Mecz Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 8. kolejka
2018-08-31 18:00

Wigry Suwałki

2

Garbarnia Kraków

1

• Trzecia wygrana Wigier z rzędu całkiem zasłużona! Beniaminek z Krakowa wciąż popełnia fatalne błędy za co musi płacić kolejną trzecią z rzędu porażką. Ze stadionu w Suwałkach to już wszystko, dziękuję za uwagę, żegnam się z Państwem - Adrian Milewski!

• Koniec spotkania! Wigry wygrywają z Garbarnią 2:1!

• Jeszcze jedna akcja gości, piłka w rękach Węglarza!

• Cabaj na 30 metrze musiał interweniować! Z kontrą wybiegał Bartczak, pachniało kolejnym błędem golkipera gości.

• Garbarnia w tym doliczonym czasie nie może się zgrać, Wigry skutecznie wybijają zyskując cenne minuty.

• Węglarz wybija piłkę od bramki a ta dolatuje do .. Cabaja.

• Arbiter dolicza 4 minuty.

• Niepotrzebne zachowanie Pawłowskiego, który po odgwizdanym rzucie wolnym jeszcze kopną futbolówkę. Druga żółta a w konsekwencji czerwona kartka.

• Strzał Pawłowskiego zza pola karnego, daleko od bramki.

• Przycisnęli teraz zawodnicy z Krakowa, szukają swojej szansy na korzystny rezultat. Wigry mocno skupione na własnej połowie.

• Polkowski w kolejnej zmianie zastepuje Karbowego.

• Bezpośredni strzał i piąstkuje na korner Węglarz!

• Olszewski fauluje rywala na tej samej odległości od bramki co padł gol dla gości, kartką ukarany Olszewski.

• Stasiak w miejsce Sabiłły.

• Garzeł oddaje mocny strzał na bramkę, broni Węglarz!

• Miekkie dośrodkowanie Kostrubały w pole karne, tam na dalszym słupku doszedł do strzału głową Pietras i pokonał Węglarza! Akcja rezerwowych !

• GOOOOOOL !!!! Garbarnia łapie kontakt z rywalem!!!

• Faulowany blisko narożnika pola karnego Kiebzak, będzie szansa dla gości na bramkę kontaktową.

• Bartosz Olszewski za Karola Mackiewicza!

• Masiuda już na ławce, w jego miejsce zameldował się Kostrubała

• Oczywiście gol nie uznany, na tablicy wciąż wynik 2:0 dla gospodarzy, a w ekipie Garbarni szykowana jest ostatnia zmiana.

• Bramkę ze spalonego zdobywa Krykun.

• Krykun zastępuję Serafina.

• Rzut wolny dla gości, dośrodkowanie na głowę Masiudy, nie zdołał trafić w piłkę.

• Kamil Sabiłło ! Kolejny mocny strzał obok słupka!

• Rzut rożny dla Wigier, Sabiłło dochodzi do strzału głową piłka kończy swój lot na górnej siatce od bramki!

• Cabaj zdołał tylko trącić futbolówkę strzał Karbowego ląduje w siatce! Wigry prowadzą już 2:0!

• Sam poszkodowany podchodzi do piłki na 11 metrze i .... GOOOOOOL !!!! Filip Karbowy!

• Rzut karny dla WIgier! Faulowany w polu karnym Karbowy!

• Nieśmiałowski gra już ze swoim zgodnym z protokołem numerem 26.

• Adamec! Groźny strzał i piłka minimalnie nad poprzeczką!

• Zaczynamy drugą połowę!

• Pietras w przerwie zmienia Lecha

• Zawodnicy z Krakowa są już gotowi na drugą część spotkania, piłkarz z numerem 5 - Pietras prawdopodobnie wejdzie na kolejne 45 minut.

• Pierwsza część spotkania przypomina sceny jak z boksu. Wigry już w 9 minucie zadały mocny cios, a teraz spokojnie czekają na odpowiedź rywala. Garbarnia ciągle gra jak zamroczona. Wracamy za kwadrans!

• Koniec pierwszej odsłony spotkania. Wigry prowadzą z Garbarnią 1:0 po fatalnym błędzie Cabaja.

• 45+1' Kobusiński! Mocne uderzenie z pierwszej piłki z okolicy 25 metra, minimalnie nad poprzeczką!

