• Strzelca drugiej bramki w tym meczu żegnają gromkie brawa!

• A także Stępiński za Oziębałę.

• Mamy dwie zmiany w zespole Widzewa: Okachi za Ostrowskiego

• Ukarany Mariusz Przybylski

• Oziębała ograł trzech obrońców rywala i zdołał oddać celny, ale za lekki strzał na bramkę Skorupskiego.

• Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• W sumie po pierwszej części meczu obie drużyny oddały po sześć strzałów, jednak tylko dwa uderzenia widzewiaków, a trzy zabrzan były celne.

• Po pierwszej połowie Widzew prowadzi z Górnikiem 2:0.

• Ostrowski na spalonym

• Pierwsza część tego meczu potrwa minutę dłużej

• Gołębiewski celnie uderza na bramkę Widzewa, jednak Mielcarz nie dał się zaskoczyć i pewnie złapał futbolówkę

• Wydawało się, że Oziębała był faulowany w polu karnym gości. Sędzia jednak nakazuje grać dalej.

• Nakoulma celnie uderza na bramkę Widzewa. Strzał pomocnika był jednak zdecydowanie za lekki

• Budka wbija piłkę z rzutu rożnego w pole karne rywala. Skorupski udanie jednak piąstkuje

• Świetną piłkę w pole karne od Budki dostał Oziębała, jednak tym razem napastnik przestrzelił

• Oziębała wrócił już na boisko

• Szarżujący Bemben zablokowany przez Dudu.

• Na połowie rywala leży Oziębała. Napastnik potrzebuje pomocy lekarzy

• Dośrodkowanie Bembena w pole karne łodzian, jednak żaden z jego kolegów nie potrafił przechwycić piłki

• Bruno znakomicie zagrywa piłkę do niepilnowanego Oziębały, a ten kompleksów umieszcza ja w bramce rywala. 2:0!

• Widzewiacy przejęli inicjatywę w tym spotkaniu

• Oziębała wyszedł na czystą pozycję, jednak Pazdan zdążył wybić mu piłkę spod nóg, ale wprost do Budki, który bez problemów wbił ją do pustej bramki!

• GOOOOL! Adrian Budka!

• Strzał Panki zza pola karnego zablokowany przez obrońców gości

• Z rzutu rożnego Budka krótko rozgrywa piłkę z Dudu, ten wrzuca futbolówkę w pole karne, tam niecelnie główkuje Bieniuk.

• Pierwsze ataki obu zespołów nie przynoszą efektów.

• Szarżujący lewą stroną został umiejętnie zatrzymany przez Dudu.

• W kasach klubu zostało jeszcze 4070 wejściówek. Tym samym z wysokości trybun to spotkanie oglądać będzie około 6. tyś. widzów.

• Jako pierwsi piłkę kopnęli widzewiacy!

• Obie jedenastki wychodzą już na plac gry. Za chwilę zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn przygotowują się już w swoich szatniach do tego spotkania.

• Gospodarze zagrają dzisiaj w czerwonych, goście w białych strojach.

• W konfrontacji obu klubów zdecydowanie częściej trzy punkty inkasowali czerwono-biało-czerwoni. Widzewiacy bowiem w 28. spotkaniach schodzili zwycięsko z boiska, a zabrzanom udało się wygrać z naszym zespołem dziewiętnastokrotnie. W siedemnastu spotkaniach z kolei nie rozstrzygnięto rezultatu na korzyść jednej z drużyn. Bilans bramkowy również przemawia na korzyść łodzian – 81:70.

• Arbitrem tego spotkania będzie Tomasz Musiał z Krakowa.

• Znamy już wyjściowe jedenastki obu drużyn (panel po lewej stronie). Ponadto w rezerwie Widzewa: Bartosz Kaniecki, Princewill Okachi, Igor Alves, Mariusz Stępiński, Sebastian Radzio, Piotr Mroziński, Rafał Serwaciński. Natomiast na ławce rezerwowej Górnika zasiądą: Skorupski – Pazdan, Szymura, Gołębiewski, Nakoulma, Marciniak, Olkowski, Przybylski, Magiera, Bemben, Mączyński.

• W drugim spotkaniu 17. kolejki T-Mobile, Widzew Łódź przy świetle własnej publiczności zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Obie drużyny w ligowej tabeli dzielą jedynie dwa punkty, tym samym zwycięstwo w tej konfrontacji przesądzi o tym, który z zespołów zimę spędzi na wyższej pozycji.