Mecz Widzew Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

Mecz Widzew Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Presja na liderze. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 30. kolejka
2021-05-16 12:40

Widzew Łódź

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłej niedzieli.

• W środku następnego tygodnia Bruk-Bet zagra ostatnie zaległe spotkanie przeciwko Chrobremu Głogów, natomiast za tydzień Widzew pojedzie do Gdyni na mecz z Arką, a Bruk-Bet zagra na wyjeździe z GKS-em Tychy.

• Remis niewiele zmienia w sytuacji obu drużyn w ligowej tabeli. Bruk-Bet wciąż ma bezpieczną przewagę nad drugim w tabeli GKS-em Tychy, natomiast Widzew powoli traci szanse na udział w barażach o awans do PKO Ekstraklasy.

• Koniec meczu w Łodzi! Widzew remisuje z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 1:1.

• Marcin Robak popędził lewą stroną i wstrzelił w pole bramkowe rywali, ale trafił w Karola Czubaka, który nic nie mógł zrobić z tej piłki.

• Mateusz Grzybek został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Do drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie przyniosło żadnego zagrożenia pod bramką Widzewa.

• Ostatnia zmiana w szeregach Widzewa Łódź. Karol Czubak pojawił się w miejsce Filipa Bechta.

• Faul dla Bruk-Betu tuż przed polem karnym gospodarzy. Będzie szansa na groźną okazję.

• Daniel Tanżyna został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Marcin Robak stanął przed znakomitą szansą, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem Bruk-Betu przegrał pojedynek!

• Michael Ameyaw został ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Natomiast Caique zmienił kontuzjowanego Patryka Muchę.

• Łukasz Kosakiewicz pojawił się w miejsce Patryka Stępińskiego

• Aż trzy zmiany w szeregach Widzewa Łódź. Marcin Robak pojawił się w miejsce Pawła Tomczyka

• Patryk Mucha ucierpiał po jednym ze starć.

• Przed szansą na zdobycie bramki stanął Marek Hanousek, ale gracz Widzewa trafił wprost w bramkarza.

• Mateusz Michalski popędził lewą stroną boiska i dośrodkował wprost na nogę Piotra Samca-Talara, ale ten nie trafił w piłkę w dogodnej sytuacji.

• Dopiero pierwsza zmiana w szeregach Widzewa Łódź. Piotr Samiec-Talar pojawił się w miejsce Dominika Kuna.

• Patryk Stępiński został ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

• Adam Radwański zdecydował się na strzał z dalszej odległości, ale fenomenalną interwencją popisał się Jakub Wrąbel!

• Michał Bezpalec został ukarany żółtą kartką za ostry faul w środkowej strefie.

• Po znakomitym wrzuceniu piłki z lewej strony precyzyjnym uderzeniem popisał się Adam Radwański i doprowadził do wyrównania w Łodzi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Adam Radwański doprowadza do wyrównania!

• Adam Radwański popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Znakomite prostopadłe podanie w kierunku Pawła Tomczyka, ale gracz Widzewa był na wyraźnym spalonym.

• Mateusz Grzybek popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie trafiło wprost w przeciwnika.

• Początek drugiej części spotkania zdecydowanie spokojniejszy od pierwszej połowy. Oba zespoły stosują bardziej zachowawczą grę.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Natomiast Mateusz Grzybek zmienił Marcina Wasielewskiego.

• Martin Zeman pojawił się w miejsce Kacpra Śpiewaka

• Aż trzy zmiany w szeregach Bruk-Bet Termalici Nieciecza. Samuel Stefanik pojawił się w miejsce Sebastiana Boneckiego

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Łodzi. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Łodzi. Do przerwy Widzew prowadzi z Bruk-Betem 1:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Po prostopadłym podaniu w kierunku pola karnego Widzewa próbował dopaść Roman Gergel, jednak uprzedził go Daniel Tanżyna.

• Po raz kolejny znakomita interwencja Tomasza Loski! Tym razem po strzale głową Michaela Ameyawa!

• Potężne uderzenie Marka Hanouska z dalszej odległości, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Tomasz Loska!

• Nieco mniej interesujący fragment spotkania, oba zespoły głównie rozgrywają piłkę w środku pola.

• Po dośrodkowaniu w pole karne Bruk-Betu do strzału głową doszedł Paweł Tomczyk, ale snajper Widzewa uderzył bardzo niecelnie.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do strzału głową doszedł Michael Ameyaw, ale gracz Widzewa uderzył niecelnie.

• Dominik Kun popędził prawą stroną boiska, ale jego zagranie w pole karne gości okazało się niedokładne.

• Roman Gergel mocno uderzył sprzed pola karnego Widzewa, ale piłka minęła bramkę gospodarzy.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Widzewa, ale tym razem bez żadnego zagrożenia.

• Marcin Wasielewski został ukarany żółtą kartką za przerwanie świetnie zapowiadającego się kontrataku Widzewa.

• Adam Radwański popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie zostało świetnie zablokowane przez Daniela Tanżynę.

