Fortuna 1 Liga. Mecz Widzew Łódź - Chrobry Głogów ONLINE....

Fortuna 1 Liga. Mecz Widzew Łódź - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 3. kolejka
2021-08-15 12:40

Widzew Łódź

2

Chrobry Głogów

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłej niedzieli.

• W środku tygodnia Widzew Łódź pojedzie do Gdyni na mecz z Arką, natomiast Chrobry Głogów zagra na wyjeździe z Górnikiem Polkowice.

• Koniec meczu w Łodzi! Widzew pewnie wygrywa z Chrobrym Głogów 2:0 i zostaje jedną z trzech drużyn, która ma na swoim koncie komplet zwycięstw!

• Dominik Kun pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w pole karne rywali, dograł do Bartosza Guzdka, a ten mocnym strzałem pokonał bramkarza Chrobrego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Bartosz Guzdek pieczętuje zwycięstwo Widzewa!

• Juliusz Letniowski został ukarany żółtą kartką.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Ostatnia zmiana w szeregach Widzewa Łódź. Daniel Tanżyna pojawił się w miejsce Mateusza Michalskiego.

• Oliver Praznovsky został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Końcówka spotkania wydaje się być już senna. Widzew nie kwapi się do ataków, a Chrobry nie ma pomysłu jak sforsować defensywę rywali.

• Wracamy do gry.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• W zespole Chrobrego Głogów Robert Mandrysz zmienił Mateusza Bochnaka.

• Po dośrodkowaniu ze skrzydła zakotłowało się w polu karnym Widzewa, Michał Ilków-Gołąb upadł w polu karnym gospodarzy, ale arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

• Oraz Bartosz Guzdek pojawił się w miejsce Pawła Tomczyka.

• Kolejne dwie zmiany w zespole Widzewa Łódź. Juliusz Letniowski zmienił Marka Hanouska

• Natomiast Adam Banasiak zmienił Dennisa van der Heijdena.

• Także dwie zmiany w szeregach Chrobrego Głogów. Jakub Michalczyk zmienił Dominika Dziąbka

• Dennis van der Heijden zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka minęła słupek bramki rywali o znaczną odległość.

• Natomiast Abdul Aziz Tetteh zmienił Karola Danielaka.

• Dwie zmiany w szeregach Widzewa Łódź. Filip Becht pojawił się w miejsce Radosława Gołębiowskiego

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Widzewa.

• Mateusz Bochnak wpadł z piłką w pole karne Widzewa, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Mikołaj Lebedyński wpadł z piłką w pole karne Widzewa, ale uderzył wprost obrońcę rywala.

• W odpowiedzi piłkę w polu karnym gości dostał Radosław Gołębiowski, ale jego mocne uderzenie znakomicie wybronił Rafał Leszczyński.

• Dennis van der Heijden ruszył z połowy boiska sam na sam z Jakubem Wrąblem, ale zgubił piłkę i stracił szansę na oddanie strzału.

• Po akcji lewą stroną boiska Radosław Gołębiowski dośrodkował w pole karne Chrobrego, ale tam żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Mikołaj Lebedyński zdecydował się na strzał z dalszej odległości, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Po znakomitej akcji Widzewa piłka trafiła do Karola Danielaka, ale ten w stuprocentowej sytuacji fatalnie spudłował!

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Łodzi. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Łodzi. Do przerwy Widzew prowadzi z Chrobrym Głogów 1:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego ponownie bez większego zagrożenia.

• Po akcji prawą stroną boiska Chrobry wywalczył rzut rożny.

• W drugiej strony boiska Dominik Kun dostał piłkę przed polem karnym Chrobrego, ale jego strzał również minął bramkę rywali o znaczną odległość.

• Marcel Ziemann zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, ale jego strzał okazał się bardzo niecelny.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Jaka Kolenc.

• Z powodu wysokiej temperatury krótka przerwa na uzupełnienie płynów.[

• Dennis van der Heijden zdecydował się na mocny strzał z dystansu, ale Jakub Wrąbel świetnie interweniował.

• Radosław Gołębiowski dośrodkował w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać celnego strzału.

• Karol Danielak popędził prawą stroną boiska, dośrodkował w pole karne Chrobrego, ale jeden z defensorów gości wybił piłkę na rzut rożny.

• Ponownie dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło rezultatu.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Widzewa, ale tym razem Radosław Gołębiowski wybił futbolówkę na rzut rożny.

• W odpowiedzi zakotłowało się w polu karnym Widzewa. Ale po interwencji dwójki obrońców gospodarzy piłka wyszła na rzut rożny.

• Mateusz Michalski dośrodkował w pole karne Chrobrego, tam do piłki doszedł Dominik Kun, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę rywali.

• Widzew po zdobytej bramce spokojnie kontroluje grę. Gospodarze rozgrywają piłkę w środku pola.

• Po znakomitym prostopadłym podaniu w pole karne Chrobrego piłki nie zdołał przyjąć Mateusz Michalski, ale ta odbiła się od Mavroudisa Bougaidisa i wpadła do bramki gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Widzew Łódź obejmuje prowadzenie po samobójczym trafieniu Mavroudisa Bougaidisa!

• Fantastycznie do prostopadłego podania wyszedł Paweł Tomczyk, minął bramkarza rywali, ale uderzył tylko w boczną siatkę bramki Chrobrego!

