red.
W meczu na szczycie 1 ligi PGE Stal Mielec przegrała z ŁKS-em Łódź.
W meczu na szczycie 1 ligi PGE Stal Mielec przegrała z ŁKS-em Łódź. Krzysztof Kapica
Druga wiosenna kolejka w 1 i 2 lidze oraz inauguracja na boiskach 3 i 4 ligi sprawiły, że na stadionach nie brakowało fanów piłki nożnej. Działo się sporo ciekawego. Zobaczcie!

Fortuna 1 liga:

PGE Stal Mielec – ŁKS Łódź 0:1 (0:0) RELACJA
0:1 Rozwandowicz 53-karny.

SKRÓT MECZU OD POLSAT SPORT

W meczu na szczycie Fortuna 1 ligi PGE Stal Mielec przegrywa u siebie z ŁKS-em Łódź 0:1. Mielczanie doznali porażki po 14 meczach ze zdobyczą punktową. RELACJA Z MECZU

Fortuna 1 liga. PGE Stal Mielec przegrała u siebie z ŁKS-em ...

Spotkanie Stali Mielec z ŁKS-em Łódź oglądało na żywo blisko 5 tysięcy kibiców. Zobacz zdjęcia trybun...

Fortuna 1 liga. Kibice dopisali na meczu PGE Stal Mielec - Ł...

Łukasz Wroński ze Stali:

2 liga:

Elana Toruń – Apklan Resovia 0:1 (0:1) RELACJA
0:1 Pyrdek 36.

Nieudany początek wiosny Elany Toruń na własnym stadionie. W sobotę trzecia drużyna II ligi przegrała u siebie z niżej notowaną Resovią 0:1. Bramkę strzelił Przemysław Pydrek w 36. minucie. Resovia wygrała już piąty raz na wyjeździe w tym sezonie, Elana wygrała tylko raz w ostatnich czterech meczach na własnym stadionie. Zobaczcie zdjęcia z meczu oraz kibiców z tego meczu >>>

Elana Toruń - Resovia. Niespodzianka i zwycięstwo gości [zdj...

Odważne życzenia od piłkarzy Apklan Resovii - Przemysława Pyrdka, Radosława Adamskiego oraz Michała Ogrodnika - robią już furorę w internecie.8 marca świętują wszystkie panie, także sportsmenki, kibice. Kluby sportowe nie zapomniały o swoich fankach. Zobaczcie kilka życzeń. Czekamy na kolejne. ZOBACZ TAKŻE – Li Qian, pingpongistka Enea Siarki Tarnobrzeg [STADION EXTRA]

Kluby sportowe składają życzenia fankom na dzień kobiet. Apk...

Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków 2:2 (2:0)RELACJA
1:0 Wodecki 29, 2:0 Janeczko 34, 2:1 Długołęcki 72, 2:2 Czarnowski 90.

Siarka Tarnobrzeg do 72. minuty prowadziła na własnym obiekcie ze Zniczem Pruszków 2:2, a ostatecznie zremisowała 2:2. CZYTAJ WIĘCEJ O MECZU.Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków 2:2 (2:0)Bramki: 1:0 Wodecki 29, 2:0 Janeczko 34, 2:1 Długołęcki 72, 2:2 Czarnowski 90.

2 liga. Siarka Tarnobrzeg zremisowała na własnym obiekcie ze...

Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 5:1 (3:1)RELACJA
1:0 Mójta 3-karny, 2:0 Paluchowski 16, 2:1 Jarosz 32, 3:1 Janiszewski-samobójcza 42, 4:1 Bochnak 49, 5:1 Walków 90+3.

Stal Stalowa Wola sromotnie przegrała w Siedlcach

Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali z Pogonią Siedlce 1:5 [ZDJĘCIA]

3 liga, grupa IV

Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów 0:1 (0:0)RELACJA
0:1 Ceglarz 47-wolny.

Wólczanka Wólka Pełkińska uległa Stali Rzeszów. Jedyną bramkę zdobył strzałem z rzutu wolnego Piotr Ceglarz. Zobacz zdjęcia... Czytaj więcej o meczu.ZOBACZ TAKŻE - Wiceprezydent Sienko: Akcje Stali miasto sprzedało... [STADION]

3 liga. Stal Rzeszów zasłużenie pokonała Wólczankę Wólka Peł...

Soła Oświęcim – Sokół Sieniawa 1:1 (1:1)RELACJA
1:0 Wójcik 40, 1:1 Nalepka 45.

Tak Adrian Wójcik zdobył pierwszego gola dla Soły Oświęcim w meczu przeciwko Sokołowi Sieniawa. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1, który w obu drużynach pozostawił niedosyt.

3. liga piłkarska. Soła Oświęcim w premierze wiosny zremisow...

Izolator Boguchwała - Piast Tuczempy 2:1 (0:0)RELACJA
1:0 Zieliński 54, 1:1 Aab 77, 2:1 Zieliński 90+2.

Piast (czarne koszulki) przegrał w Boguchwale po golu w doliczonym czasie gry. Czytaj więcej o meczu.

Piast Tuczempy przegrał z Izolatorem Boguchwała w doliczonym...

