Warta Poznań - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Przezimują na fotelu lidera?

3

Wigry Suwałki

0

• Samobójcze trafienie w samej końcówce zanotował Michał Ozga!

• Warta Poznań w ostatnim spotkaniu w 2019 roku pokonała Wigry Suwałki 3:0 i tym samym odniosła dwunaste zwycięstwo w sezonie. Oznacza to, że podopieczni Piotra Tworka zimę spędzą na fotelu lidera.

• Koniec spotkania! Warta pewnie pokonała Wigry 3:0 i przezimuje w fotelu lidera!

• Ostatnia zmiana w szeregach Warty. Łukasz Spławski zastąpił Gracjana Jarocha.

• Jeszcze jedna żółtą kartka. Sędzia upomniał Łukasza Trałkę.

• Łukasz Sosnowski zastąpił Grzegorza Aftykę.

• Zmiana w Wigrach. Kamil Sabiłło zameldował się na boisku w miejsce Michała Króla.

• Boisko opuścił Cezary Sauczek. W jego miejsce wszedł Paweł Gierach.

• Adrian Laskowski zastąpił Roberta Janickiego.

• Zmiana w ekipie Warty. W miejsce Serhija Napołowa wszedł Karol Gardzielewicz.

• Zaostrzyła się gra w Grodzisku Wielkopolskim. Arbiter żółtą kartką ukarał Dawida Sołdeckiego.

• Kolejne upomnienie. Tym razem żółtą kartkę zobaczył Mateusz Kupczak.

• Michał Król ukarany przez arbitra żółtą kartką.

• GOOOOOOOL! MATEUSZ KUPCZAK Z KARNEGO! 2:0 DLA WARTY!

• Żółtą kartką ukarany został Michał Żebrakowski.

• Sędzia Marek Opaliński dyktuje rzut karny dla Warty Poznań!

• Druga połowa meczu w Grodzisku już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy! Warta prowadzi z Wigrami 1:0!

• Nie ma gola! Joel Huertas nie wykorzystał rzutu karnego! Warta wciąż na prowadzeniu.

• Rzut karny dla Wigier Suwałki!

• Arbiter po raz pierwszy sięgnął do kieszonki. Żółtą kartką ukarany został Arkadiusz Najemski.

• GOOOOOOOL! GRACJAN JAROCH! 1:0 DLA WARTY!

• Oba zespoły jeszcze bez choćby jednego celnego strzału na bramkę.

• Pierwsze minuty pod dyktando gospodarzy. Jak na razie to piłkarze Warty częściej są w posiadaniu piłki.

• Sędzia Opaliński rozpoczął spotkanie w Grodzisku! Gramy!

• Spotkanie poprowadzi Marek Opaliński z Legnicy. Pierwszy gwizdek o godzinie 13:30.

• Warta Poznań ma duże szanse, aby na koniec roku zająć pozycję lidera. W ostatniej serii gier zagra z broniącymi się przed spadkiem Wigrami. Komplet punktów zapewni Zielonym prowadzenie aż do wiosny. Warta już uporała się w tym sezonie z drużyną z Suwałk. Na wyjeździe wygrała 2:1.

• Rezerwowi Wigry: Kąkolewski, Sołdecki, Sabiłło, Olszewski, Furst, Łapiński, Piekarski, Karankiewicz, Gużewski.

• Rezerwowi Warta: T. Laskowski, Szmyt, Spławski, A. Laskowski, Kuzdra, Długosz, Cierpka, Olszewski, Gardzielewicz.

• W meczu 20. kolejki Fortuna 1 Ligi Warta Poznań zmierzy się z Wigrami Suwałki. Wygrana pozwoli Zielonym przezimować na pozycji lidera. Początek meczu o godzinie 13:30. Witamy w relacji LIVE!

Warta Poznań - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Waldemar Wylegalski

Fortuna 1 Liga: Warta Poznań - Wigry Suwałki ONLINE. W Grodzisku Wielkopolskim druga w tabeli Warta Poznań zmierzy się w niedzielę z będącymi w strefie spadkowej Wigrami Suwałki. Wygrana pozwoli Zielonym przezimować na pozycji lidera. Początek meczu o godzinie 13:30. Relacja na żywo w GOL24!

Fortuna 1 Liga: Warta Poznań - Wigry Suwałki ONLINE

Warta przed rozpoczęciem ostatniej w tym roku kolejki była na czele tabeli. W sobotę Zielonych o jeden punkt wyprzedziła Stal Mielec, która w meczu na szczycie pokonała Podbeskidzie Bielsko-Biała.
Zespół Piotra Tworka ma jednak duże szanse, aby przezimować na fotelu lidera. W ostatniej serii gier zagra bowiem z broniącymi się przed spadkiem Wigrami. Komplet punktów zapewni mu prowadzenie aż do wiosny. Warta już uporała się w tym sezonie z drużyną z Suwałk. Na wyjeździe wygrała 2:1.

– Wyniki w tej rundzie są dla nas świetne, więc tak naprawdę mogłaby się ona dla nas nie kończyć. Mecz z Wigrami jest dla nas ostatnim w tym roku, więc chcemy się dobrze zaprezentować. Myślę, że to będzie spotkanie podobne do tego z początku rundy w Suwałkach. Wigry to ciekawy zespół, który dużą część akcji buduje od tyłu, więc na taką grę z ich strony jesteśmy nastawieni - przyznaje pomocnik Warty Michał Grobelny.

Wigry do tej pory uzbierały 19 punktów i plasują się na szesnastej, zagrożonej spadkiem pozycji. W roli gości nie radzą sobie najlepiej. Zespół prowadzony przez Pawła Crettiego rozegrał w delegacji dziewięć spotkań i przywiózł z nich siedem punktów.