - Stal Mielec transmisja