WIDZEW vs OLIMPIA GRUDZIĄDZ wynik meczu [8.05.19] MECZ WIDZEW OLIMPIA WYNIK ONLINE

(pas, ww)
Widzew Olimpia Grudziądz na żywo. Dziś ważny mecz dla łódzkiego Widzewa. To ostatni pojedynek w tym sezonie przed własną publicznością. Mecz po raz kolejny obejrzy komplet widzów. Początek spotkania o godz. 19.10. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO z meczu Widzew Olimpia Grudziądz.

Widzew Olimpia mecz na żywo 8.05.19

odśwież (wciśnij F5)

WIDZEW ŁÓDŹ1
OLIMPIA GRUDZIĄDZ2

96 min Koniec meczu. Porażka Widzewa. Łodzianie mają jeszcze szansę na awans. Muszą pokonać GKS i czekać na to, co zrobią inni
96 min Kristo posłał piłkę w trybuny
95 min Wolański w polu karnym rywali. Nic z tego nie wyniknęło
93 min Paszulewicz wszedł na boisko z zagrał zmierzającą na aut piłkę nogą. Rzut wolny dla Olimpii
90 min Sędzia doliczył pięć minut
87 min Pewnym strzałem w róg Kaczmarek pokonuje Wolańskiego. 1:2
87 min rzut karny dla Olimpii po faulu Zielenieckiego na Kicie
86 min Po podaniu Kristo, rywale zablokowali strzał Mąki
83 min Zmiana Gutowski za Radwańskiego
80 min Po strzale Kity z ostrego kąta piłkę złapał Wolański
75 min Seria rykoszetów w polu karnym Olimpii, w końcu piłkę złapał Muzyk
72 min po faulu na Witasiku żółtą kartkę ujrzał Radwański
70 min Gol dla Widzewa!!!! Udana dobitka Michalskiego. Muzyk sparował piłkę po groźnym strzale Radwańskiego. ale był bezradny przy dobitce Michalskiego
66 min Po centrze Radwańskiego na drugi koniec pola karnego, Mąka z pięciu metrów posłał piłkę nad poprzeczkę
65 min Po prostopadłym podaniu Kristo do piłki w polu karnym nie doszedł Michalski
61 minGol!!! Po składnej akcji Alves ograł dwóch piłkarzy Widzewa i w sytuacji sam na sam pokonał Wolańskiego. 0:1
59 min Piłkę po strzale Michalskiego z 20 metrów broni Muzyk. Kristo zmienił Banaszaka
57 min Kibice skandują: Widzew my wierzymy
51 min po centrze z rzutu wolnego Wolański wypuścił piłkę z rąk, ale Pietrzyk nie zdążył z dobitką
47 min Składna kontra Olimpii. Po centrze Kaczmarka Alves strzelał w róg bramki, ale Wolański był na miejscu i złapał piłkę
46 min Zmiany w Widzewie. Pięczek zastępuje Ameyawa, a Wełnę - Mucha, w Olimpii Kaczmarek za Marca, Zaczęła się druga połowa
45 min Koniec pierwszej połowy. Na razie z wielkiej chmury mały deszcz. Jeden celny strzał Widzewa
41 min Z rzutu wolnego z 35 metrów strzelał Michalski. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczkę
40 min Handzlik ujrzał żółtą kartkę
38 min Michalski nie doszedł do prostopadłego podania Banaszaka, a mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam!
38 min Papikjan posłał piłkę z rzutu rożnego na 20 metr. Strzelał Alves, ale niecelnie
36 min Po akcji z Radwańskim, Michalski wpadł w pole karne, próbował zrobić zwód i został zatrzymany przez obrońcę gości
35 min Piłkarze Olimpii spokojnie rozbijają ataki pozycyjne Widzewa
30 min Piłkę przejął Handzlik i strzelił z 25 metrów - niecelnie
28 min Po rzucie rożnym i zamieszaniu na piątym metrze. piłkę wybił Wełna
26 min Wełna faulował i zobaczył żółtą kartkę
25 min Kilkudziesięciu kibiców z Grudziądza obserwuje spotkanie
23 min Widzew w ataku, entuzjazm na trybunach
22 min Nikt nie starał się zatrzymać Papikjana. Piłkarz zdecydował się na strzał z 23 metrów. Piłka poszybowała nad poprzeczkę
20 min Pressing Widzewa. Pogubili się rywale, ale bez konsekwencji
17 min Tanżyna po faulu ujrzał żółtą kartkę
16 min Michalski upadł przed polem karnym, Był faul? Sędzia uznał, że nie
16 min Kato świetnie odebrał piłkę przy ataku pozycyjnym
11 min Banaszak wbiegł w pole karne, dośrodkował do Wolsztyńskiego, ale napastnika uprzedził obrońca - Ocenasa
10 min Bez składnych akcji. Piłkarze obu drużyn tracą futbolówkę po dwóch. trzech podaniach
7 min piękne prostopadłe podanie Zielenieckiego do Michalskiego. Do centry pomocnika nie doszedł Wolsztyński
4 min Po indywidualnej akcji Radwański z 20 metrów posłał piłkę nad poprzeczkę
2 min Pierwszy faul w meczu - Kato
1 min Mecz Widzew - Olimpia właśnie się rozpoczął
GODZ. 19:05 Kogo dzisiaj Widzew powinien się obawiać najbardziej. Wygląda na to, że piłkarza pochodzącego z... Pabianic. Napastnik Przemysław Kita strzelił w tym sezonie dla Olimpii dziesięć bramek
GODZ. 18:58 Kto dziś może strzelić bramkę dla Widzewa? Stawiamy, że Rafał Wolsztyński. Były piłkarz Górnika Zabrze w 9 spotkaniach w barwach Widzewa spędził na boisku 442 minuty. W 5 z nich wchodził z ławki. 90 minut rozegrał w spotkaniu z Ruchem. Zdobył 4 bramki, dołożył do tego dwie asysty i wywalczony rzut karny (zmarnowany przez Daniela Mąkę). Po ostatnim spotkaniu Wolsztyński znalazł się w jedenastce kolejki tygodnika „Piłka Nożna”