• Mackiewicz prostopadle w pole karne i łapie to Cabaj, chwilę później Pawłowski za faul w środku boiska nagrodzony "żółtkiem"

• Tym samym rzut wolny dla Wigier, od bramki Cabaja dobre 30 metrów.

• Faulowany Sabiłło, żółtą kartką upomniany Kobusiński.

• Dośrodkowanie Masiudy i nie było komu tego dokończyć. Trzeba przyznać że zawodnicy Garbarni nie kwapią się z szalonymi atakami, Wigry spokojnie czekają na dogodną kontrę.

• Strzał Nowaka i kolejny i tym razem na przeszkodzie stanął Węglarz, który dość swobodnie to wyłapał.

• Wibijają to obrońcy gości, kontratak Garbarni i Przemysław Lech zdecydował się na uderzenie - tym razem obok prawego słupka !

• Dośrodkowanie Mackiewicza fatalnie kiksuje Masiuda i kolejny korner.

• No i mamy kontratak! Bartczak popędził ile sił, uderzył na bramkę rywala, Cabaj instynktownie broni i tylko rzut rożny!

• Odważny strzał Lecha z 30 metrów, bardzo niecelny. Wigry teraz czekają na dogodną kontrę.

• Ależ zabawiał się teraz defensywą Filip Karbowy, ostatecznie piłka po jego dośrodkowaniu nie znajduje odbiorcy.

• Wójcik nienaturalnie upada w polu karnym, arbiter pokazuje żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Pognał z piłką na bramkę Bartczak, futbolówka nieco mu odskoczyła i zawodnik w niebieskiej koszulce nie był w stanie oddać strzału.

• Nie podnosił się z murawy Sabiłło, ale wszystko jest już w porządku i napastnik Wigier może kontynuować grę.

• Olszewski! Znalazł się z piłką w polu karnym, uderza na bramkę i słupek ratuje gości!

• Prostopadłe podanie do Strausa, dobrze asekurował to do końca Wrześniewski i od bramki rozpocznie golkiper Garbarni.

• Tak też się stało, ale spokojnie wybija w aut Pawłowski.

• Rzut wolny dla gości z szansą na dośrodkowanie w pole karne Wigier.

• Kolejne dośrodkowanie Wigier, tym razem wrzucał Bartczak, a piłkę sprzed nóg Sabiłły wybija Garzeł.

• Masiuda fauluje w środkowej strefie boiska Mackiewicza i ogląda żółta kartkę.

• Z lewej strony wrzuca piłkę Straus, wydawało się że będzie to idealne podanie do Sabiłło, ale uprzedził go obrońca Michał Wrześniewski.

• Olszewski dośrodkowuje piłkę w pole karne, futbolówka w rękach Cabaja.

• Fatalny błąd zalicza Marcin Cabaj, Adamec odebrał mu futbolówkę w narożniku pola karnego, i szybkim strzałem na pustą bramkę wyprowadza gospodarzy na prowadzenie!

• GOOOOOOOL !!!!!!!! Wigry GOL !

• Dośrodkowanie Pawłowskiego, na lewej stronie przechwytuje Wójcik.

• Faulowany przy linii bocznej Straus, przy piłce gospodarze.

• Wigry utrzymują się przy futbolówce, póki co, na własnej połowie boiska.

• Dalekie podanie Wrzesińskiego, nikt do tego nie doszedł i od bramki Węglarz.

• W zespole gości Nieśmiałowski gra z numerem 23. a w protokole przedstawiony został z numerem 26.

• Od środka zawodnicy Wigier i rozpoczynamy to spotkanie!

• Zawodnicy są już na murawie, za chwilę zaczynamy!

• Wigry zagrają dziś na niebiesko-biało, natomiast goście w białych koszulkach i czarnych spodenkach.

37. Grzegorz Gawle
  • Dzisiaj w zespole gości zobaczymy nową twarz, a jest nim 21 letni Damian Nieśmiałowski, który gra na pozycji napastnika. Jeżeli chodzi o wyjściowy skład Wigier, jest on identyczny w porównaniu z zestawieniem z poprzedniego tygodnia.

• Do pierwszego gwizdka arbitra Artura Aluszyka pozostała godzina, tak więc za chwilę podamy składy obu drużyn!

