Mecz Warta Poznań - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w...

1

Zagłębie Lubin

0

• Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczora. Dobranoc!

• Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Warta Poznań awansowała na jedenaste miejsce w ligowej tabli i wyprzedziła między innymi drużynę Lecha Poznań!

• W następnej kolejce PKO Ekstraklasy Warta Poznań podejmie na wyjeździe Piasta Gliwice, natomiast Zagłębie Lubin zmierzy się u siebie z Rakowem Częstochowa.

• Koniec meczu w Grodzisku Wielkopolskim! Po niezbyt emocjonującym meczu Warta Poznań wygrała z Zagłębiem Lubin 1:0 po bramce Łukasza Trałki.

• Za kontuzjowanego Macieja Żurawskiego na ostatnie sekundy pojawił się Bartłomiej Burman.

• Maciej Żurawski doznał kontuzji po starciu z jednym z przeciwników.

• Do drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Michał Jakóbowski ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Natomiast Łukasz Poręba zastąpił Jewgienija Baszkirowa.

• Samuel Mraz zmienić Dejana Drazića

• Aż trzy zmiany w szeregach Zagłębia Lubin! Lorenzo Simić zmienia Jakuba Bednarczyka

• Natomiast Robert Janicki zastąpił Jana Grzesika.

• Dwie zmiany w szeregach Warty Poznań. Mateusz Kupczak zmienił Łukasza Trałkę

• Michał Jakóbowski ruszył lewą stroną boiska, wpadł w pole karne i dograł na przedpole bramki Zagłębia wprost na nogę Łukasza Trałki, który potężnym strzałem zdobył bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Łukasz Trałka otwiera wynik spotkania w Grodzisku Wielkopolskim!

• Moment w którym częściej przy piłce utrzymuje się Warta Poznań, ale na razie nie potrafią zbliżyć się do bramki Zagłębia.

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne przez Filipa Starzyńskiego do strzału doszedł Dominik Jończy, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Filip Starzyński faulował rywala w środku pola, ale wciąż sędzie nie decyduje się na pokazanie żółtej kartki.

• Jan Grzesik wpadł z piłką w pole karne Zagłębia, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i Warta zaprzepaściła kolejną okazję na stworzenie bramkowej sytuacji.

• Zagłębie coraz bardziej naciska na bramkę gospodarzy, jednak na razie nie potrafią stworzyć sobie bramkowej sytuacji.

• Jan Grzesik dostał piłkę przed polem karnym rywali i oddał mocny strzał, który jednak minął bramkę Dominika Hładuna.

• Filip Starzyński dośrodkował w pole karne Warty, jednak futbolówka nie dotarła do żadnego z partnerów.

• W odpowiedzi Dejan Drazić wpadł w pole karne Warty, ale jego zagranie w pole bramkowe Adriana Lisa zostało zablokowane!

• Jan Grzesik otrzymał piłkę w polu karnym Zagłębia, ale jego uderzeni minęło bramkę gości o centymetry!

• Po błędzie obrońców Zagłębia z piłką w polu karnym gościn znalazł się Maciej Żurawski, ale jego uderzenie znakomicie obronił Dominik Hładun!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę. Za moment początek drugiej części spotkania w Grodzisku Wielkopolskim.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Grodzisku Wielkopolskim. Do przerwy bardzo bezbarwny mecz. Warto odnotować jedynie kontuzje stoperów w obu zespołach.

• Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej cztery minuty. Wszystko z powodu dwóch kontuzji na początku spotkania.

• W dalszym ciągu oba zespoły raczej rozgrywają akcje w środku pola. Niedokładność w ofensywie powoduje, że obrońcy z łatwością odbierają piłki.

• Warta ruszyła lewą stronę boiska, ale całą akcję zakończyło niedokładne podanie.

• Po świetnym podaniu Filipa Starzyńskiego z piłką ruszył Dejan Drazić, jednak już w polu karnym Warty został zatrzymany przez Jakuba Kuzdrę.

