Dariusz Kuczmera
Czwarty mecz sparingowy rozegrali piłkarze Widzewa.

Po porażce z Elaną 1:2, zwycięstwie nad Pogonią Grodzisk 3:1, porażce z Wartą Poznań 1:3, piłkarze Widzewa wygrali na Łodziance z Polonią Warszawa 2:1.
Radość ze zwycięstwa zmącił groźny uraz Michała Grudniewskiego. W 17 minucie Michał Grudniewski, próbując naprawić swój błąd, zdarzył się z zawodnikiem Polonii i padł na murawę. Doznał kontuzji, która wykluczyła go z dalszej gry.
Cieszy natomiast pierwszy gol po powrocie po kontuzji Przemysława Kity.
Pierwszego gola zdobył Michael Ameyaw, miał też udział przy drugiej bramce. Najpierw silnie uderzył na bramkę Polonii, a piłka po rykoszecie wpadła so siatki. W drugim przypadku po jego strzale bramkarz odbił piłkę, a Przemysław Kita strzelił drugiego gola.
Honorowy gol dla gości padł po akcji Kacpra Roguskiego, który pokonał Konrada Reszkę.

Widzew Łódź – Polonia Warszawa 2:1 (0:0)
1:0 Michael Ameyaw (51), 2:0 Przemysław Kita (69), 2:1 - Kacper Roguski (89).

Widzew (I połowa): Miłosz Mleczko - Łukasz Kosakiewicz, Daniel Tanżyna, Michał Grudniewski (30’ Przemysław Kita), Patryk Stępiński, Cezary Polak, Bartłomiej Poczobut, Mateusz Możdżeń, Dominik Kun, Merveille Fundambu, Krystian Białas.

Widzew (II połowa): Konrad Reszka - Łukasz Kosakiewicz (65’ Dominik Kun), Daniel Tanżyna (59’ Krystian Nowak), Mateusz Bienias, Filip Becht, Cezary Polak (59’ Robert Prochownik), Bartłomiej Poczobut (78’ Merveille Fundambu), Patryk Mucha, Michael Ameyaw, Przemysław Kita (75’ Krystian Białas), Karol Czubak. Trener: Enkeleid Dobi.