Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W ciekawym meczu Centralnej Ligi Juniorów do 17 lat piłkarze...

Ważna wygrana Korony Kielce z Hutnikiem Kraków w Centralnej Lidze Juniorów do 17 lat [ZDJĘCIA, WIDEO]

W ciekawym meczu Centralnej Ligi Juniorów do 17 lat piłkarze Korony Kielce wygrali z Hutnikiem Kraków 3:1. Pierwszą bramkę zdobył Bartosz Kralka w 16 minucie, tuż przed przerwą drużyna Michała Gębury i Marka Graby podwyższyła na 2:0 po strzale Kacpra Żabki w 45 minucie. Na początku drugiej połowy kontaktowego gola strzelili goście - Mateusz Zębala w 53 minucie, ale decydujący cios należał do Korony. Odniosła ona zasłużone zwycięstwo, a wynik spotkania w 84 minucie ustalił Michał Pokora. Szczegóły na kolejnych slajdach.