Mecz Warta Poznań - Stomil Olsztyn ONLINE. "To nie będzie...

Mecz Warta Poznań - Stomil Olsztyn ONLINE. "To nie będzie żaden sparing". Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 34. kolejka
2020-07-25 17:40

Warta Poznań

1

Stomil Olsztyn

2

• Koniec meczu! Stomil pokonał w Grodzisku Wartę 2:1!

• Jakub Mosakowski został ukarany żółtą kartką.

• Michał Grobelny wszedł w miejsce Jakuba Kuzdry.

• Żółtą kartką napomniany został Krzysztof Danielewicz.

• GOOOOOOOOOOOL! 2:1 DLA STOMILU! KOKI HINOKIO!

• Dominik Smykowski zastąpił Mateusza Szczepaniaka.

• Jakub Staszak zastąpił Jonatana Strausa.

• Mariusz Rybicki wszedł w miejsce Jakuba Apolinarskiego.

• Akcja zmienników w ekipie Stomilu. Skender Loshi wpakował piłkę do siatki po asyście Janusza Bucholca.

• GOOOOOOOOOOL! 1:1! SKENDER LOSHI!

• Wojciech Hajda został ukarany żółtą kartką.

• Skender Loshi zastąpił Sama van Huffela.

• Janusz Bucholc zameldował się na boisku w miejsce Wiktora Biedrzyckiego.

• Druga połowa meczu już się rozpoczęła!

• Warta prowadzi do przerwy ze Stomilem 1:0!

• Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie.

• Mateusz Szczepaniak wykorzystał pomyłkę defensora i z kilku metrów wpakował futbolówkę do siatki! Warta na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOL! 1:0 DLA WARTY! MATEUSZ SZCZEPANIAK!

• Vjaceslavs Kudrjavcevs potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Przerwa.

• Było groźnie! Vjaceslavs Kudrjavcevs odbił futbolówkę po strzale głową piłkarza gospodarzy.

• W pierwszych minutach inicjatywa należy do gospodarzy. Jakub Kuzdra strzelał na bramkę Stomilu. Piłkę złapał Vjaceslavs Kudrjavcevs.

• Spotkanie już się rozpoczęło! Gramy!

• Warta na finiszu złapała niezłą formę. Wygrała wyjazdowe mecze z Zagłębie Sosnowiec (2:0) i Chojniczanką Chojnice (2:1), a w Grodzisku zremisowała z GKS Tychy (2:2). - Zapewniam, że ze Stomilem chcemy wygrać, żeby podtrzymać serię. To nie będzie żaden sparing! - mówi trener Piotr Tworek.

• Stomil ostatnio wygrał z GKS Tychy (2:1). Tym zwycięstwem zagwarantował sobie utrzymanie w 1 lidze. W barażach o ekstraklasę nie zagra. Na kolejkę przed końcem traci bowiem cztery punkty do szóstej Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

• Dla Warty to wcale nie jest ostatni mecz w sezonie. Drużyna z Poznania rozegra jeszcze przynajmniej półfinał baraży. Jej rywalem będzie szósty zespół tabeli. Do spotkania dojdzie w Grodzisku Wielkopolskim, w najbliższy wtorek (28 lipca) o godz. 20:40.

• W Grodzisku rozegrany zostanie mecz o przysłowiową pietruszkę. Gospodarze i tak zakończą sezon na trzecim miejscu, a gościom nie grozi spadek. Witamy w relacji LIVE z meczu Warta - Stomil! Początek spotkania o godz 17:40.

Warta - Stomil LIVE! "To nie będzie żaden sparing"

Warta - Stomil LIVE! "To nie będzie żaden sparing" ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Warta Poznań - Stomil Olsztyn ONLINE. Czy to mecz o przysłowiową pietruszkę? Gospodarze i tak zakończą sezon na trzecim miejscu, a gościom nie grozi spadek. Relacja LIVE w sobotę od godziny 17:40 w GOL24.

Mecz Warta Poznań - Stomil Olsztyn ONLINE

Warta na finiszu złapała niezłą formę. Wygrała wyjazdowe mecze z Zagłębie Sosnowiec (2:0) i Chojniczanką Chojnice (2:1), a w Grodzisku zremisowała z GKS Tychy (2:2). - Zapewniam, że ze Stomilem chcemy wygrać, żeby podtrzymać serię. To nie będzie żaden sparing! - mówi trener Piotr Tworek. Pytany o skład dodaje: - Ze względu na kartki na pewno nie zagrają Janicki i Kupczak. Są też zawodnicy, którzy grali od dechy do dechy, i tacy, którzy potwierdzili dobrą formę, jak Spławski czy Laskowski. Mam oczywiście w głowie zarys jedenastki. Kilka zmian będzie, ale o tym dowiecie się jutro.

- Wydaje się, że to mecz o pietruszkę. My jednak zamierzamy zdobyć trzy punkty i zająć jak najwyższe miejsce w lidze - podkreśla trener Adam Majewski. - Myślę, że nie będzie już takiej presji. Z większą swobodą powalczymy o zwycięstwo.

Mecz Warta Poznań - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV
Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Transmisja w internecie w serwisie IPLA TV (bezpłatnie, bez komentarza, z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:40. Zapraszamy!