Widzew Łódź - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

2

Arka Gdynia

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłej niedzieli!

• Natomiast sytuacja Arki robi się coraz gorsza. Jeśli zespół z Gdyni nie poprawi znacząco swojej skuteczności, może mieć problem z szybkim powrotem do PKO Ekstraklasy.

• Koniec meczu w Łodzi! Widzew zasłużenie wygrywa z Arką Gdynia 2:1 i awansuje na jedenastą pozycję w tabeli Fortuna 1. Ligi.

• W doliczonym czasie gry Arka atakuje, ale gospodarze dobrze bronią się pod własnym polem karnym. Arka nie potrafi stworzyć sobie sytuacji, która mogłaby dać remis.

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Bartosz Kwiecień.

• Natomiast Henrik Ojamaa zastąpił Dominika Kuna.

• Dwie zmiany w szeregach Widzewa. Patryk Mucha wszedł w miejsce Mateusza Możdżenia

• Adam Deja oddał strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Mateusz Możdżeń ukarany żółtą kartką za faul w ofensywie.

• W ostatnich minutach dominuje chaos w środku pola, żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

• Mateusz Możdżeń oddał kolejny strzał z dystansu, ale dobrą interwencją popisał się Daniel Kajzer.

• Juliusz Letniowski ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Za Michaela Ameyawa na murawie zameldował się Daniel Mąka.

• Po dośrodkowaniu piłki przez Arkowców zakotłowało się w polu karnym Widzewa, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękach Miłosza Mleczko.

• Mateusz Młyński pokusił się o indywidualną akcję i zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Futbolówka jednak minęła słupek bramki gospodarzy.

• Natomiast Maciej Jankowski zmienił Mateusza Żebrowskiego.

• Dwie zmiany w szeregach Arki Gdynia. Artur Siemaszko wszedł w miejsce Szymona Drewniaka

• Po rzucie rożnym dla Arki do strzału głową doszedł Michał Marcjanik, ale jego uderzenie pewnie wyłapał Miłosz Mleczko.

• Po kilku minutach naporu Widzewa ponownie Arka zaatakowała. Goście dostali się w okolice pola karnego Widzewa, ale na razie nie potrafią stworzyć sytuacji bramkowej.

• Mateusz Możdżeń zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka minęła słupek bramki gości o niewielką odległość.

• Kolejna szansa Marcina Robaka na zdobycie bramki, ale tym razem Dominik Kajzer okazał się lepszy!

• Łukasz Kosakiewicz dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne Arki wprost na nogę Mateusza Możdżenia, jego strzał jeszcze obronił Daniel Kajzer, ale z dobitką Marcina Robaka nie miał już żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Marcin Robak strzela bramkę na 2:1 i Widzew po raz drugi w tym meczu wychodzi na prowadzenie!

• Łukasz Kosakiewicz próbował dośrodkować piłkę w pole karne Arki, ale zrobił to zbyt mocno i Widzew stracił szansę na groźną okazję.

• Dominik Kun ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Kolejna stuprocentowa okazja gości! Juliusz Letniowski oddał strzał z dystansu, który z problemami odbił przed siebie Miłosz Mleczko. Do piłki dopadł jeszcze Mateusz Żubrowski, ale nie zdołał umieścić piłki w bramce.

• W odpowiedzi Marcin Robak zdecydował się na strzał z dystansu, ale napastnik Widzewa uderzył niecelnie.

• Mateusz Młyński pokusił się o indywidualną akcję, gracz Arki wpadł w pole karne rywali i oddał precyzyjny strzał, który świetnie obronił Miłosz Mleczko!

• Świetna akcja prawą stroną gości, piłka w polu karnym Widzewa trafiła do Mateusza Żebrowskiego, który sytuacyjnym uderzeniem doprowadził do wyrównania.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Arka błyskawicznie wyrównuje w drugiej połowie za sprawą trafienia Mateusza Żebrowskiego!

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Piłkarze obu drużyn wracają już na murawę stadionu w Łodzi.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu! Widzew do przerwy prowadzi tylko 1:0 z Arką Gdynia.

• Kolejna kombinacyjna akcja gospodarzy, Dominik Kun oddał sytuacyjny strzał z bliskiej odległości, ale Daniel Kajzer ponownie świetnie interweniował!

