PKO Ekstraklasa. Mecz Warta Poznań - Wisła Płock ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Warta Poznań - Wisła Płock ONLINE. Nafciarze bronią... fotelu lidera. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Adrian Lis - 2
    • Robert Ivanov - 1 (Wiktor Pleśnierowicz - 3)
    • Dawid Szymonowicz - 1
    • Dimítris Stavrópoulos - 1
    • Jan Grzesik - 2
    • Michał Kopczyński - 1
    • Niilo Maenpaa - 1 (Mikołaj Rakowski - 3)
    • Konrad Matuszewski - 1
    • Miłosz Szczepański - 3 (Kajetan Szmyt - 3)
    • Milan Corryn 2 (Jakub Kiełb - 2)
    • Michał Jakóbowski - 2 (Szymon Sarbinowski - 3)

Wisła Płock

• Bartłomiej Gradecki - 3
    • Kristian Vallo - 5 (Dawid Kocyła - 3)
    • Damian Michalski - 3
    • Steve Kapuadi - 3
    • Aleksander Pawlak - 4
    • Piotr Tomasik - 3 (Adam Chrzanowski - 3)
    • Mateusz Szwoch - 3 (Damian Rasak - 3)
    • Dominik Furman - 4
    • Rafał Wolski - 5 (Damian Warchoł - 3)
    • Davo - 5
    • Łukasz Sekulski - 4 (Marko Kolar - 3)
  • Sędzia nie doliczył ani minuty. Koniec. Wisła znokautowała Wartę!

• Dwa strzały na bramkę Warty. Oba zostały zablokowane. Uderzali Pawlak i Kapuadi.

• wisła

• Lis jedną ręką przenosi piłkę nad poprzeczką po próbie Davo. Hiszpan miał ochotę na hat-tricka.

• Najlepsza okazja dla Warty! Stworzyli ją młodzi. Matuszewski w ostatniej chwili zablokowany przez Pawlaka.

• Na trybunach dokładnie 1575 osób. Z Płocka do Grodziska pofatygowało się około 50 kibiców.

• warta

• Ależ blisko gola na 5:0. Warchol wjeżdża w pole karne, mija Szymonowicza, ale Lis odbija piłkę do boku.

• Zmierzamy do końca meczu. Warta specjalnie nie atakuje, Wisła nie forsuje tempa.

• Zupełnie nieudana wrzutka Pawlaka. Obaj trenerzy wykorzystali limit zmian.

• Koniec meczu dla Wolskiego. Autora pierwszego dubletu zmienia Warchoł.

• Pleśnierowicz zaczął od żółtej kartki. Sfaulował Kocyłę.

• W strzałach zdecydowana przewaga Wisły. Warta nie oddała ani jednego na bramkę.

• Ze zmian jasno wynika, że Warta młodzieżowcami chce uzbierać minuty do rankingu.

• Zszedł też Maenpaa. Za niego Rakowski.

• Sarbinowski za Jakóbowskiego.

• A w Wiśle Kolar za Sekulskiego.

• Pleśnierowicz za Ivanova.

• Szmyt za Szczepańskiego.

• Ivanov trafił w ciało Furmana. Jak nie idzie to nie idzie. Czas na roszady...

• Poczwórna (!) zmiana w Warcie.

• Warta poluje na kolejnego gola. Na tę chwilę posiada 6 punktów i ma bilans bramkowy 7-0! Imponujący początek sezonu.

• Stavrópoulos jest wściekły sam na siebie, że nie zdążył zamknąć akcji na długim słupku.

• I jeszcze za Vallo wchodzi Kocyła.

• Rasak w miejsce Szwocha.

• Chrzanowski za Tomasika.

• Ajjj! Grzesik wrzuca na długi słupek, gdzie mija się z piłką Jakóbowski. Było groźnie.

• Wiśle wszystko wychodzi nawet w obronie. Właśnie zablokowała strzały Szymonowicza i Jakóbowskiego.

