Mecz Wigry Suwałki - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja...

0

Chrobry Głogów

1

• Koniec spotkania. Wigry Suwałki przegrywają z Chrobrym Głogów 0:1!

• Jeszcze rzut rożny dla gości, Chrobry kradnie cenne ostatnie sekundy tego meczu.

• 90+3' Leży na murawie Ratajczak, ale jest już wszystko w porządku.

• Kaczmarek wychodził na czystą pozycję, znaczny spalony. Miał jeszcze pretensje i otrzymał żółtą kartkę.

• 90+1' Arbiter postanowił doliczyć 4 minuty.

• Kaczmarek! Co robią goście ??! Kaczmarek na 14 metrze ograł Węglarza podaje do Boreckiego, ten zbyt lekko to uderza i z linii wybija Adrian Karankiewicz!

• Teraz z 20 metrów huknął Adamec i wysoko nad poprzeczką!

• Borecki! Jak on tego nie trafił? Kolejna stuprocentowa sytuacja Boreckiego i ponownie górą Węglarz!

• Słabe było to dośrodkowanie, nie przyniosło zagrożenia .

• Wigry ciągle utrzymują się przy piłce, Chrobry skutecznie się broni. teraz rzut rożny dla gospodarzy i przy piłce jest już Mackiewicz.

• Kaczmarek zmienia Kowalczyka

• Ależ teraz fantastyczna akcja Wigier! Dośrodkowanie z lewej flanki w pole karne, do strzału głową dochodzi Bartczak, ale na posterunku Abramowicz!

• Teraz próba strzału Maćkowskiego, piłka przelatuje nad bramką!

• Wrzutka w pole karne, strzał głową Karankiewicza przelatuje obok bramki!

• Kolejny faul i kolejna szansa dla Wigier na zdobycie bramki.

• Rzut rożny dla gości, Węglarz piąstkuje piłkę i kolejny korner.

• Michał Borecki! Znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem gospodarzy i Węglarz broni płaski strzał nogami!

• Wychodzili z kontrą zawodnicy Wigier, fatalnie podanie i piłka wychodzi w aut !

• Ostatnia zmiana w Wigrach, za Karbowego pojawił się Mackiewicz.

• Teraz kartką ukarany Bartczak.

• Strzał Adamca z rzutu wolnego, piłka skończyła swój lot.... za ogrodzeniem boiska.

• Kowalczyk mocno poturbował Karankiewicza i otrzymał żółtą kartkę.

• Goście w drugiej odsłonie tylko się bronią i pilnują wyniku, Wigry już niemal całym zespołem na połowie rywala.

• Mamy kolejną zmianę, Stasiaka zastępuje Sabiłło.

• Rzut rożny dla gości, nikt nie doszedł to tej piłki a chwilę później uderzał głową Napołov, nad bramką !

• A Maćkowski - Machaja.

• Kona zastępuję Wajsaka.

• Maćkowski i Kona są już gotowi do wejścia na boisko.

• Uderzenie głową Piekarskiego po stałym fragmencie gry ląduje w rękach golkipera gości!

• Groźne uderzenie z dystansu Bartczaka, broni Abramowicz !

• Kwaśniewski próbował zagrać na prawą stronę do Kwaśniewskiego, ten nie doszedł do tego podania.

• Adamec trafia w mur, i tylko rzut rożny dla Wigier.

• Faulowany na 18 metrze Bartczak, nie podnosi się z murawy, za chwilę będzie rzut wolny i doskonała szansa dla Adamca na powtórkę z meczu z Chojniczanką.

• Grają piłką Wigry, gównie w środka pola, brakuje odważniejszych akcji z obu stron.

• Zaczynamy drugą odsłonę tego spotkania!

• Kaczmarczyk melduje się w przerwie, w miejsce Olszewskiego.

• Wigry w pierwszej połowie pokazały swoją umiejętność gry w piłkę, świetne akcje napędzane w głównej mierze przez Karbowego i Pawłowskiego kończyły się niecelnymi strzałami Bartczaka. Goście czekali na błędy gospodarzy i się opłacało, gdy w 45 minucie zupełnie niepilnowany Kowalczyk znalazł się w doskonalej sytuacji w polu karnym i ją wykorzystał. Wracamy po przerwie!

• To była bramka do szatni! Koniec pierwszej części spotkania, Chrobry prowadzi w Suwałkach z miejscowymi Wigrami 1:0!

• Strata defensorów gospodarzy, świetne podanie na 11 metr otrzymał Kowalczyk i nie dał szans przy tym strzale Węglarzowi!

• GOOOOOOOOL !!!! Chrobry Głogów na prowadzeniu! 1:0

• Dośrodkowanie gości w pole karne, kolejny raz świetnie Pawłowski wybija na rzut rożny!

• Kolejny stały fragment gry dla Wigier, krótko rozegrał to Adamec podając do Bartczaka a jego strzał "rogalem" nad bramką Wigier !

• Zagranie Olszewskiego w pole karne, Stasiak nie doszedł do tego podania, a szkoda bo mogło być groźnie !

• Robert Bartczak! Ukąsił tym strzałem Abramowicza, który musiał się wyciągnąć jak struna by to sparować na korner !

• Strzał bardzo wysoko ponad bramką!

• Faulował teraz rywala Karbowy, będzie rzut wolny na 20 metrze, może być bardzo groźnie a do piłki ustawił się Gołąb.

• Nic z tego nie wynikło po za przepychankami Piekarskiego ze Stolcem

• Rzut rożny dla Wigier, piąstkuje piłkę i kolejny korner, tym razem po drugiej stronie.

• 30 minut spotkania za nami, na boisku dużo walki i szybkich akcji, brakuje tylko tych ostatnich groźnych dograń.

• Kolejna próba Wigier, Bartczak walczył o pozycję do uderzenia, ale nie dał rady Stolcowi.

• Kontratak Wigier, doskonale rozegrany między Karbowym i Pawłowskim, ostatecznie zabrakło dobrego podania do Stasiaka, który i tak był na pozycji spalonej.

• Próba strzału Mandrysza, uderzenie bardzo niecelne obok bramki Węglarza.

• Próba kombinacyjnej akcji Wigier, piłka jednak puściła boisko i aut dla Chrobrego.

• Walczył w środkowej strefie o piłkę Olszewski i był przy tym faulowany.

• Ależ teraz błąd Węglarza, niepotrzebnie wyszedł z bramki, podczas gdy Wasiluk doszedł do strzału głową i miał pustą bramkę, lecz fatalnie przestrzelił!

• Rzut wolny dla gości, wrzutka w pole karne i dobrze asekuruje to Pawłowski wybijając na rzut rożny.

• Bez zagrożenia pod bramką Węglarza po tym stałym fragmencie gry, jednak wciąż w posiadaniu futbolówki zawodnicy w pomarańczowo-czarnych trykotach

• Kowalczyk z piłką w polu karnym próbował ją dośrodkować, Karankiewicz wybija na korner.

• Uderzenie Karbowego bezpośrednio na bramkę, wykonanie fatalne, nie był to strzał w światło bramki Abramowicza.

• Faulowany teraz Karbowy, rzut wolny dla Wigier na wysokości 25 metrów od bramki rywala

• Rozpędzają się z akcjami gospodarze, prostopadłe podanie w pole karne do Adamca, ten jednak stracił futbolówkę.

• Teraz Machaj dostał podanie na prawą stronę, źle przyjął futbolówkę i Karankiewicz zażegnał to zagrożenie. Chwilę później faul i rozpocznie od bramki Węglarz.

• Ależ akcja Wigier ! Dwójkowa akcja Karbowy - Bartczak, ten drugi znalazł się w doskonałej sytuacji w polu karnym i huknął minimalnie obok prawego słupka!