KS Pilzno - Przełom Besko 2:2 (0:0)RELACJA
1:0 Wolański 67; 1:1 Winnicki 69; 2:1 Wolański 70; 2:2 Kijowski 90+2-karny

JKS 1909 Jarosław - Wisłoka Dębica 0:1 (0:0)
0:1 Wrzosek 69.

W sobotnim meczu JKS Jarosław przegrał z liderem 4 ligi Wisłoką Dębica 0:1 (0:1). Bramkę w 69. minucie strzelił Krzysztof Wrzosek.Przed meczem z aspirującą do awansu Wisłoką wielu ludzi skazywało na pożarcie jarosławian, którzy w ostatnim czasie mieli mnóstwo problemów. Gospodarze w ostatnim czasie mało trenowali, w dodatku trener Paweł Załoga wrócił do drużyny kilka dni przed startem rundy wiosennej. Czas pracuje jednak na korzyść jarosławian i z tygodnia na tydzień powinni prezentować się lepiej i niejednej drużynie odbiorą punkty. Miejscowi zagrali z wielkim zaangażowaniem i ofiarnością. Dębiczanie nie mieli za bardzo pomysłu na rozbicie szczelnego bloku obronnego JKS-u. Nawet kontuzja grającego trenera Załogi nie przeszkodziła w wybijaniu z rytmu piłkarzy Dariusza Kantora. Lider w całym meczu nie miał żadnej „setki” z gry. Pod bramką Dominika Lisa było gorąco jedynie po stałych fragmentach. Z rzutu wolnego z 20 metra przymierzył Damian Łanucha, lecz obok słupka. Z daleka próbował Damian Bożek i z trudem obronił golkiper gospodarzy. W 30. minucie z wolnego dogrywał Łanucha i Tomasz Barycza przymierzył w poprzeczkę. Miejscowi nie kwapili się do ataku, widać było w ich poczynaniach, że daje się we znaki brak dobrze przepracowanego okresu przygotowawczego. Ci, którzy trenowali z innymi klubami wiedli prym w szeregach jarosławian. W 69. minucie gospodarze domagali się odgwizdania faulu na Mateuszu Jurczaku, na połowie boiska, lecz arbiter był innego zdania. Dograną z prawej strony piłkę świetnie wykończył stojący tyłem do bramki rezerwowy Krzysztof Wrzosek, przewrotką lokując piłkę w siatce. Ulżyło gościom, którzy kontrolowali przebieg rywalizacji do ostatniego gwizdka.  JKS Jarosław - Wisłoka Dębica 0:1 (0:0)Bramka: 0:1 Wrzosek 69.  JKS: Lis 5 – Kucharski 5, Załoga (24 Świecarz 5, 72 Gwóźdź), Saramak 5, Jurczak 6 – Ptasznik ż 5, Sobolewski 6, Bańka 6, Pilch 5 (46 Brodowicz 5) – Oziębło 7, Pawlak 5. Trener Paweł Załoga.   Wisłoka: Dybski 5 – Bożek ż 6 (60 Wrzosek 7), Hus 6, Cabała 5, Nabożny ż 5 (62 Król) – Rębisz 6, Łanucha 7, Fedan 5, Zygmunt 5 (69 Sobczyk) – Sojda 5, Barycza 6 (90+3 Stypa). Trener Dariusz Kantor.Sędziował Kołodziej 5 (Rzeszów). Widzów 600 (250 z Dębicy). OPINIEPaweł Załoga, trener JKS-u: Szkoda straconych punktów, choć faworytem była Wisłoka. Nastawiliśmy się na grę z kontry. Chłopaki zostawili sporo zdrowia na boisku. Myślę, że jak na taki mecz, po tylu perturbacjach to trzeba pochwalić moich piłkarzy za walkę do końca. Dariusz Kantor, trener Wisłoki: Cieszę się z trzech punktów. Fatalne boisko plus wiatr skutecznie zniwelowały nasze atuty. Gdy dowiedziałem się, że wraca trener Załoga wiedziałem, że jest to dla nas zły znak, bo było wiadome, że drużyna będzie zorganizowana. JKS jak na te kłopoty, które przeżywa był drużyną bardzo dobrze sobie radzącą. Zobacz także: Policja na meczu JKS Jarosław - Wisłoka Dębica [ZDJĘCIA]

4 liga podkarpacka. JKS Jarosław przegrał u siebie z Wisłoką...

W sobotę piłkarze JKS-u Jarosław zmierzyli się z Wisłoką Dębica w meczu 4. ligi podkarpackiej. Do zabezpieczenia meczu w Jarosławiu zadysponowano sporo policjantów.Zobacz także: JKS Jarosław przegrał u siebie z Wisłoką Dębica 0:1 [KIBICE, ZDJĘCIA, WIDEO]

4 liga podkarpacka. Policja na meczu JKS Jarosław - Wisłoka ...

ZDJĘCIA Z KLUBOWEGO FANPAGE

Materiał oryginalny: Weekendowe mecze piłkarskie podkarpackich drużyn w 1, 2, 3 i 4 lidze [RELACJE LIVE, OPISY, GALERIE ZDJĘĆ] - Nowiny