• Szymonowicz źle się zachowuje po wznowieniu z autu, Sekulski przejmuje piłkę i odgrywa do Davo, który ma w zasadzie pustą bramkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! DAVO na 4:0! A zatem dublet również Hiszpana.

• Warta próbuje grać szybciej. Na ofsajdzie Szczepański.

• Gramy dalej w Grodzisku. Tym razem od środka Warta.

• Koniec pierwszej połowy. Zwycięzcę tego meczu chyba już znamy. Wisła gra świetnie, Warta wygląda jak po powrocie z plaży.

• Gradecki minął się z piłką za polem karnym, ale bramkarza Wisły skutecznie asekuruje Tomasik.

• Sędzia doliczył pięć minut.

• Świetna akcja Wisły. Davo ją rozpoczął, rozprowadzając do prawej strony, i skończył, uderzając w polu karnym po zagraniu Pawlaka. Hiszpan trafia po raz drugi w naszej lidze.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:0! Jest po meczu. DAVO!

• Trener Szulczek nerwowo pokrzykuje przy linii. Warta ma problem z rozegraniem. Jedynie Szczepański próbuje coś wskórać w pojedynkę.

• Do poziomu takich szczegółów zeszła analiza bramki na 1:0:

Wisła

• Ajj! Vallo decyduje się na strzał zza szesnastki. Celnie, lecz do rąk Lisa.

• Szczepański trafił w rękę Szwocha, ale była przy ciele, więc sędzia nie ma podstaw do odgwizdania jedenastki.

• Dublet Wolskiego, natomiast asysty na koncie Davo oraz Vallo.

• Ważna interwencja Tomasika we własnym polu karnym. Zatrzymał strzał.

• Furman przejął piłkę, Wisła ma przewagę, ale pomocnik od razu lobuje Lisa. Za mocno!

• Kiełb za kontuzjowanego Corryna.

• Corryn otrzymał zimny okład na obolałą nogę. Trwa przerwa na uzupełnienie płynów.

• "Padolino" Tomasika. Sędzia nie daje się nabrać. Zamiast karnego jest kartka.

• Vallo złapany na spalonym. Warta kompletnie wyłączona z ataku. Musi się bronić przed nokautem.

• A Wiśle wciąż nie jest mało. Tym razem dwie próby Davo. Po drugiej piłka mija prawy słupek. Niewiele zabrakło.

• Na tę chwilę Wisła z kompletem punktów i bilansem bramkowym 5-0.

• GOOOOOOOOOOOOL! Wolski się bawi. Teraz strzał podobny, ale w drugi róg. Jest 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! A jednak. Bramka dla Wisły zaliczona. Zatem strzelcem gola Wolski po uderzeniu przy prawym rogu.

• Problem dotyczy wyrysowania linii spalonego. Ujęcia z kamer są ze złej perspektywy. Czekamy...

• Analiza VAR trwa już przeszło minutę. Sędziowie sprawdzają czy Wolski w momencie podania był wysunięty czy nie.

• Piłka w siatce po golu Wolskiego, ale sędzia odgwizduje spalonego?!

• wisła płock

• Najlepsza okazja w meczu. Piłka spada pod nogę Pawlaka, lecz ten kopie prostym podbiciem nad poprzeczką.

• Corryn przesadza z agresją. Teraz "skasował" w powietrzu Michalskiego. Sędzia zwraca mu uwagę: Masz kartkę, graj ostrożnie.

• Pawlak posłał dobrą piłkę w pole karne, jednak Wolski fatalnie ją przyjął. Zamiast strzału jest wznowienie z piątego metra. Wisła ma czego żałować.

• Ciasno pod bramką Wisły. Warta nie dała rady dośrodkować celnie z lewej flanki.

• Corryn ukarany kartką za ostry faul na Furmanie.

• Póki co na boisku dzieje się niewiele. Brakuje składnych akcji.

• Kibice z Płocka rozpoczęli doping, śpiewając: "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Wisła gra".