GODZ. 18:50 Trener Olimpii Mariusz Pawlak: - Dla mojego zespołu to test – jeżeli mamy wejść do pierwszej ligi, to musimy wygrać na Widzewie
GODZ. 18:45 Spotkanie Widzewa z Olimpią miało być pierwotnie rozegrane 19 maja, ale zostało przełożone ze względu na rozgrywane w Polsce na przełomie maja i czerwca Mistrzostwa Świata U 20. Na stadionie Widzewa będzie mecz otwarcia i FIFA musi wcześniej przejąć obiekt.
GODZ. 18:38 Polska piłkarska II liga jest wyjątkowa, być może jedyna taka na świecie. Na dwie kolejki przed końcem nawet piąta Olimpia Grudziądz może awansować z pierwszego miejsca. Degradacji może z kolei uniknąć zamykający tabelę Rozwój Katowice
GODZ. 18:16 - Skład Widzewa na mecz z Olimpią: Wolański - Turzyniecki, Zieleniecki, Tanżyna, Wełna - Michalski, Kato, Radwański, Ameyaw - Wolsztyński, Banaszak
Rezerwowi: Humerski, Pięczek, Stefaniak, Kazimierowicz, Kristo, Gutowski, Mąka.

WIDZEW vs OLIMPIA, godz. 18 - Za chwilę podamy skład Widzewa na mecz z Olimpią. Natomiast ostatni mecz w sezonie Widzew rozegra już w ten weekend. W niedzielę o godz. 13.05 zmierzą się w Bełchatowie z GKS.

GODZ. 17:07 - Widzew grał z Olimpią trzy razy w swojej historii. Niestety ani razu łodzianie nie wygrali. Czas w końcu przełamać tę niemoc. Czekamy na wygraną. Dziś stadion Widzewa znów zapełni się po brzegi. Przy takiej publiczności i takim dopingu piłkarze Widzewa muszą stanąć na wysokości zadania. Poniżej aktualna tabela I ligi:

WIDZEW OLIMPIA LIVE, godz. 16:37 - Po meczu Widzewa z Ruchem Rafał Wolsztyński został nominowany do jedenastki tygodnia. Jest to debiut w tym zestawieniu naszego napastnika, który pokazał się w tym spotkaniu z bardzo dobrej strony. Liczymy dziś na powtórkę.

WIDZEW OLIMPIA NA ŻYWO, godz. 16:05 Widzew wystosował list do prezydent Hanny Zdanowskiej. Jego tematem jest organizacja Mistrzostw Świata FIFA. LIST WIDZEWA DO PANI PREZYDENT - KLIKNIJ TUTAJ

O godz. 19.10 na stadionie Widzewa łodzianie rozegrają bardzo ważny mecz. Będzie to pojedynek między dwiema drużynami, które są zainteresowane awansem do I ligi. Biorąc pod uwagę jak łodzianie wyglądają w ostatnich meczach na boisku, szykuje się bardzo ciężka przeprawa. Aby nie patrzeć na innych Widzew musi dzisiaj dopisać na swoje konto 3 punkty.