Mecz Widzew Łódź - GKS Jastrzębie ONLINE. Jesienią też...

Mecz Widzew Łódź - GKS Jastrzębie ONLINE. Jesienią też zagrali w Łodzi. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 22. kolejka
2021-03-28 12:40

Widzew Łódź

2

GKS Jastrzębie

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli!

• Za tydzień Widzew zagra w Sosnowcu z Zagłębiem natomiast GKS Jastrzębie podejmie u siebie Puszczę Niepołomice.

• Dzięki temu zwycięstwu Widzewa awansował na siódmą pozycję w tabeli i ma już tylko jeden punkt straty do szóstej Arki Gdynia. Natomiast GKS Jastrzębie pozostaje w dolnej części tabeli.

• Koniec meczu w Łodzi! Widzew wygrywa z GKS-em Jastrzębie 2:0 i pnie się w górę tabeli Fortuna 1. Ligi!

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Patryk Mucha.

• Jakub Apolinarski dostał piłkę w polu karnym Widzewa, ale jego uderzenie znakomicie obronił Jakub Wrąbel!

• Do podstawowego czasu gry drugiej części meczu arbiter dolicza co najmniej cztery minuty.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Mateusz Możdżeń zastąpił Bartłomieja Poczobuta.

• Daniel Tanżyna efektownie minął przeciwnika w polu karnym GKS-u i oddał mocny strzał, który na raty wybronił Grzegorz Drazik!

• Znakomite prostopadłe podanie do Pawła Tomczyka, ale jego uderzenie w ostatniej chwili zostało zablokowane!

• Widzew Łódź krótko rozegrał rzut rożny, ale bardzo goście bardzo łatwo odebrali piłkę.

• Natomiast Piotr Samiec-Talar pojawił się w miejsce Michaela Ameyawa.

• Paweł Tomczyk zastąpił Marcina Robaka

• Natomiast w drużynie Widzewa aż trzy zmiany. Dominik Kun zastąpił Mateusza Michalskiego

• Natomiast Łukasz Zejdler zastąpił Lukasa Bielaka.

• Dwie ostatnie zmiany w szeregach GKS-u Jastrzębie. Jakub Niewiadomski pojawił się w miejsce Dawida Witkowskiego

• Marcin Robak dostał piłkę przed polem karnym gości, ale w ostatniej chwili jeden z graczy GKS-u zdołał przejąć piłkę.

• Znakomity kontratak gospodarzy, ale w polu karnym GKS-u Mateusz Michalski sfaulował przeciwnika.

• Daniel Tanżyna faulował przeciwnika pod własną bramką, ale tym razem obyło się bez żółtej kartki.

• W zespole GKS-u Jastrzębie Mateusz Słodowy pojawia się w miejsce Szymona Zalewskiego.

• Michael Ameyaw popędził prawą stroną boiska i znakomicie dośrodkował w pole karne GKS-u na nogę Mateusza Michalskiego, a ten z najbliższej odległości podwyższył wynik meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Mateusz Michalski podwyższa wynik meczu na 2:0!

• Michael Ameyaw popędził prawą stroną boiska, ale został zatrzymany w ostatniej chwili.

• Marek Mróz popędził środkiem boiska i zdecydował się na strzał z dystansu, który fantastycznie obronił Jakub Wrąbel!

• Natomiast Jakub Apolinarski pojawił się w miejsce Kamila Jadacha.

• Dwie zmiany w szeregach GKS-u Jastrzębie. Daniel Rumin zastąpił Daniela Ferugę

• Pierwsza wymuszona zmiana w tym spotkaniu. Za kontuzjowanego Przemysława Kitę na murawie zameldował się Patryk Mucha.

• Michael Ameyaw zdecydował się na strzał z okolic pola karnego, ale piłka powędrowała wysoko ponad bramką rywali.

• Z rzutu rożnego w pole karne gości dośrodkował Kacper Gach, jednak piłka po jego wrzutce nie trafiła do żadnego z graczy Widzewa.