• Cudowna interwencja Daniela Kajzera po tym jak strzał głową z bliskiej odległości oddał Michael Ameyaw! To powinna być bramka na 2:0!

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Arki do pozycji strzeleckiej doszedł Krystian Nowak, ale jego sytuacyjne uderzenie zostało zablokowane.

• Wreszcie po długich minutach Arka przejęła piłkę i zaczęła rozgrywać na własnej połowie. W końcówce meczu wydaje się że Widzew nieco zwolnił tempo i chce odetchnąć.

• Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki, ale tym razem obrońcy gości skutecznie interweniowali.

• Widzew coraz bardziej naciska przeciwników, kolejny strzał, tym razem Bartłomieja Poczobuta, jednak zablokowany.

• Mateusz Możdżeń oddał strzał z dystansu, ale jego uderzenie było zdecydowanie zbyt lekkie.

• Znakomita kombinacyjna akcja gospodarzy, ale w decydującym momencie Karol Czubak w stuprocentowej sytuacji nie zdołał skierować piłki do bramki gości!

• Bartłomiej Poczobut dośrodkował piłkę w pole karne Arki, ale zrobił to bardzo niedokładnie i Widzew stracił piłkę.

• Rafał Wolsztyński popędził prawą stroną boiska i w momencie próby dośrodkowania został sfaulowany przez Michała Grudniewskiego, który za to przewinienie otrzymał żółtą kartkę.

• Po stracie bramki Arka ruszyła do ofensywy, ale szczelna defensywa gospodarzy nie pozwala na zbliżenie się do pola karnego.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Krystian Nowka oddał strzał głową, który zatrzymał się na słupku bramki Daniela Kajzera, ale do futbolówki dopadł jeszcze Karol Czubak, który sytuacyjnym uderzeniem otworzył wynik tego meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Widzew obejmuje prowadzenie po trafieniu Karola Czubaka!

• Marcin Robak pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w pole karne Arki, ale wywalczył tylko rzut rożny.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do strzału głową doszedł Rafał Wolsztyński, ale napastnik Arki przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki gospodarzy.

• Michael Ameyaw ruszył lewą stroną boiska, chciał wstrzelić piłkę w pole karne gości, ale zrobił to niedokładnie i obrońcy Arki wybili piłkę.

• Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola próbując spokojnie i powoli skonstruować kolejną akcję.

• Fantastyczna interwencja Miłosza Mleczko po tym jak piłka w polu karnym Widzewa trafiła do Rafała Wolsztyńskiego, a ten oddał mocny strzał głową!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zakotłowało się w polu karnym Widzewa, ale ostatecznie uderzenie głową Michała Marcjanika zostało zablokowane.

• W odpowiedzi zaatakowała Arka, ale ładna akcja gości skończyła się tylko rzutem z autu na wysokości pola karnego rywali.

• Dominik Kun zdecydował się oddać strzał z dystansu, ale jego uderzenie zostało zablokowane. Chwilę później to samo stało się z uderzeniem Marcina Robaka.

• Mateusz Możdżeń dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Arki, ale tam jeden z obrońców gości został sfaulowany i Daniel Kajzer rozpocznie grę od rzutu wolnego.

• Stuprocentowa okazja Widzewa na objęcie prowadzenia! Marcin Robak dograł prostopadle do Karola Czubaka, ten wyszedł sam na sam z bramkarzem gości, ale trafił tylko w słupek bramki Daniela Kajzera!

• Adam Marciniak ruszył lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne, ale obrońcy Widzewa skutecznie interweniowali.

• Sędzia Tomasz Wajda rozpoczyna spotkanie!

• Oba zespoły są już na murawie stadionu w Łodzi, a więc za moment początek tego spotkania.

• Ławka rezerwowych Widzewa Łódź: Pawłowski (Br.), Fundambu, Mąka, Mucha, Ojamaa, Prochownik, Rudol, Tanżyna.

• Ławka rezerwowych Arki Gdynia: Krzepisz (Br.), Boniecki, Jankowski, Lobojko, Markiewicz, Siemaszko, Slesicki, Soszyński, Wawszczyk.

• Już za kilkanaście minut rozpocznie się to spotkanie, a więc to najwyższy czas by podać ławki rezerwowych obu zespołów.

• Warto odnotować, że w środku tygodnia drużyna Widzewa rozgrywała spotkanie 1/16 Fortuna Pucharu Polski, w którym uległa Legii Warszawa 0:1. Być może to ciężkie spotkanie będzie miało wpływ na poczynania gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu.