• Łukasz Trałka dograł w pole karne Zagłębia, ale tam obrońcy gospodarzy zdołali poradzić sobie z dośrodkowaniem.

• Michał Jakóbowski padł z prawej strony w pole karne Zagłębia, ale podał wprost pod nogi rywala.

• Łukasz Trałka dośrodkował wprost na głowę Roberta Ivanova, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Michał Jakóbowski faulowany pod polem karnym Zagłębia i gospodarze będą mieli szansę na zagrożenie bramki rywala.

• Bardzo chaotyczna gra w ostatnich minutach. Żaden z zespołów nie potrafi utrzymać się przy piłce przez dłuższą chwilę.

• Za kontuzjowanego Kamila Kruka na murawie pojawia się Dominik Jończy.

• Kamil Kruk chyba również nie jest w stanie kontynuować gry po naciągnięciu mięśnia przy próbie interwencji.

• Gracjan Jaroch wpadł z piłką w pole karne Zagłębia, ale jego podanie w pole bramkowe rywali zostało zablokowane!

• Akcję prawą stroną przeprowadził Zagłębie, jednak próba wejścia w pole karne zakończyła się skuteczną interwencją jednego z graczy gospodarzy.

• Na Bartosza Kielibę na murawie melduje się Aleks Ławniczak.

• Bartosz Kieliba narzeka na jakiś uraz i prawdopodobnie za chwilę opuści boisko.

• Jakub Wójcicki ostra sfaulował przeciwnika przy linii bocznej, ale sędzie nie zdecydował się na wyciągnięcie pierwszej żółtej kartki.

• Gracjan Jaroch wykorzystał błąd defensywy Zagłębia, przejął piłkę i ruszył na bramkę gości. W ostatniej chwili stracił jednak piłkę będąc już w polu karnym "Miedziowych".

• Świetne prostopadłe podanie Jakuba Żubrowskiego w pole karne gospodarzy do którego dopadł Patryk Szysz. Jego uderzenie świetnie obronił Adrian Lis!

• Patryk Szysz został sfaulowany w środku pola i pierwszy rzut rożny dla Zagłębia w tym spotkaniu.

• Warta mocno rozpoczęła spotkanie. Gospodarze zaatakowali rywali, ale pierwsze dośrodkowanie było bardzo niedokładne.

• Rozpoczynamy pojedynek w Grodzisku Wielkopolskim!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już powoli na murawie stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Za moment początek tego spotkania.

• Ławka rezerwowych Warty Poznań: Bielica (Br.), Burman, Czyżycki, Janicki, Kupczak, Ławniczak, Rybicki, Sopoćko, Spychała.

• Ławka rezerwowych Zagłębia Lubin: Forenc (Br.), Bartolewski, Jończy, Łakomy, Mraz, Poręba, Simić, Sirk, Stoch.

• Już za niecałe dziesięć minut rozpocznie się pojedynek w Grodzisku Wielkopolskim, a więc czas by ujawnić rezerwowych obu drużyn.

• W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie Zagłębie Lubin wygrało z Wartą Poznań 1:0 po bramce Damjana Bohara w 86. minucie spotkania.

• Natomiast Zagłębie Lubin jeszcze nie zaznało smaku zwycięstwa w tym roku kalendarzowym. W rozgrywkach PKO Ekstraklasy "Miedziowi" przegrali z Wisłą Płock 0:2 i bezbramkowo zremisowali z Lechem Poznań. Z kolei w Pucharze Polski Zagłębie bardzo niespodziewanie przegrało z drugoligową Chojniczanką Chojnice. W podstawowym czasie gry był remis 0:0 i o zwycięstwie Chojniczanki przesądziła seria rzutów karnych.

• Natomiast ZaOba zespoły rozegrały w tym roku po trzy spotkania. Warta Poznań w lidze wygrała z Cracovią 1:0 i zremisowała z Lechią Gdańsk 1:1. Oraz odpadła z Pucharu Polski przegrywając w Grodzisku Wielkopolskim z Cracovią 0:1.