• Michael Ameyaw popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Po świetnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego do piłki dopadł Daniel Tanżyna i sytuacyjnym uderzeniem wpakował piłkę do bramki GKS-u!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Daniel Tanżyna otwiera wynik spotkania w Łodzi!

• Przemysław Kita sfaulował rywala pod bramką GKS-u, ale obyło się bez żółtej kartki.

• Daniel Szczepan popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie nie trafiło do żadnego z partnerów.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Łodzi!

• Oba zespoły wracają już na murawę, a więc za moment wznowimy tę rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Łodzi. Do przerwy Widzew bezbramkowo remisuje z GKS-em Jastrzębie.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej dwie minuty.

• Marek Hanousek otrzymuje drugą żółtą kartkę i musi opuścił boisko! Widzew całą drugą połowę będzie grać w dziesiątkę!

• W końcówce spotkania lepsze wrażenie sprawiają goście, ale nie potrafią przełożyć tego na wynik. Jednak mimo wszystko to właśnie GKS Jastrzębie miał dwie znakomite okazje na objęcie prowadzenia.

• Po dośrodkowaniu w pole karne Widzewa przed znakomitą szansą stanął Daniel Szczepan, ale jego uderzenie głową trafiło wprost w Jakuba Wrąbla!

• Patryk Stępiński dośrodkował w pole karne GKS-u, ale pierwszy do piłki dopadł bramkarz gości.

• Kamil Jadach zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne Widzewa, ale żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

• Marek Hanousek został ukarany żółtą kartką za ostre wejście w bramkarza rywali.

• Mateusz Michalski dostał piłkę na linii pola karnego rywali i zdecydował się na szybki strzał, który powędrował jednak wysoko nad bramką gości.

• Po prostopadłym podaniu w kierunku bramki Widzewa z piłką ruszył Daniel Szczepan, minął rywala i oddał mocny strzał, który fantastycznie wybronił Jakub Wrąbel!

• Michael Ameyaw popędził lewą stroną boiska, ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez jednego z przeciwników.

• Po akcji GKS-u lewą stroną boiska Michał Grudniewski zażegnał niebezpieczeństwo skuteczną interwencją.

• Po dośrodkowaniu w pole karne GKS-u do piłki dopadł Przemysław Kita, ale jego uderzenie trafiło w przeciwnika.

• Dawid Witkowski został ukarany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

• Mateusz Michalski wpadł z piłką w pole karne GKS-u, ale jego zagranie piętą do partnera okazało się zbyt lekkie.

• Dośrodkowanie w pole karne Widzewa zostało wybite przez Daniela Tanżynę.

• Daniel Tanżyna sfaulował przeciwnika przed własnym polem karnym i teraz goście staną przed szansą na dobre dośrodkowanie.

• Kryspin Szcześniak ucierpiał po starciu z Marcinem Robakiem.

• Michael Ameyaw ruszył w stronę pola karnego GKS-u, ale jego prostopadłe podanie w kierunku Marcina Robaka w ostatniej chwili zostało przecięte.

• Mateusz Michalski popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez jednego z przeciwników.

• Mateusz Michalski dośrodkował w pole karne gości, ale Grzegorz Drazik uprzedził Marcina Robaka i zażegnał zagrożenie.

• Pierwszy faul na połowie GKS-u Jastrzębie i gospodarze będą mieli szansę na groźne dośrodkowanie.

• Daniel Szczepan ruszył na pole karne Widzewa, ale w ostatniej chwili został wyprzedzony przez Michała Grudniewskiego.

• Początek meczu!

• Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę stadionu w Łodzi. Za moment początek rywalizacji.

• Ławka rezerwowych Widzewa Łódź: Kudrjavcevs (Br.), Becht, Caique, Kosakiewicz, Kun, Możdżeń, Mucha, Samiec-Talar, Tomczyk.

