Widzew wygrał z Gratkorn

Marek Iwaniszyn
Widzew swój sparing zaczął o 10:30 czasu lokalnego
Widzew swój sparing zaczął o 10:30 czasu lokalnego Sebastian Zawalski (Ekstraklasa.net)
O 9:30 przebywający na zgrupowaniu w Turcji łódzki Widzew grał towarzyski mecz z austriackim FC Gratkorn. Wygrał wysoko 5:0.

Początek dla polskiej drużyny był wręcz wymarzony. Już w ósmej minucie bramkę po rzucie karnym strzelił Adrian Budka. Jedenastka została podyktowana za faul na Dejanie Miloseskim. Nie minęło pięć minut, a na 2:0 podwyższył Kuklis. Tym razem po ładnym, technicznym strzale. W 31 minucie Miloseski dokładnie wykonał rzut wolny i było 3:0.

Łodzianie jeszcze przed przerwą strzelili dwie kolejne bramki, które padły łupem Przemysława Oziębały oraz Rafała Serwacińskiego.. W drugiej połowie goli już nie było.