• Teraz Widzew przejął inicjatywę, ale na razie nie potrafi przedrzeć się pod bramkę przeciwników.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Tomasza Cywki, ale ten zagrał wprost w ręce Jakuba Wrąbla.

• Po akcji lewą stroną boiska Chrobry zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Spokojny początek spotkania. Chrobry rozgrywa piłkę na własnej połowie.

• Rozpoczynamy mecz w Łodzi!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Łodzi. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto skład Widzewa Łódź:

• Chrobry Głogów na dzisiejsze spotkanie z Widzewem wyjdzie w takim zestawieniu:

• W poprzednim sezonie w Łodzi drużyna Widzewa wygrała z Chrobrym 1:0 po bramce Marcina Robaka na około kwadrans przed końcem meczu. Natomiast w Głogowie gospodarze niespodziewanie rozbili drużynę Widzewa aż 3:0 po trafieniach Jaki Kolenca, Maksymiliana Baranowskiego oraz Mikołaja Lebedyńskiego.

• Drugim z zespołów, który jedynie wygrywa jest Chrobry Głogów. Goście dzisiejszego spotkania na inaugurację sezonu wygrali na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn 2:1, a przed tygodniem niespodziewanie ograli Arkę Gdynia wygrywając 2:0.Dzisiaj czeka ich trzeci wyjazd z rzędu, a Łódź do najprzyjemniejszych wyjazdów nie należy.

• Oba zespoły świetnie rozpoczęły obecny sezon ligowy. Widzew Łódź na inaugurację rozbił u siebie Sandecję Nowy Sącz 3:0, a przed tygodniem wygrał na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 2:1. Widzew jest jednym z czterech zespołów, które w tym sezonie mają na swoim koncie jedynie zwycięstwa.

• Witamy serdecznie! W meczu. 3. kolejki Fortuna 1. Ligi Widzew Łódź na własnym stadionie zmierzy się z Chrobrym Głogów. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!

Red

W ostatnim meczu piłkarze Widzewa pokonali Zagłębie Sosnowiec 2:1

W ostatnim meczu piłkarze Widzewa pokonali Zagłębie Sosnowiec 2:1 ©Marzena Bugala Polska Press

Fortuna 1 Liga. Mecz Widzew Łódź - Chrobry Głogów ONLINE. Spotkanie na szczycie w 3. kolejce Fortuna 1 Ligi przyciągnie na stadion tłumy kibiców. Zapowiada się ponad 13 tysięcy widzów, podobnie jak w pierwszym meczu Widzewa w tym sezonie, z Sandecją Nowy Sącz. Nic dziwnego, bo stawką meczu jest fotel lidera zaplecza Ekstraklasy. Oba zespoły mają jak na razie komplet punktów. Mecz rozpocznie się o 12:40, relacja na żywo w Gol24.pl!

Widzew Łódź - Chrobry Głogów ONLINE

Widzew - Chrobry LIVE. Trener Widzewa zmieni skład?

- Przy ustalaniu pierwszego składu biorę pod uwagę każdego zawodnika znajdującego się obecnie w kadrze. Nie uznaję zasady, że zwycięskiego składu się nie zmienia, bo to niszczy zawodników rezerwowych. Biorę pod uwagę formę z ostatniego meczu, realizację nałożonych zadań, pracę na treningach, ale również przygotowanie zespołu pod konkretnego przeciwnika - mówił trener Widzewa Janusz Niedźwiedź.

- Kiedy się wygrywa, to zawsze chce się tego najbliższego spotkania jak najszybciej. Taka jest u nas teraz atmosfera w zespole. Moglibyśmy teraz rozgrywać mecze co trzy dni, co będzie nam dane już w przyszłym tygodniu. Mamy nadzieję, że będą one tak samo udane, jak poprzednie - dodał zawodnik łodzian, Patryk Stępiński.

W podobnym tonie wypowiedział się kolejny piłkarz Widzewa. - Pracujemy ciężko, żeby być jak najlepiej przygotowani do najbliższego meczu i mam nadzieję, że tak właśnie się zaprezentujemy - powiedział Karol Danielak.

Widzew - Chrobry LIVE. Dobry początek sezonu

Widzew rozpoczął sezon od dwóch wygranych. Najpierw u siebie pokonał Sandecję Nowy Sącz 3:0, by w drugiej serii spotkań pokonać na wyjeździe Zagłębie Sosnowiec 2:1. - Jak widać po tych dwóch meczach, dobrze realizujemy się w taktyce trenera. Wszystkich cieszy gra ofensywna, bo nawet obrońcy mogą brać udział w kreowaniu ataków. Tworzymy je tak naprawdę od obrońców, a nie tylko przez pomocników. W poprzednim meczu po zejściu z boiska Pawła Tomczyka zostałem przesunięty na pozycję nr 9 i tam starałem się wykorzystać wszystkie swoje atuty, żeby pomóc drużynie - powiedział Danielak.

Mecz Widzew Łódź - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Wstęp przed meczem Widzew Łódź - Chrobry Głogów rozpocznie się o godz. 12:30 w Polsacie Sport. Początek transmisji na żywo z meczu Widzew Łódź - Chrobry Głgów o godz. 12:40.

A gdzie oglądać mecz GKS Tychy - Miedź Legnica online na żywo w internecie? Spotkanie będzie dostępne w na stronie i w aplikacji IPLA TV. Dostęp do meczu w cenie 10 zł.

12:40 mecz Widzew Łódź - Chrobry Gołogów na żywo