Węgry - Francja ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja TV na żywo i STREAM online

1

Francja

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej soboty!

• W ostatniej kolejce fazy grupowej Węgrzy polecą do Monachium na mecz z Niemcami, natomiast Francuzi tutaj na Puskas Arenie zagrają z Portugalczykami.

• Jak widać da się stawić czoło zdecydowanie mocniejszym rywalom jak zrobili to dzisiaj Węgrzy. Oby wieczorem również Polacy sprawili sensację w Sewilli.

• Koniec meczu w Budapeszcie! Węgrzy remisują z Francją 1:1 i zachowują szansę na awans do dalszej fazy turnieju!

• Dośrodkowanie Antoine Griezmanna wybił Peter Gulacsi!

• Chyba ostatni rzut wolny dla Francji tuż przed polem karnym rywali.

• Ogromny tumult na Puskas Arenie. Węgrzy blisko sprawienia sensacji!

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Ousmane Dembele szybko zakończył występ w tym spotkaniu. W miejsce kontuzjowanego gracza pojawia się Thomas Lemar.

• W reprezentacji Węgier Gergo Lovrencsics pojawił się w miejsce Laszlo Kleinheislera.

• Peter Gulacsi ponownie ratuje swój zespół przed stratą bramki za sprawą świetnej interwencji po uderzeniu Kyliana Mbappe!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Antoine Griezmanna wylądowało w rękach Petera Gulacsiego.

• Ousmane Dembele popędził prawą stroną boiska, ale udało mu się wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Węgrzy nadal dzielnie się bronią. Gospodarze tego meczu nie pozwalają rywalom na zbliżenie się do własnego pola karnego.

• Natomiast Olivier Giroud zmienił Karima Benzemę.

• Dwie zmiany w reprezentacji Francji. Corentin Tolisso pojawił się w miejsce Paula Pogby

• Zmiana w reprezentacji Węgier. Tamas Cseri pojawił się w miejsce Andrasa Schafera.

• Roland Sallai znalazł się w pozycji strzeleckiej, ale jego lekkie uderzenie łatwo wyłapał Hugo Lloris.

• Wracamy do gry na Puskas Arenie.

• Kolejna przerwa w grze na uzupełnienie płynów.

• Po znakomitym kontrataku Francuzów piłka trafiła w pole karne Węgier, gdzie pomylił się jeden z obrońców, do futbolówki dopadł Antoine Griezmann i mocnym strzałem doprowadził do wyrównania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Antoine Griezmann doprowadza do wyrównania!

• Roland Sallai popędził z indywidualną akcją na bramkę Francuzów, ale stracił ją tuż przy linii pola karnego rywali.

• Laszlo Kleinheisler popędził prawą stroną boiska, ale jego zagranie w pole karne Francuzów okazało się minimalnie niedokładne!

• Ousmane Dembele wpadł z piłką w pole karne Węgrów i oddał mocny strzał, który trafił tylko w słupek!

• Ofensywna zmiana w reprezentacji Francji. Ousmane Dembele pojawia się w miejsce Adriena Rabiota.

• Teraz Nemanja Nikolić sfaulował rywala pod polem karnym Francuzów.

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Endre Botka.

• Paul Pogba oddał nieprzygotowany strzał z dystansu i Francja zmarnowała kolejną akcję.

• Węgrzy przeprowadzili znakomity atak pozycyjny, ale w decydującym momencie Nemanja Nikolić zagrał pod nogi rywala.

• Zakotłowało się w polu karnym Węgier po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale żaden z Francuzów nie zdołał oddać strzału na bramkę rywali.

• Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Francuzi wywalczyli rzut rożny.

• Drugą połowę mocno rozpoczęli Francuzi, ale wciąż nie potrafią przedrzeć się przez szczelną obronę Węgrów.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu na Puskas Arenie w Budapeszcie!

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Budapeszcie. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu na Puskas Arena! Węgry niespodziewanie prowadzą do przerwy z Francją 1:0!

• Atilla Fiola dostał piłkę po lewej stronie boiska, wpadł w pole karne Francuzów i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę tuż przy słupku bramki Hugo Llorisa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Węgry obejmują prowadzenie po trafieniu Atilla Fioli!!!

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył aż pięć minut.

• Roland Sallai dostał piłkę w okolicach narożnika pola karnego Francji, ale jego uderzenie trafiło w innego w węgierskich piłkarzy.

• W końcówce meczu reprezentacja Francji zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce, ale zupełnie nie ma pomysłu jak przedrzeć się przez szczelną obronę rywali.

• Teraz Paul Pogba wpadł z piłką w pole karne Węgrów, ale jego uderzenie z ostrego kąta trafiło tylko w boczną siatkę bramki rywali.

• Adrien Rabiot zagrał piłkę w pole karne Węgrów, ale tam gospodarze zdołali zażegnać niebezpieczeństwo.

• Kylian Mbappe wpadł z piłką w pole karne Węgrów, ale Francuz uderzył bardzo niecelnie.

• Karim Benzema znalazł się w znakomitej pozycji do oddania strzału na linii pola karnego rywali, ale uderzył bardzo niecelnie!

• Wydawało się że znakomite prostopadłe podanie do Nemanji Nikolića, ale w ostatnie chwili Hugo Lloris wyprzedził byłego króla strzelców polskiej ligi.

• Za kontuzjowanego Adama Szalaia na murawie melduje się Nemanja Nikolić, były gracz Legii Warszawa.

• Arbiter wznawia grę.

• Krótka przerwa w meczu ze względu na wysoką temperaturę.

• Adam Szalai ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

• Kolejna dobra akcja Francuzów. Teraz Kamil Benzema zagrał na głowę Kyliana Mbappe, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Presnel Kimpembe ostro fauluje rywala w środku pola, ale arbiter nie zdecydował się na wyciągnięcie drugiej żółtej kartki.

• Cudowne dośrodkowanie z lewej strony boiska w pole karne Węgrów wprost na głowę Kyliana Mbappe, ale fenomenalny Francuz minimalnie spudłował!

• Laszlo Kleinheisler zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale spokojnie interweniował Hugo Lloris.

• Cudowne dwie interwencje Petera Gulacsiego! Najpierw po uderzeniu z dystansu Karima Benzemy, a chwilę później po dobitce Antoine Griezmanna!

• Francja po raz pierwszy przeprowadziła dłuższą akcję, ale Paul Pogba zagrał niedokładnie do partnera.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką reprezentacji Francji.

• Roland Sallai mocno zagrał w pole karne Francuzów, ale ci wybili piłkę na rzut rożny.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Benjamin Pavard.

• Antoine Griezmann zagrał prostopadle w kierunku węgierskiej bramki, ale żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do tej piłki.

• Węgierski obrońca wraca do gry.

• Endre Botka ucierpiał po jednym ze starć z rywalem.

• Rolland Sallai popędził lewą stroną boiska, gdzie został sfaulowany i Węgrzy będą mieli okazję na dośrodkowanie z okolic pola karnego rywali.

• N'Golo Kante ostro sfaulowany pod własną bramkę i Francuzi rozpoczną spod własnego pola karnego.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Rozpoczynamy drugą kolejkę w grupie "F".

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na wypełniony po brzegi Puskas Arena! Za moment rozpoczniemy rywalizację!.

• Natomiast oto zestawienie Węgrów:

• Tak prezentuje się pierwsza jedenastka reprezentacji Francji na dzisiejsze spotkanie:

• W grupie Francja wraz z Portugalią zajmują dwie pierwsze pozycje z trzema punktami. Natomiast Węgrzy powalczą dzisiaj o pierwsze punkty na tym turnieju.

• Oba zespoły po raz ostatni mierzyły się w meczu towarzyskim w 2005 roku. Wtedy na Stade Saint-Symphorien w Metz Francja wygrała 2:1 po bramkach Djibrila Cisse oraz Florenta Maloudy. Dla Węgier jedną bramką odpowiedział Zsombor Kerekes.

• Natomiast Reprezentacja Francji na stadionie w Monachium wygrali skromnie z reprezentacją Niemiec 1:0 po samobójczym trafieniu Matsa Hummelsa. "Trójkolorowi" zdobyli w tym meczu jeszcze dwie bramki, ale w obu przypadkach arbiter dopatrzył się spalonego podczas akcji bramkowych. Dzisiaj mistrzowie Świata będą chcieli powalczyć o bardziej okazałe zwycięstwo.