• W przypadku zwycięstwa jedna lub druga drużyna może awansować tylko o jedną pozycję w tabeli.

• Ostatni raz oba zespoły mierzyły się między sobą w rozgrywkach 1. Ligi sezonu 2014/15. Wtedy w Łodzi padł bezbramkowy remis, a wcześniej w Gdyni lepszy okazał się Widzew wygrywając 2:1. W tamtym sezonie Widzew spadł do 2. Ligi.

• Natomiast Arka Gdynia świetnie rozpoczęła sezon, jednak potem przyszedł kryzys, który spowodował, że aktualnie Arka plasuje się dopiero na piątym miejscu w ligowej tabeli, a do lidera z Niecieczy traci aż jedenaście "oczek". Jednak zespół z Gdyni w ostatnich dwóch meczach odniósł zwycięstwa, więc może wraca na właściwe tory. Przed tygodniem Arka wygrała w Rzeszowie z Resovią 2:1.

• Widzew Łódź zajmuje dopiero dwunaste miejsce w ligowej tabeli ze stratą ośmiu punktów do miejsc barażowych. Łodzianie przed tygodniem przegrali w Niecieczy z Bruk-Bet Termalicą 0:2.

• Witamy serdecznie! W jedynym niedzielnym spotkaniu 14. kolejki Fortuna 1. Ligi Widzew Łódź na własnym stadionie podejmie Arkę Gdynia! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

©Polska Press

Widzew Łódź - Arka Gdynia ONLINE. W niedzielę 29 listopada Widzew podejmie piątą w tabeli Arkę Gdynia. Goście chcą przedłużyć serię zwycięstw, a gospodarze zapomnieć o ostatnich niepowodzeniach. Początek spotkania o godz. 12:40. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Widzew Łódź - Arka Gdynia ONLINE

Widzew Łódź, choć jest beniaminkiem Fortuna 1. Ligi, to jego działacze nie ukrywają ambicji jak najszybszego awansu do PKO Ekstraklasy. Podopieczni trenera Enkeleida Dobiego jednak jak na razie zawodzą.
Zajmują zaledwie jedenaste miejsce w tabeli. Widzewiacy słabo prezentują się w ofensywie. W trzynastu meczach zdobyli dziesięć goli. Gorszą skuteczność posiadają tylko trzy zespoły. W poprzednich dwóch spotkaniach łodzianie schodzili z boiska pokonani. W niedzielę ulegli w Niecieczy Termalice 0:2, a w środę u siebie Legii Warszawa 0:1 w Fortuna Pucharze Polski.

Zaskakująco słaba dyspozycja Widzewa Łódź to szansa dla Arki Gdynia, aby rozprawić się z renomowanym rywalem. Gdyby to się udało, żółto-niebiescy sięgną po trzecie z rzędu zwycięstwo w Fortuna 1. Lidze. W niedzielę do Łodzi zawita Rafał Wolsztyński, który w poprzednim sezonie grał w barwach RTS-u.

- Miło będzie wrócić do Łodzi, zobaczyć się ze starymi znajomymi i, co najważniejsze, zagrać kolejne spotkanie. Mam nadzieję, że przed nami dobry mecz i podtrzymamy naszą passę zwycięstw - przyznał napastnik Arki na antenie radia Widzew.FM. - Na początku sezonu wszystko wyglądało bardzo dobrze, wygrywaliśmy po fajnej grze. Niestety, później się zacięliśmy i nie wiedzieliśmy czym jest to spowodowane. Teraz wróciliśmy na właściwe tory i powinniśmy się skupić na tym, by pielęgnować fajne granie i przedłużać naszą serię zwycięstw - dodał Wolsztyński.

Arbitrem głównym spotkania Widzew - Arka będzie 40-letni Tomasz Wajda z Żywca.

Widzew Łódź - Arka Gdynia TRANSMISJA TV i ONLINE

Spotkanie Widzew - Arka pokaże Polsat Sport. Początek transmisji o godz. 12:30. Pierwszy gwizdek arbitra dziesięć minut później. Stream online dostępne będzie na platfomie Ipla.tv (koszt dostępu 5 zł). Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl - zapraszamy!

12:40 Widzew Łódź - Arka Gdynia Polsat Sport