0

Bayern Monachium

2

• Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

• Koniec spotkania na Weser-Stadion! Bayern wygrywa z Werderem po dwóch golach Roberta Lewandowskiego!

• W końcówce spotkania Bayern spokojnie, z wyrachowaniem wymienia podania na połowie przeciwnika.

• Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej połowy meczu w Bremie.

• Dośrodkowanie Kingsleya Comana opuszcza boisko przez linię końcową bez kontaktu z żadnym z kolegów.

• Ostatnia roszada w dzisiejszym meczu. Wygwizdany przez kibiców Werderu Arturo Vidal zmieniony przez Sebastiana Rudy'ego.

• Po chwili ostatnia zmiana w Werderze. Fina Bartelsa zmienia Johannes Eggelstein, brat Maximiliana.

• ...a Florian Kainz zastąpił Jerome Gondorfa.

• W ferworze walki umknęły nam dwie zmiany w zespole gospodarzy. Maximiliana Eggesteina zmienił Philipp Bargfrede...

• Werder grał naprawdę dobrze, ale po stracie bramki wyraźnie zgasł i nie ma pomysłu na kolejne ataki. Robert Lewandowski samodzielnie zabił mecz.

• Druga bramka naszego snajpera, nie mniej efektowna! Doskonałe przyjęcie Polaka piłki przed polem karnym, Robert Lewandowski posłał ją do siatki między nogami Roberta Bauera oraz Jiri Pavlenki!

• Co za minuty Roberta Lewandowskiego! Drugie trafienie Roberta Lewandowskiego, Bayern podwyższa prowadzenie!

• Thomas Muller pojawia się na boisku z Francka Ribery'ego.

• Efektowny drybling Kingsleya Comana, podanie pod samą bramkę do napastnika reprezentacji Polski, który strzałem piętą efektownie posyła piłkę do siatki!

• Gooool! Piękne wykończenie Roberta Lewandowskiego, 1:0 dla Bayernu!

• Za moment kolejne zmiany w zespole Bayernu.

• Robert Lewandowski efektownie zbiegał na bliższy słupek do podania Kingsleya Comana, Polaka interwencją ubiegł Jiri Pavlenka!

• Co za okazja Werderu! Maximilian Eggestein po kontrze gospodarzy zamiast mocno uderzyć na bramkę decyduje się na podanie, które okazało się niecelne!

• Fin Bartels ponownie urwał się na połowie Bayernu, ale w pięknym stylu wślizgiem zatrzymał go Mats Hummels!

• Już wiadomo, że tak się jednak nie stanie. Carlo Ancelotti zdejmuje z boiska Arjena Robbena, zmieni go Kingsley Coman.

• Arturo Vidal z żółtą kartką za ostre zatrzymanie rywala na własnej połowie - to już druga kartka tego zawodnika w tym sezonie Bundesligi.

• Fin Bartels przejął piłkę na połowie Bayernu, po chwili jednak doskoczył do niego David Alaba, odbierając mu piłkę.

• Bayern zaczyna irytować nieefektywnością. Tutaj potrzebne są zmiany.

• Prosta strata Thiago Alcantary, który próbując rozegrać piłkę przed polem karnym podał ją prosto pod nogi rywala.

• Gospodarze imponują wysokim pressingiem, który stosują przeciwko Bayernowi.

• Druga połowa rozpoczęła się od zdecydowanych ataków gości, którzy wciąż nie osiągnęli swojego celu na ten mecz.

• Wrzutka kolejny już raz wybita przez Jiri Pavlenkę.

• Franck Ribery faulowany na lewym skrzydle, groźny rzut wolny dla Bayernu.

• Bez zmian w składach obu zespołów.

• Mecz wznowiony, piłkę mają gospodarze!

• Piłkarze już na murawie.

• Już za moment wracamy na drugą połowę!

• Kibice Bayernu mogą być zdenerwowani przez słabą skuteczność swojej drużyny. Werder natomiast gra mądrze i skutecznie w defensywie. Czekamy na gole po przerwie!

• Koniec pierwszej połowy w Bremie. Do przerwy bez bramek.

• Sędzia dolicza jedną minutę do regulaminowego czasu pierwszej połowy spotkania w Bremie.

• Końcówka pierwszej połowy to ponownie dominacja piłkarzy Carlo Ancelottiego.

• W powietrznym starciu poszkodowani zostali Mats Hummels i Robert Lewandowski, na szczęście obyło się bez kontuzji.

• Znakomite podanie prostopadłe Roberta Lewandowskiego do Arjena Robbena, ten dojrzał Francka Ribery'ego uciekającego na lewym skrzydle, Francuz dośrodkowuje prosto pod nogi rywala!

• Świetna wrzutka Francka Ribery'ego na głowę Arjena Robbena, były reprezentant Holandii uderza minimalnie niecelnie!

• Kompletnie niewidoczny jest Robert Lewandowski - obrona Werderu skutecznie przygotowała się do krycia Polaka.

• Pierwsze pół godziny to początkowa dominacja Bayernu, po której przyszła całkiem odważna gra Werderu i kilka ciekawych akcji gospodarzy.

