Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Daniel Mąka w przerwie niechętnie rozmawiał z dziennikarzem...

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 1:1. Kolejny remis! Co wy robicie, RTS co wy robicie - tak żegnali kibice swoich idoli

Daniel Mąka w przerwie niechętnie rozmawiał z dziennikarzem TVP3, po meczu dla klubowej telewizji powiedział: - Dzisiaj znów podzieliliśmy się punktami. Pierwsza połowa była pod nasze dyktando, strzeliliśmy bramkę, otworzyliśmy wynik, co nam się dawno nie udawało. Druga połowa… Ciężko coś powiedzieć konstruktywnego. Ciężko zebrać myśli - mówił na antenie klubowej telewizji.

Po raz ostatni na swoim stadionie Widzew wygrał 13 października ze Skrą Częstochowa 2:0. Po serii siedmiu kolejnych zwycięstw (ostatnie nad Ruchem w Chorzowie 3:1 w październiku ub. roku) Widzew wygrał tylko raz w następnych 12 spotkaniach.

Koszmarna seria: 0:0 z GKS Bełchatów w Łodzi, 2:3 z Olimpią w Grudziądzu, 1:1 z Rozwojem w Łodzi, 0:1 ze Zniczem w Pruszkowie, 0:0 ze Stalą w Łodzi, 2:1 z Gryfem w Wejherowo (to jedyne zwycięstwo), 1:1 z ROW w Łodzi, 1:1 z Resovią w Rzeszowie, 1:1 z Elaną w Łodzi, 0:0 z Górnikiem w Łęcznej, 0:0 z Błękitnymi Stargard, 1:1 z Olimpią w Elblągu i wczoraj 1:1 z Pogonią Siedlce.

Kontrowersyjny finisz półmaratonu w Pekinie. Ostre decyzje - są dyskwalifikacje!

Polecamy

„Piłkarskie Orły” na półmetku kwietnia. Dwaj liderzy w regionie kujawsko-pomorskim

Rekord frekwencji na meczu Ruch - Widzew na Stadionie Śląskim i emocje w Częstochowie

Po trzy kluby z Niemiec i Włoch, a przedstawiciel Belgii po 31 latach w półfinałach