• Witamy Państwa bardzo serdecznie, spotkanie pomiędzy Wigrami Suwałki a Garbarnią Kraków rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:00..

Adrian Milewski

Mecz Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Polskapresse / Dziennik Polski

Mecz Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków ONLINE. W piątkowy wieczór rozpoczynamy 8 kolejkę spotkań Fortuna 1 Ligi, w tym starcie Wigier Suwałki z Garbarnią Kraków. Pierwszy gwizdek arbitra Artura Aluszyka ze Szczecina zaplanowano na godzinę 18. Relacja NA ŻYWO z tego spotkania tradycyjnie w naszym serwisie GOL24.PL

Mecz Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków ONLINE

Podopieczni Kamila Sochy rozpoczęli prawdziwy maraton spotkań przed własną publicznością. Biało-niebiescy zdołali ograć już Bruk-Bet Termalikę Nieciecza 3:2, oraz przed tygodniem olsztyński Stomil 2:0.
Teraz czas rozegrać kolejny mecz z beniaminkiem i obecnym outsiderem tabeli – Garbarnią Kraków, a po dłuższej przerwie z Podbeskidziem Bielsko-Białą. Zupełnie nowy, młody, ambitny i waleczny zespół od samego początku sezonu pokazuje, że nie będzie tym „chłopcem do bicia” , skoro udało się grać jak równy z równym i wyszarpać punkt z doświadczoną Chojniczanką, czy też pokonać groźnie wyglądającą na papierze wspomnianą drużynę Bruk-Betu.

Wigry Suwałki w sumie wygrały 3 spotkania, po dwa zremisowały i przegrały. 11 oczek na koncie sprawia, że ekipa z bieguna zimna zajmuje 5. lokatę w tabeli, a bilans bramkowy to 10:9.

Beniaminek z Krakowa wciąż jeszcze musi dużo się uczyć na zapleczu Ekstraklasy, ale patrząc jak wyrównana i szalona jest Fortuna 1 Liga, piątkowe zwycięstwo ekipy Mirosława Hajdo nikogo nie zdziwi. Beniaminkowi brakuje przede wszystkim skuteczności, którą mają zamiar poprawić w starciu z Wigrami Suwałki. Oprócz wykorzystywania dogodnych okazji, piłkarzom Garbarni brakuje również trochę szczęścia. Doskonale odzwierciedla to spotkanie z GKSem Tychy, gdzie otworzyć wynik spotkania z rzutu karnego mógł Krzysztof Kalemba, ale uderzył wprost w bramkarza gospodarzy. Co więcej Kalemba w 64 minucie skierował piłkę do własnej siatki, tak samo z resztą jak jego kolega z drużyny – Szymon Kobusiński. Suma summarum Garbarnia Kraków w Tychach przegrała aż 0:5..

Jedyne zwycięstwo beniaminka to te z 5. kolejki, w której Garbarnia w roli gospodarza na stadionie Wisły Kraków pokonała 3:2 innego beniaminka – ŁKS Łódź.

Garbarnia zajmując ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów, zaczęła szukać nowych nabytków w ofensywie. Na wypożyczenie z GKSu Tychy do krakowskiej drużyny zdecydował się Damian Nieśmiałowski. 21 letni napastnik, poprzedni sezon leczył kontuzje, więc teraz dostaje doskonałą okazję na powrót do swojej najlepszej dyspozycji.

Piątkowe starcie zapowiada się niezwykle ekscytująco, Wigry Suwałki będą chciały odnieść trzecie z rzędu zwycięstwo przed własną publicznością, natomiast Garbarnia Kraków ma nadzieje na wzorową skuteczność i zdobywając komplet punktów na trudnym terenie odbić się od dna tabeli.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00, arbitrem tego meczu będzie Artur Aluszyk ze Szczecina.

Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 0:3

Kto wygra mecz Fotuna 1 Ligi: Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków?

Mecz Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków TRANSMISJA TV

Mecz Wigry Suwałki – Garbarnia Kraków nie będzie transmitowany przez żadną stacje telewizyjną. Na relację prosto ze stadionu miejskiego w Suwałkach zapraszamy do naszego serwisu GOL24.PL. Startujemy już kwadrans przed pierwszym gwizdkiem arbitra!

18:00 mecz Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków