Warta Poznań zanotowała ósme zwycięstwo w lidze. Pokonała Wisłę Płock 2:0. Oceniamy piłkarzy Tworka. Popisowy mecz szybkiego Makany Baku!

Radosław Patroniak
Piłkarze Warty po raz drugi w sezonie pokonali Wisłę Płock i już tylko kataklizm mógłby ich pozbawić utrzymania w ekstraklasie. Zieloni zainkasowali trzy punkty trochę wbrew tradycji, bo po golu zdobytym w pierwszej połowie, w dodatku tuż po rozpoczęciu gry. Królem polowania okazał się niemiecki skrzydłowy Makana Baku. Wypożyczony z Holstein Kiel pomocnik strzelił dwa gole i momentami ośmieszał rywali, wykorzystując swoją ponadprzeciętną szybkość. Trener Piotr Tworek mówił już kilka tygodni temu, że Warta będzie miała z niego pociechę i nie były to słowa rzucane na wiatr. Sprawdź, jak oceniliśmy warciarzy w poniedziałkowym meczu --->Fot. Grzegorz Dembiński
Piłkarze Warty po raz drugi w sezonie pokonali Wisłę Płock i już tylko kataklizm mógłby ich pozbawić utrzymania w ekstraklasie. Zieloni zainkasowali trzy punkty trochę wbrew tradycji, bo po golu zdobytym w pierwszej połowie, w dodatku tuż po rozpoczęciu gry. Królem polowania okazał się niemiecki skrzydłowy Makana Baku. Wypożyczony z Holstein Kiel pomocnik strzelił dwa gole i momentami ośmieszał rywali, wykorzystując swoją ponadprzeciętną szybkość. Trener Piotr Tworek mówił już kilka tygodni temu, że Warta będzie miała z niego pociechę i nie były to słowa rzucane na wiatr. Sprawdź, jak oceniliśmy warciarzy w poniedziałkowym meczu.