Widzew Łódź

2

Resovia Rzeszów

0

• Sędzia gwiżdże po raz ostatni! Widzew wygrał z Resovią 2:0 po trafieniach Patryka Muchy i Marcina Robaka.

• Trzy minuty doliczył arbiter Sulikowski do drugiej części gry.

• Maksymilian Hebel zbyt głęboko wrzucił piłkę z rzutu wolnego. Piłka w rękach bramkarza Widzewa.

• Marcin Robak zszedł z boiska. W jego miejsce wszedł Daniel Mąka.

• Karol Czubak wszedł w miejsce Roberta Prochownika.

• Marcin Robak wymienił piłkę z Mateuszem Możdżeniem. Pomocnik Widzewa odegrał do Robaka, który tylko dołożył nogę, nie dając szans golkiperowi Resovii.

• GOOOOOOOOOOOOOL! MARCIN ROBAK! 2:0 DLA WIDZEWA!

• Karol Twardowski wszedł w miejsce Bartłomieja Wasiluka.

• Łukasz Kosakiewicz został upomniany żółtą kartką.

• Dominik Kun zastąpił Mateusza Michalskiego.

• Podwójna zmiana w Widzewie. Dominik Kun wszedł w miejsce Henrika Ojamy.

• Maksymilian Hebel wszedł w miejsce Grzegorza Płatka.

• Bartłomiej Poczobut został ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Kosakiewicz uderzył zza pola karnego po dalszym słupku. Piłka skozłowała jeszcze przed bramkarzem Resovii, ale ten nie pomylił się i odbił ją na róg.

• Cezary Demianiuk opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Karol Twardowski.

• Jarosław Czernysz wszedł w miejsce Przemysława Brychlika.

• Marcin Robak mocno uderzył z rzutu wolnego. Wojciech Daniel z najwyższym trudem przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

• Cezary Demianiuk został napomniany żółtą kartką.

• Robert Prochownik zagrał piłkę z lewej strony pola karnego w kierunku Patryka Muchy. Błąd popełnił Sebastian Zalepa, a pomocnik Widzewa mierzonym strzałem po dalszym rogu pokonał golkipera Resovii.

• GOOOOOOOOOOOL! PATRYK MUCHA! 1:0 DLA WIDZEWA!

• Merveille Fundambu opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Patryk Mucha.

• Bartłomiej Wasiluk faulował Mateusza Michalskiego. Żółta kartka.

• Przerwa w grze. Sztab medyczny Widzewa opatruje Łukasza Kosakiewicza. Ucierpiał też Sebastian Zalepa.

• Grzegorz Płatek przymierzył z 20. metrów. Miłosz Mleczko odbił futbolówkę do boku.

• Bartłomiej Wasiluk odebrał piłkę Bartłomiejowi Poczobutowi i huknął z 30 metrów. Piłka wyraźnie minęła cel.

• Robert Prochownik przedarł się lewą stroną i dograł na piąty metr do Marcina Robaka. Napastnik łodzian fatalnie przestrzelił.

• Mateusz Michalski zamykał akcję po rzucie wolnym bitym przez Możdżenia, ale uderzył obok słupka.

• Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Mateusza Możdżenia. Anemiczny strzał Możdżenia został zablokowany.

• Marcin Robak zagrał na jeden kontakt z Mateuszem Michalskim. Pomocnik Widzewa wywalczył rzut rożny.

• Druga połowa spotkania już się rozpoczęła!

• Zmiana w ekipie Resovii. Cezary Demianiuk wszedł w miejsce Szymona Fereta.

• Sędzia nie doliczył ani sekundy. Do przerwy Widzew remisuje z Resovią 0:0.

• Łukasz Kosakiewicz wrzucił piłkę z prawej strony w pole karne. Zbyt głęboko. Piłkę złapał Wojciech Daniel.

• Po dalekim wyrzucie piłki z autu w pole karne Widzewa wyjaśnił sytuację Mateusz Michalski.

• Robert Prochownik zwiódł defensora Resovii i oddał strzał tuż zza pola karnego. Piłka poleciała obok słupka.

• Dwie kapitalne interwencje Wojciecha Daniela! Najpierw z kilku metrów uderzał Daniel Tanżyna, a po chwili dobijał Krystian Nowak.

• Szymon Feret został ukarany żółtą kartką po faulu na Bartłomieju Poczobucie.

• Mateusz Michalski zagrał na jeden kontakt Marcinem Robakiem. Ten pierwszy znalazł się sam na sam z bramkarzem Resovii, ale przegrał ten pojedynek!

• Michał Kuczałek groźnie strącił piłkę w polu karnym Widzewa po dalekim wyrzucie z autu. W tej sytuacji pomógł sobie ręką.

• Przerwa w grze. Fundambu trafił z kilku metrów piłką Rafała Mikulca

• Mateusz Michalski miał sporo miejsca na prawym skrzydle i wycofał piłkę na 15. metr. Nie było tam żadnego z jego kolegów.

• Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Sebastiana Zalepy, ale obrońca Resovii fatalnie skiksował.

• Szymon Feret otrzymał piłkę od Grzegorza Płatka i huknął z sześciu metrów. Miłosz Mleczko odbił na róg.

• Łukasz Kosakiewicz ostro dośrodkował piłkę z prawego skrzydła. W polu karnym skakało dwóch zawodników Widzewa, ale żaden nie sięgnął futbolówki.