• Maximilian Eggestein z żółtą kartką za faul na wychodzącym z kontrą Thiago Alcantarze.

• Zawodnicy Werderu domagali się odgwizdania rzutu karnego po rzekomym zagraniu piłki ręką w polu karnym przez Matsa Hummelsa, ale powtórki pokazały, że sędzia nie popełnił błędu nie dyktując jedenastki.

• Rzut wolny dla Werderu, wielkie zamieszanie w polu karnym i piłkę w ostatniej chwili spod samej bramki na rzut rożny wybija Niklas Sule!

• Za mocne zagranie Arturo Vidala do Arjena Robbena, Chilijczyk przeprasza teraz kolegę.

• Mocne, kąśliwe uderzenie Arturo Vidala sprawiło Jiri Pavlence nieco problemów, bramkarz ostatecznie zdołał obronić ten trudny strzał.

• Dośrodkowanie Joshua'y Kimmicha spod własnej bramki wybija Jiri Pavlenka.

• Mocna piłka w pole karne do Fina Bartelsa wybita w górę przez Matsa Hummelsa.

• Kontratak gospodarzy kończy się jedynie wywalczeniem autu na połowie Bayernu.

• Bardzo mocne uderzenie Francka Ribery'ego z dystansu przelatuje tuż obok słupka - to mógł być przepiękny gol!

• Pierwsza groźniejsza akcja gospodarzy. Thomas Delaney popisał się efektownym, indywidualnym rajdem, w ostatniej chwili w polu karnym zatrzymał go Niklas Sule.

• Dominacja gości w pierwszych minutach tego meczu nie podlega dyskusji - Werder póki co kompletnie nie może się odnaleźć na boisku, nie opuszczając swojej połowy.

• Dośrodkowanie w pole karne Werderu pewnie wybija Lamine Sane.

• Ekwilibrystyczny strzał Arturo Vidala po koźle mija słupek o nieco ponad metr.

• Petarda Corentina Tolisso po rzucie rożnym trafia tylko w poprzeczkę, po czym opuszcza boisko!

• Mocny strzał Arjena Robbena z boku pola karnego świetnie paruje Jiri Pavlenka!

• Bayern długo rozgrywa akcję przed polem karnym Werderu.

• Jerome Gondorf próbował mocnym podaniem na skrzydło uruchomić kontrę gospodarzy, ale posłał piłkę poza plac gry.

• Pierwszy rzut rożny dla gości i tuż nad poprzeczką główkuje Mats Hummels!

• Pierwsze mocne podanie w pole karne Werderu przechwycił pewnie Jiri Pavlenka.

• ...i zaczynamy spotkanie, piłkę ma Bayern!

• Piłkarze już na murawie, czas na losowanie stron...

• Zawodnicy już ustawiają się w tunelu Weser-Stadion!

• Bayern musi wygrać dzisiejsze spotkanie, by zrównać się punktami ze spisującym się niespodziewanie dobrze HSV.

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie pan Bastian Dankert.

• Rezerwowi Bayernu: Sven Ulreich, Javi Martinez, Rafinha, Sebastian Rudy, Thomas Muller, Kingsley Coman i Marco Friedl.

• Rezerwowi Werderu: Philipp Bargfrede, Luca Caldirola, Ulisses Garcia, Johannes Eggestein, Florian Kainz, Aron Johannson i Michael Zetterer.

• Znamy składy obu zespołów - gospodarzy tradycyjnie straszyć będzie Robert Lewandowski.

• Dzień dobry Państwu, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Werder Brema - Bayern Monachium!

JCZ

Werder - Bayern LIVE! Lewy postrzela? Wraca Neuer

Werder - Bayern LIVE! Lewy postrzela? Wraca Neuer ©AFP/East News

Werder Brema - Bayern Monachium ONLINE. Chociaż mistrz Niemiec zawodził w przedsezonowych sparingach, to na inaugurację Bundesligi wygrał bez większego problemu i w przyzwoitym stylu - pokonał Bayer Leverkusen 3:1. Jedną z bramek zdobył z rzutu karnego Robert Lewandowski. Polak chce poprawić dzisiaj swój dorobek. Początek spotkania w Bremie o 15:30. Relacja LIVE w GOL24.

Werder Brema - Bayern Monachium ONLINE

Ile bramek w meczu z Werderem zdobędzie Robert Lewandowski?

Przypuszczalne składy:

Werder Brema: Pavlenka - Bauer, Sane, Veljković - Selassie, Eggestein, Augustinsson - Kainz, Delaney - Bartels, Kruse.

Bayern Monachium: Neuer - Kimmich, Süle, Hummels, Alaba - Tolisso, Rudy - Robben, Müller, Ribery - Lewandowski.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Werder - Bayern 0:2 (Telekom Cup, 15.07.2017)
Werder - Bayern 1:2 (liga niemiecka, 28.01.2017)
Bayern - Werder 6:0 (liga niemiecka, 26.08.2016)

Werder Brema - Bayern Monachium TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eleven Sport. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji IPLA TV. Komentują prosto ze stadionu Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński. Początek o 15:30, relacja LIVE w GOL24.pl