• Reprezentacja Węgier w pierwszym spotkania przez długi czas stawiało czoło reprezentacji Portugalii. Do 84. minuty był remis 1:1 i wydawało się, że aktualni mistrzowie Europy falstartem rozpoczną rozgrywki. Jednak genialny Cristiano Ronaldo w samej końcówce spotkania zdobył dwie bramki, a jedną dołożył Raphael Guerreiro i to Portugalia okazałym wynikiem wygrała to spotkanie.

• Witamy serdecznie! W meczu 2. kolejki fazy grupowej piłkarskich Mistrzostw Europy Węgrzy na wypełnionym po brzegi Puskas Arena zmierzą się z Francuzami! Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

DW

węgry francja na żywo

Węgry - Francja ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM ONLINE ©Photo by Alex Grimm - UEFA

Węgry - Francja ONLINE. Reprezentacja Węgier jest raczej skazana na pożarcie w starciu z mistrzami świata. Ci w pierwszej kolejce ograli Niemców 1:0 i to małym nakładem sił. Możemy się więc spodziewać, że Kylian Mbappe i spółka również w tym spotkaniu nie będą się chcieli przemęczać, bo trzy punkty wydają się niemal pewne. Węgrzy natomiast grają o to, by sprawić sensację. Z Portugalią było blisko - w końcówce byli już niemal w niebie, bo prowadzili przez chwilę 1:0, ale sędzia podyktował spalonego. Ostatecznie rozpadli się w defensywie i ulegli mistrzom Europy 0:3.

Węgry - Francja ONLINE

W pierwszej kolejce fazy grupowej Węgrzy pozostawili po sobie całkiem dobre wrażenie, nawet mimo porażki 0:3 z Portugalią. Bardzo długo potrafili utrzymywać wynik bezbramkowy i gole stracili dopiero w samej końcówce, wcześniej sami stworzyli sobie parę sytuacji podbramkowych. Francuzi natomiast zaczęli od zwycięstwa nad Niemcami. Pokonali ich po samobójczym trafieniu Mattsa Hummelsa, a choć sami zdobyli dwie bramki które nie zostały jednak uznane.

Spotkanie z Niemcami mistrzowie świata wygrali na sporym luzie. Przez całe 90 minut nie dopuścili rywali do sytuacji bramkowej, mając kilka szans na podwyższenie rezultatu. Jak choćby Mbappe, który dwa razy pokonał Neuera, ale dwukrotnie też znalazł się na spalonym w trakcie podania. Trójkolorowi są zdecydowanym faworytem do wygrania tego turnieju. W drugim spotkaniu mierzą się przeciwko teoretycznie najsłabszej drużynie w grupie.

Węgrzy nie zagrali wcale tak źle z Portugalią, jak wskazuje na to wynik. Przez moment wyszli na prowadzenie, ale sędzia odgwizdał spalonego. W powtórkach dopiero widać było, jak niewiele zabrakło, by w Budapeszcie miejscowi pokonali na inaugurację mistrzów Europy. Francuzi mogą mieć z nimi pewne problemy, zwłaszcza jeśli Deschamps dokona dużych zmian w składzie.

OSTATNIE MECZE:

Węgry - Portugalia 0:3 (15.06.2021, Euro 2020)
Węgry - Irlandia 0:0 (08.06.2021, towarzyski)
Węgry - Cypr 1:0 (04.06.2021, towarzyski)
Francja - Niemcy 1:0 (15.06.2021, Euro 2020)
Francja - Bułgaria 3:0 (08.06.2021, towarzyski)
Francja - Walia 3:0 (02.06.2021, towarzyski)

BEZPOŚREDNIE STARCIA:

Francja - Węgry 2:1 (31.05.2005, towarzyski)
Węgry - Francja 0:3 (09.06.1986, Mistrzostwa Świata)
Francja - Węgry 3:1 (10.06.1978, Mistrzostwa Świata)
Francja - Węgry 0:2 (09.10.1971, eliminacje do ME)

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Węgry: Gulacsi - Botka, Orban, Szalai - Nego, Schafer, Nagy, Kleinheisler, Fiola - Sallai, Szalai

Francja: Lloris - Pavard, Varane, Kimpembe, Hernandez - Rabiot, Kante, Pogba - Griezmann - Mbappe, Benzema

Węgry - Francja TRANSMISJA TV

Mecz Węgry - Francja rozpocznie się w sobotę 19 czerwca o godz. 15:00. Transmisja w TVP 1 i TVP Sport. Internetowy stream online dostępny jest na sport.tvp.pl, a także w mobilnej aplikacji TVP Sport. Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.