• Płynna akcja Resovii zakończyła się niedokładnym dośrodkowaniem Szymona Fereta z prawego skrzydła.

• Miłosz Mleczko uprzedził Bartłomieja Wasiluka. Faul. Zawodnik Resovii wpadł w bramkarza Widzewa.

• Okazja dla Resovii! Po rzucie rożnym główkował Radosław Adamski. Piłka odbija się od poprzeczki!

• Bartłomiej Wasiluk ucierpiał po ostrym wślizgu Patryka Stępińskiego. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

• Daniel Tanżyna wyskoczył do piłki dośrodkowanej z rzutu rożnego, ale obrońca gości przeszkodził widzewiakowi w oddaniu strzału.

• Świetna okazja Widzewa! Marcin Robak dograł na dwunasty metr do niepilnowanego Mateusza Możdżenia, ale ten nie trafił w piłkę.

• Marcin Robak dograł na lewą stronę, ale nieco zbyt krótko do Merveille'a Fundambu.

• Pierwszy gwizdek arbitra Damiana Sulikowskiego! Gramy!

• Resovia udała się do Łodzi z dwoma zaległymi spotkaniami. Jej sytuacja nie jest wcale zła. Z ligi spada bowiem tylko jedna drużyna, a drużyna Szymona Grabowskiego ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.

• Oto podstawowy skład Resovii:

• Widzew w tym sezonie słabo rozpoczął rozgrywki Fortuna 1 Ligi i dużo wskazuje na to, że ten sezon spędzi w środku stawki. Na starcie łodzianie nie potrafili wygrać, przegrali derby miasta i byli ostatni w tabeli. Gdy wydawało się, że wychodzą na prostą, znów stracili dużo punktów, m.in. przez trzy remisy z rzędu.

• Oto wyjściowa jedenastka Widzewa:

• Widzew Łódź i Resovia w poprzednim sezonie mierzyły się w meczach 2 ligi. Co ciekawe, to rzeszowianie byli górą w obu spotkaniach. Jak będzie tym razem? Witamy w relacji LIVE z meczu Widzew - Resovia!

DW

Widzew Resovia transmisja

Widzew Łódź - Resovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO ©Krzysztof Kapica

Widzew Łódź - Resovia ONLINE. W sobotę łódzki zespół czeka starcie, które w poprzednim sezonie już rozgrywał. Zarówno Widzew, jak i Resovia grały bowiem w 2 Lidze. Co ciekawe, to rzeszowianie byli górą w obu spotkaniach. Jak będzie tym razem? To Widzew jest wyżej w tabeli, choć od trzech meczów notuje same remisy.

Widzew Łódź - Resovia ONLINE

Widzew Łódź w tym sezonie kiepsko rozpoczął rozgrywki Fortuna 1 Ligi i dużo wskazuje na to, że ten sezon spędzi w środku stawki. Na starcie łodzianie nie potrafili wygrać, przegrali derby miasta i byli ostatni w tabeli.
Gdy wydawało się, że wychodzą na prostą, znów stracili dużo punktów, m.in. przez trzy remisy z rzędu. Resovia pojedzie do Łodzi z dwoma zaległymi spotkaniami. Jej sytuacja nie jest wcale zła. Z ligi spada bowiem tylko jedna drużyna, a drużyna Szymona Grabowskiego ma sześć punktów przewagi nad nią.

Widzew Łódź - Resovia NA ŻYWO. - Na stadionie przy al. Piłsudskiego spotkają się zupełnie inne drużyny niż te, które mierzyły się w zeszłym sezonie w drugiej lidze - mówi szkoleniowiec rzeszowian. Patrząc na tabelę, to faworytem spotkania jest Widzew, który ma wywalczonych sześć punktów więcej niż Resovia. Trzeba jednak też pamiętać, że zespół z Rzeszowa rozegrał mecz mniej. Warto też podkreślić, że poprzednim sezonie resoviakom udało się dwukrotnie pokonać łódzki zespół.

Szymon Grabowski na pewno nie będzie mógł w Łodzi skorzystać z usług: Dawida Kubowicza, Simona Loshi, Kamila Radulja oraz Adriana Dziubińskiego. - Pozostali na razie zdrowi, ale raczej oswoiłem się już z tą myślą, że teraz w każdym meczu pewnie ktoś będzie mi wypadał z kadry. Wiadomo, że na pewno marzy się nam większy dorobek punktowy, ale nie powiedziałbym też, że w sobotę gramy z nożem na gardle - dodaje Grabowski.

W dwóch ostatnich meczach trener Enekelid Dobi posłał w bój tę samą jedenastkę. Jeśli w spotkaniu z Miedzią ten pomysł się sprawdził, w starciu z GKS-em okazał się niewypałem. Może dlatego, że szkoleniowiec niepotrzebnie poprzestawiał klocki, zmieniając pozycję dwóm piłkarzom. Efekt był taki, że praktycznie wyłączył ich z grania. Mateusz Michalski marnuje się w roli napastnika, co czarno na białym pokazało już starcie w Łęcznej, a Robert Prochownik w roli lewoskrzydłowego może co najwyżej czuć się zagubiony.

Widzew Łódź - Resovia TRANSMISJA TV I STREAM

Spotkanie Widzew - Resovia odbędzie się w sobotę 14 listopada 2020 roku o godz. 12:40. Transmisja w Polsat Sport. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv. Cena - 5,00 zł za dostęp jednorazowy.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.