Widzew ŁKS Łomża na żywo. Wynik meczu Widzew ŁKS Łomża [3.06.2018]

tj
Widzew Łódź - ŁKS Łomża
Widzew Łódź - ŁKS Łomża Jarosław Kosmatka
Widzew ŁKS Łomża na żywo. Mecz pomiędzy Widzewem i ŁKS Łomża przy dzisiejszym zwycięstwie Lechii nabiera rangi. Widzew nie może pozwolić sobie na stratę punktów. Transmisja z meczu Widzew ŁKS Łomża od godziny 19.20. Zapraszamy!

WIDZEW ŁKS ŁOMŻA NA ŻYWO

WYNIK MECZU WIDZEW ŁKS Łomża 0:0
KONIEC MECZU. REMIS 0:0
95' Ostatnia akcja Widzewa. Niestety bramkarz łapie piłkę.
93' Róg dla Widzewa... nic z tego.
92' Widzew w ataku
91' Aut dla Widzewa.
Arbiter dolicza 5 minut
90' Widzew bezradny w swoich atakach.
88' Wynik bez zmian 0:0
86' Humerski daleko, obrońcy wybijają piłkę na środek boiska.
85' Kozłowski z 20 metrów - bramkarz łapie.
84' Wolny dla Widzewa - Michalski... Demjan głową nad poprzeczką.
82' Sporo chaosu w środku boiska.
81' Falon na prawym skrzydle - faulowany - żółta kartka.
79' Dobra akcja Mąki, Michalski skończył ją strzałem celnym, ale w bramkarza.
78' Groźnie ŁKS, Widzew musi uważać.
75' Dobra akcja łodzian, ale nikt nie zamykał i piłka wyszła w aut.
Mąka gotowy do gry. Schodzi zmęczony Zuziak.
74' ŁKS w natarciu.
72' dobra wrzutka Widzewiaków w pole karne, ale bramkarz na posterunku - piąstkuje piłkę.
70' Źle wyrzucony aut przez Widzewiaków - Falon nie przyjmuje piłki
67' Rzut rożny dla ŁKS
66' Żółta kartka dla Niedzieli za faul.
63' Groźnie Widzew - wreszcie - Michalski z wolnego, ale obrońcy wybijają piłkę.
62' Groźnie było - dobra kontra ŁKS.
Kozłowski wchodzi za Millera - zmiana w Widzewie.
59' Dwie dogodne sytuacje łodzian, ale zabrakło celnego wykończenia.
56' Dwóch zawodników z Łomży leży na murawie.
54' Łomża na niewiele pozwala Widzewowi. Łodzianie bezradni, nie potrafią skonstruować groźnej akcji.
52' Widzew próbuje, ale Demjan osamotniony - Widzew bardzo słaby w ataku.
50' Wynik bez zmian. Widzew ŁKS Łomża 0:0

47' Była teraz dobra akcja i strzał PIERWSZY w tym meczu Niedzieli z narożnika pola karnego.
Widzew musi zagrać odważniej!
46' Kacper Falon na boisku za Marcina Pieńkowskiego.
Gramy w II połowie!
Koniec pierwszej połowy. Remis. Widzew musi poprawić grę, by myśleć o zwycięstwie.
45' Rzut rożny dla Widzewa.
43' Ależ teraz błąd Millera, Gałązka przejął piłkę uderzył z 25 metrów i Humerski piękną paradą wybija na rzut rożny.
39' Aut dla Widzewa.
37' Rozgrzewają się Mąka i Falon.
Piłka od bramki.
Dobra próba strzały głową - szczupakiem - kolejny rzut rożny.
35' Wolny dla Widzewa... teraz rzut rożny.
30' Źle wygląda dziś gra Widzewa. Po 30 minutach bez bramkowej sytuacji. Tymczasem ŁKS miał ich kilka i były one groźne, na szczęście bez konsekwencji.
28' Niezłe wyjście Widzewa, ale fatalne dośrodkowanie Michała Millera.
27' Świetna interwencja wślizgiem Pigla - było groźnie.
24' Rzut rożny dla Widzewa. Bez zagrożenia dla bramki.
21' Żółta kartka dla Michała Millera
18' I kolejna świetna okazja ŁKS - strzał z 9 metrów - na szczęście Bartek Niedziela zablokował piłkę...
17' Znów niebezpiecznie pod bramką Widzewa - Humerski łapie wrzuconą piłkę. Było niebezpiecznie.
15' Żółta kartka dla Zielenieckiego za brutalny wślizg...
14' Rzut rożny dla Widzewa... fatalnie wykonany.
13' Kontratak ŁKS, obrońcy Widzewa na posterunku.
11' Dobra akcja Widzewa, ale sędzia dopatrzył się faulu. Szkoda.
8' Niebezpiecznie pod bramką Humerskiego, było groźnie, ale bramkarz Widzewa na posterunku.
7' Rzut rożny dla Widzewa, ale bez zagrożenia dla gospodarzy.
6' Widzew atakuje, na razie bez bramkowych okazji, ale łodzianie w rejonie pola karnego ŁKS
4' Pierwsza dobra akcja Widzewa - dośrodkowanie w pole karne i tam Zuziak główkował - obok słupka.
3' Dwa ostre wejścia w Millera, ale sędzia nie gwiżdże...
1' Zaczynamy!
Piłkarze już na murawie. Widzew w żółtych strojach.
Za kilka minut początek meczu

WIDZEW
M. Humerski - B. Niedziela, R. Sylwestrzak, S. Zieleniecki, M. Pigiel, M. Michalski, M. Kazimierowicz, M. Miller, M. Pieńkowski, M. Zuziak, R. Demjan
ŁKS Łomża
P. Lipiec - E. Rakowski, Reinaldo, K. Kamienowski, M. Kaput, P. Wasiulewski, D. Lemański, R. Maćkowski, D. Gałązka, M. Tarnowski, M. Świderski

19.03 Piłkarze Widzewa już na rozgrzewce.
18.20 ważna informacja: kibice Widzewa, którzy autokarami i samochodami jechali na mecz do Łomży, zostali zatrzymani przez tamtejszą policję i skierowani na parking w rejonie miejscowości Śniadowo - około 20 kilometrów przed Łomżą. Nie wiadomo więc, czy dotrą na czas na stadion dzisiejszego rywala Widzewa...

Najgroźniejszy rywal Widzewa w drodze do awansu, czyli Lechia Tomaszów wygrała swój dzisiejszy mecz. Emocji było sporo, ponieważ Warta na 8 minut przed końcem meczu, strzeliła bramkę z rzutu karnego na 1:1. Jednak Lechia grała do końca i w doliczonym czasie gry zdobyła gola na miarę zwycięstwa.

Widzew musi więc pokonać ŁKS w Łomży. To jest dziś najważniejszy cel piłkarzy z Łodzi. Transmisja z dzisiejszego meczu Widzew ŁKS Łomża od godziny 19.20.

Zapraszamy!

WIDZEW ŁKS ŁOMŻA TRANSMISJA NA ŻYWO

Materiał oryginalny: Widzew ŁKS Łomża na żywo. Wynik meczu Widzew ŁKS Łomża [3.06.2018] - Express Ilustrowany