• Spokojne pierwsze minuty meczu, walka o piłkę w środku boiska.

• Zaczynamy spotkanie w Suwałkach! Od środka ruszają goście !

Bartosz Gużewski
  • Witam Państwa bardzo serdecznie, po tej stronie Adrian Milewski i będę miał przyjemność relacjonować dla Państwa spotkanie rozgrywane w ramach 4 kolejki FORTUNA 1 Liga pomiędzy Wigrami Suwałki a Chrobrym Głogów! ..

Adrian Milewski

Mecz Wigry Suwałki - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Wojciech Wojtkielewicz

Mecz Wigry Suwałki - Chrobry Głogów ONLINE. W zaplanowanym na sobotę spotkaniu Fortuna 1 Liga w ramach 4 kolejki, Wigry Suwałki przed własną publicznością zmierzą się z Chrobrym Głogów. Dla gości z Głogowa będzie to walka o pierwszy w sezonie komplet punktów, natomiast dla Wigier o pozostanie wciąż niepokonaną drużyną. Początek tego meczu punktualnie o godzinie 17, a w naszym serwisie tradycyjnie relacja NA ŻYWO !

Mecz Wigry Suwałki - Chrobry Głogów ONLINE

Ekipa Grzegorza Nicińskiego początku nowego sezonu na zapleczu Ekstraklasy nie mogą zaliczyć do udanego. Porażka na inaugurację z beniaminkiem ŁKS-em Łódź 0:1 i remisy ( z GKSem Tychy 1:1 i Sandecją Nowy Sącz 0:0) sprawiają, że drużyna Chrobrego Głogów plasuje się na 14 lokacie w tabeli z dorobkiem dwóch oczek.

Śmiało, można powiedzieć, że remis sprzed tygodnia z Sandecją Nowy Sącz, był jak porażka, a to dlatego, że w 64 minucie rzutu karnego na bramkę nie potrafił zamienić Przemysław Trytko, który trafił prosto w nogi broniącego Marka Kozioła. Goście swą niemoc zdobycia kompletu punktów będą chcieli odwrócić na stadionie w Suwałkach gdzie już dziś o 17:00 rozpoczną bój z Wigrami Suwałki.

Podopieczni Kamila Sochy to zupełnie nowy i młody skład, niż ten w ubiegłym sezonie. Średnia wieku około 21 lat, wielkie ambicje i chęć pokazania się w profesjonalnej lidze sprawiają, że ekipa Wigier nie przegrała od przyjścia nowego trenera do zespołu, począwszy od sparingów w fazie przygotowawczej, aż do spotkania z Odrą Opole w 3 kolejce.
Fortuna 1 Liga to dobry początek Wigier Suwałki, które wygrywając 2:1 w Jastrzębiu z miejscowym GKSem, później odniosły cenne remisy z Chojniczanką Chojnice 1:1 oraz Odrą Opole 2:2. Biało-niebiescy z 5 punktami są na zaskakująco dobrej 5 pozycji w tabeli.

Arbitrem spotkania Wigry Suwałki – Chrobry Głogów będzie - Tomasz Marciniak z Płocka, który w tym sezonie sędziował mecz Bytowi Bytów ze Stomilem Olsztyn zakończony bezbramkowym remisem.

Bezpośrednie spotkania w ubiegłym sezonie kończyły się na remis, jesienią w Głogowie 3:3, natomiast wiosną w Suwałkach 1:1. Jakim wynikiem zakończy się ten pojedynek dzisiaj? Zapraszamy na relację NA ŻYWO do naszego serwisu, startujemy tradycyjnie kwadrans przed pierwszym gwizdkiem!

Mecz Wigry Suwałki - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Sobotni pojedynek Wigier Suwałki z Chrobrym Głogów nie będzie transmitowane przez żadną stację telewizyjną. Na relację NA ŻYWO prosto ze stadionu zapraszamy do GOL24.pl!