Dariusz Kuczmera
Daniel Świderski strzelił drugą bramkę
Daniel Świderski strzelił drugą bramkę Grzegorz Gałasiński
W Sierakowicach w przedostatnim meczu kontrolnym przed wznowieniem rozgrywek ligowych Widzew wygrał ze Stomilem Olsztyn 2:0. Gole zdobyli Kacper Falon i Daniel Świderski.

W 52 minucie łodzianie wyszli na prowadzenie. W polu karnym z piłką dobrze zastawił się Daniel Świderski, odegrał do Kacpra Falona, a pomocnik Widzewa uderzeniem w długi róg pokonał bramkarza rywali.
W 89 minucie po doskonałym podaniu Daniela Mąki piłkę w siatce z bliska umieścił natomiast Daniel Świderski.
Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 2:0 (0:0)

Bramki:

1:0 - Kacper Falon (52’)

2:0 - Daniel Świderski (89')

Widzew: Maciej Humerski - Marcel Pięczek, Daniel Tanżyna (46, Tomasz Wełna), Radosław Sylwestrzak, Marek Zuziak, Marcin Pieńkowski (46, Daniel Mąka), Kacper Falon, Maciej Kazimierowicz, Simonas Paulius (71, Jakub Kmita), Michael Ameyaw, Daniel Świderski. Trener: Radosław Mroczkowski.

Jak bardzo trener Radosław Mroczkowski zmienił skład na ten sparing? Przypominamy ustawienie w poprzednim meczu z GKS Tychy: Widzew Łódź: Wolański - Turzyniecki, Tanżyna, Zieleniecki (73, Pięczek), Wełna - Gutowski, Kristo, Radwański, Pieńkowski (46, Mąka) - Mihaljević (73, Kazimierowicz), Banaszak.

Materiał oryginalny: Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 2:0. Rewolucja w składzie. Gole: Kacper Falon i Daniel Świderski - Dziennik Łódzki