• Ławka rezerwowych GKS-u Jastrzębie: Pawełek (Br.), Apolinarski, Bondarenko, Niewiadomski, Rumin, Sieracki, Słodowy, Szczęch, Zejdler.

• Już za około dziesięć minut rozpocznie się spotkanie w Łodzi, a więc warto ujawnić rezerwowych obu drużyn.

• W jesiennym starciu obu drużyn lepiej spisał się Widzew, który wygrał w Jastrzębiu 1:0, a jedyną bramkę w tamtym spotkaniu zdobył w końcówce pierwszej połowy meczu Mateusz Możdżeń.

• Natomiast GKS Jastrzębie w tym roku w czterech meczach zanotował zaledwie trzy punkty, Na początku marca zespół z Jastrzębia wygrał u siebie z Koroną Kielce 2:0, natomiast w pozostałych trzech spotkaniach gładko przegrywał.

• W tym roku kalendarzowym Widzew Łódź rozegrał sześć spotkań. Wygrał trzy z nich i trzy zremisował. Na szczególną uwagę zasługują remisy z ŁKS-em Łódź i Radomiakiem Radom, które plasują się wyżej w tabeli od Widzewa.

• Przed tygodniem Widzew Łódź wygrał na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn 1:0 po bramce Michaela Ameyawa, natomiast GKS Jastrzębie na własnym stadionie uległ Chrobremu Głogów 0:1.

• Natomiast GKS Jastrzębie zajmuje dopiero piętnaste miejsce w tabeli i ma tylko trzy "oczka" przewagi nad ostatnim GKS-em Bełchatów. Zespół z Jastrzębia jest jednym z tych, który prawdopodobnie będzie do końca walczyć o utrzymanie w Fortuna 1. Lidze.

• Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydaje się być Widzew Łódź, który obecnie plasuje się na ósmym miejscu w lidze, ale w tym roku kalendarzowym nie przegrał jeszcze spotkania. Widzewiacy mają cztery punkty straty do pierwszego miejsca barażowego, więc zespół z Łodzi coraz bardziej realnie włącza się do walki o awans do PKO Ekstraklasy.

• Witamy serdecznie! W ostatnim meczu 22. kolejki Fortuna 1. Ligi Widzew Łódź na własnym stadionie zmierzy się z GKS-em Jastrzębie. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Widzew - GKS Jastrzębie LIVE! Jesienią też zagrali w Łodzi

Widzew - GKS Jastrzębie LIVE! Jesienią też zagrali w Łodzi ©Fot. Krzysztof Szymczak

Mecz Widzew Łódź - GKS Jastrzębie ONLINE. Na niedzielę zaplanowano tylko jedno spotkanie 22. kolejki Fortuna 1 Ligi. Zespół beniaminka w tym roku jeszcze nie przegrał. Przeciw piętnastej sile powalczy o przedłużenie serii do siedmiu spotkań. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40.

Mecz Widzew Łódź - GKS Jastrzębie ONLINE

Jesienią Widzew wygrał z GKS-em po golu Mateusza Możdżenia. Tamten mecz również odbył się w Łodzi, ale gospodarzem był zespół z Jastrzebią. Stało się tak ponieważ jego stadion przechodził wówczas remont.

GKS Jastrzębie dość blado wypada w tym roku. Wygrał tylko raz, a pozostałe trzy spotkania przegrał. Ostatnio sposób na niego znalazł Chrobry Głogów (0:1).

Zawody w Łodzi poprowadzi sędzia z Ekstraklasy - Jarosław Przybył (Kluczbork). System VAR jednak nie będzie dostępny.

Widzew ma za sobą przełamanie niemocy wyjazdowej. W ostatniej kolejce przywiózł punkty z Olsztyna, gdzie pokonał Stomil 1:0. Przedtem tak samo skończył domowy mecz z Chrobrym.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
GKS Jastrzębie - Widzew 0:1 (1 liga, 25.09.2020)

Mecz Widzew Łódź - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz w płatnej aplikacji IPLA TV. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o 12:40.