• W odpowiedzi po rzucie rożnym dla Bruk-Betu do strzału głową doszedł Piotr Wlazło, ale piłka po jego strzale minimalnie minęła słupek bramki Widzewa!

• Piłka w polu karnym Bruk-Betu trafiła do Michaela Ameyawa, ten oddał strzał który trafił w rywala, ale do piłki dopadł jeszcze Marek Hanousek i sytuacyjnym uderzeniem dał prowadzenie Widzewowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Marek Hanousek otwiera wynik spotkania w Łodzi!

• Wiktor Biedrzycki został ukarany żółtą kartką za faul przy linii bocznej.

• Dośrodkowanie Romana Gergela z rzutu wolnego było zbyt mocne i Bruk-Bet stracił szansę na dobrą okazję.

• Bruk-Bet wywalczył rzut wolny blisko pola karnego Widzewa. Goście mogą zagrozić bramce rywala.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do strzału głową doszedł Marek Hanousek, ale praktycznie bez zagrożenia dla Tomasza Loski, który pewnie wyłapał piłkę.

• Filip Becht został ukarany żółtą kartką za ostry wślizg przy linii bocznej.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Pawła Tomczyka, ale ten nie zdołał oddać strzału na bramkę Bruk-Betu.

• W odpowiedzi Widzew po akcji lewą stroną boiska wywalczył rzut rożny.

• Marcin Wasielewski popędził prawą stroną boiska, zagrał piłkę wzdłuż pola karnego, gdzie znalazł się Michał Bezpalec i zdecydował się na strzał, który znakomicie obronił Jakub Wrąbel!

• Rozpoczynamy pojedynek w Łodzi!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Łodzi. Za moment rozpoczniemy rywalizację!

• W jesiennym starciu obu drużyn zdecydowanie lepszy okazał się Bruk-Bet, który wygrał na własnym stadionie z Widzewem 2:0 po trafieniach Adama Radwańskiego i Patrika Misaka. Wtedy również zdecydowanie wyżej w tabeli plasował się zespół z Niecieczy.

• Natomiast ostatnie tygodnie w wykonaniu piłkarzy Bruk-Betu są bardzo intensywne. Po kwarantannie i czterech zaległych spotkaniach teraz nadrabiają zaległości. Termalica w środku ostatniego tygodnia wygrała bardzo ważne spotkanie na wyjeździe z Radomiakiem Radom 1:0 po bramce Romana Gergela.

• Widzew po znakomitym początku wiosny, ostatnio złapał dużą zadyszkę. Na siedem ostatnich spotkań, Widzew wygrał zaledwie jedno, z ostatnim w tabeli GKS-em Bełchatów. Przed tygodniem niespodziewanie uległ na wyjeździe przedostatniej w tabeli Resovii Rzeszów 0:2.

• Natomiast Bruk-Bet Termalica jest liderem tabeli Fortuna 1. Ligi, ma o jedno spotkanie rozegrane mniej od przeciwników i w tabeli ma trzy punkty przewagi nad drugim GKS-em Tychy. Wydaje się że "Słoniki" pewnie kroczą po awans do elity.

• Widzew zajmuje dopiero jedenaste miejsce w ligowej tabeli i nie ma większych szans na udział w barażach o awans do PKO Ekstraklasy. Łodzianie do strefy barażowej tracą aż osiem punktów, więc musiałby się wydarzyć cud w ostatnich pięciu spotkaniach, żeby widzewiacy awansowali do elity.

• Witamy serdecznie! W pierwszym niedzielnym meczu 30. kolejki Fortuna 1. Ligi Widzew Łódź przed własną publicznością zmierzy się z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Widzew - Termalica LIVE! Presja na liderze

Widzew - Termalica LIVE! Presja na liderze ©Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Mecz Widzew Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Niedziela w Fortuna 1 Lidze rozpocznie się w Łodzi, gdzie ponad 4 tys. kibiców po raz pierwszy w tym roku obejrzy spotkanie na żywo. Do beniaminka przyjeżdża lider. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40.

Mecz Widzew Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Kibice Widzewa wracają na stadion akurat kiedy zespół stracił realne szanse na baraże o ekstraklasę. Do szóstego ŁKS traci osiem punktów, a ten również rozegra jeszcze swój mecz w ramach 30. kolejki.

Widzew gra słabo i po sezonie czeka go rewolucja. Ostatnio przegrał 0:2 z Resovią, a przedtem bezbramkowo zremisował z Miedzią Legnica. Kibice są wściekli, że nie będzie awansu po awansie.

Blisko awansu i to bezpośredniego jest za to Termalica. Drużyna Mariusza Lewandowskiego wciąż przewodzi tabeli, choć już rywale wywierają na nią presję. Niedawno zimnym prysznicem okazał się przegrany domowy mecz z Miedzią Legnica (0:2). W kolejnym Termalica uporała się jednak z nie byle kim, a z Radomiakiem Radom (1:0).

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Termalica - Widzew 2:0 (1 liga, 20.11.2020)

Mecz Widzew Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji IPLA TV (koszt: 5 złotych). Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40 - zapraszamy!