• Jeśli chodzi o ligową tabelę to znacznie wyżej plasuje się zespół Zagłębia Lubin. "Miedziowi" zajmują siódme miejsce w lidze z dorobkiem dwudziestu trzech punktów. Natomiast Warta Poznań znajduje się dopiero na czternastym miejscu z siedemnastoma "oczkami" na koncie. Nad ostatnią w tabeli Stalą Mielec zespół z Poznania ma tylko trzy punkty przewagi. Dodatkowo Stal swoje spotkanie zagra dzisiaj wieczorem.

• Witamy Państwa bardzo serdecznie w poniedziałkowy wieczór! W przedostatnim spotkaniu 17. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań w Grodzisku Wielkopolskim podejmie Zagłębie Lubin. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!

Dawid Dobrasz

Mecz Warta Poznań - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska P

Mecz Warta Poznań - Zagłębie Lubin ONLINE. W poniedziałek Warta Poznań zmierzy się z Zagłębiem Lubin, z którym w pierwszej rundzie pechowo przegrała 0:1 po bramce w ostatnich minutach. Czy teraz Zieloni zrewanżują się temu rywalowi? Relacja na żywo z meczu Warta - Zagłębie live w GOL24.pl.

Mecz Warta Poznań - Zagłębie Lubin ONLINE

Warta w tygodniu odpadła z rozgrywek pucharowych, ale dla Zielonych i tak to była jedna z najlepszych edycji w ostatnich latach. Dodatkowo piłkarze Warty przed poniedziałkowym meczem mieli dwa dni więcej odpoczynku niż Zagłębie.
W poniedziałek nie zagra Mateusz Kuzimski, czyli najlepszy strzelec Warty (4 gole), który jest zawieszony za kartki. Nie wiadomo, jaki wariant wybierze szkoleniowiec Zielonych. Być może pośle do boju rozczarowującego Gracjana Jarocha, albo od razu sięgnie po Adama Zrelaka, który dołączył w czwartek do Warty. Słowacki napastnik ma znaleźć się w kadrze meczowej.

Zagłębie nie leży obu poznańskim drużynom, bo na Lechu w tym sezonie zdobyło cztery punkty, a na Warcie trzy. Zieloni mają zamiar się zrewanżować, ale muszą poprawić grę w pierwszych połowach. Warta w ostatnich pięciu meczach przed przerwą nie strzeliła goli, a co gorsza stwarza także bardzo mało zagrożenia. W spotkaniach z Cracovią i Lechią nie oddała nawet celnego strzału przed zmianą stron.

Zagłębie przechodzi spore perturbacje. Ewentualne niepowodzenie gości w meczu z Wartą może poważnie zagrozić posadzie Martina Seveli. W lidze, licząc trzy ostatnie kolejki, Miedziowi wywalczyli tylko bezbramkowy remis z Lechem przy Bułgarskiej. Najbardziej na obecną sytuację w ekipie poniedziałkowych rywali wpłynął jednak Puchar Polski i porażka w nim u siebie z drugoligową Chojniczanką Chojnice po rzutach karnych.

- To, co pokazaliśmy na boisku, jest niedobre dla klubu. To był występ kastrowany i nieakceptowalny - nie gryzł się w język po odpadnięciu swojego zespołu słowacki szkoleniowiec.

Mecz Warta Poznań - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV

Mecz Warta - Zagłębie na żywo będzie transmitowany w tv przez Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Przedmeczowe studio rozpocznie się o godz. 17:40, a początek transmisji z meczu Warta - Zagłębie live od godz. 17:55 w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Spotkanie skomentują Cezary Olbrycht i Tomasz Wieszczycki. Mecz Warta - Zagłębie online dostępny w internecie na platformie NC+ GO oraz w aplikacji.

18:00 mecz Warta Poznań - Zagłębie Lubin na żywo online