• Sędzia dał znak. Od środka rozpoczęli gospodarze.

• Warta w zielonych koszulkach i białych spodenkach. Wisła w jednakowym niebieskim komplecie.

• warta

• Obie drużyny kończą rozgrzewkę. W meczu zagwiżdże sędzia z Łodzi - Paweł Malec.

• Warta liczy się też z odejściem Roberta Ivanova do Legii Warszawa. Fin jest w składzie na dzisiejszy mecz. Nie ma za to Adama Zrelaka ani Mateusza Kupczaka.

• Przed momentem Rapid Bukareszt potwierdził zakup z Warty Jaysona Papeau.

• Warta z silnym Rakowem potrafiła walczyć o pełną pulę. Przegrała tylko 0:1 na jego boisku (Astana wczoraj "przybiła piątkę"). Za Wisłą z kolei świetny mecz z Lechią, podsumowany wynikiem 3:0.

• Pora zacząć 2. kolejkę PKO Ekstraklasy. Inauguracja nastąpi w Grodzisku Wielkopolskim - na szczęście nie w aż takim upale, jak podczas wczorajszych spotkań z udziałem polskich drużyn w el. Ligi Konferencji. Jest co najmniej o kilka stopni mniej.

©Piotr Ciastek, Mateusz Ludwiczak / Wisła Płock S.A.

Mecz Warta Poznań - Wisła Płock ONLINE. To Nafciarze dość nieoczekiwanie przewodzą ligowej tabeli. Po raz pierwszy pozycję lidera przyjdzie im obronić na wyjeździe. Początek spotkania w Grodzisku Wielkopolskim w piątek o godzinie 18:00. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Warta Poznań - Wisła Płock ONLINE

Warta ma za sobą niezły występ w Częstochowie. Potrafiła zagrać jak równy z równym, ale punktów nie zdobyła. O wygranej Rakowa przesądził gol Vladislavsa Gutkovskisa.

To niejedyna zła wiadomość dla kibiców Zielonych. Lada moment klub opuści Robert Ivanov. Fin porozumiał się z Legią Warszawa, w której zastąpi Mateusza Wieteskę odchodzącego do francuskiego Clermont.

Według bukmacherów to Warta jest faworytem piątkowego meczu. Wisły nie wolno jednak skreślać i lekceważyć. W weekend przekonała się o tym Lechia Gdańsk, przegrywając aż 0:3. Wymarzony debiut zanotował Davo. Hiszpan do asysty dołożył jeszcze gola.

Zawody w Grodzisku poprowadzi sędzia Paweł Malec z Łodzi. System VAR obsłużą Daniel Stefański i Krzysztof Myrmus. W maju ostatni bezpośredni mecz wysoko wygrała Warta. W Płocku trafili dla niej Szczepański, Castaneda oraz Kupczak.

Dawid Szulczek, trener Warty: - Potrzebujemy 3-4 piłkarzy klasy Łukasza Trałki, Franka Castanedy i Miguela Luisa. Nie tylko, żeby podnieść jakość drużyny, ale też żeby poszerzyć kadrę i wartość zespołu, który imituje rywala na treningach w dniach przedmeczowych – dodał szkoleniowiec warciarzy i nie pozostawił złudzeń, że ich kibiców znów czeka sezon pod hasłem „walka o byt”.

Nie zagrają w meczu Warta - Wisła:
Warta: Kupczak, Kieliba, Zrelak (?), Ivanov (?)
Wisła: Zbozień, Cielemęcki, Kamiński

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Wisła - Warta 0:3 (Ekstraklasa, 07.05.2022)
Warta - Wisła 1:2 (Ekstraklasa, 20.11.2021)

Mecz Warta Poznań - Wisła Płock TRANSMISJA TV
Transmisja meczu wyłącznie w Canal+ Sport. Komentuje duet Piotr Glamowski – Maciej Murawski. W internecie mecz w aplikacji Canal+. Relacja LIVE od godziny 18:00 w GOL24 - zapraszamy!