3 1 połowa

• Koniec meczu.

• GOL! CEZARY SAUCZEK! Pewne trafienie pomocnika Wigier.

• Faul na Cezarym Sauczku w polu karnym i Wigry mają szansę zachować twarz.

• Golański dostał podanie blisko pola karnego przeciwnika, obrońcy bardzo zachowawczo próbowali odebrać mu piłkę, ale skończyło się na uderzeniu na bramkę. Strzał z dystansu wpadł pod ręką Kąkolewskiego i mamy już czwartego gola dla gości.

• GOOOOOOL! ARTUR GOLAŃSKI!

• Mikołaj Grzelak zastąpił Krzysztofa Wołkowicza.

• Huertas stracił piłkę i ratował się faulem.

• Wołkowicz nieprzepisowo zatrzymywał rywala.

• Poprzeczka! Czułowski jest najbardziej aktywnym zawodnikiem po przerwie. Znów on potęznie uderzył na bramkę Niźnika i piłka odbiła się od obramowania bramki. Warto zaznaczyć, że uderzenie było z dość sporego dystansu.

• Małachowski kończy swój występ na dziś, wchodzi za niego Artur Golański.

• Martin Dobrotka ukarany żółtą kartką za faul na Zdybowiczu.

• Żebrakowski ograł dwóch rywali przed polem karnym i mocno uderzył na bramkę. Świetnie broni bramkarz.

• Zmiana na boisku, Huertas za Adamca

• Niźnik grał na czas, więc słusznie zobaczył żółtą kartkę.

• Dośrodkowanie Aftyki ze skrzydła i rezerwowy zdobywa gola honorowego.

• GOOOOOOOL! PATRYK CZUŁOWSKI!

• Kombinacyjna akcja Gojki z Sauczkiem, ale tylko rzut rożny wywalczyli gospodarze.

• Zdybowicz zmienił Winsztala.

• W przerwie mieliśmy dwie zmiany. Wchodzi Czułowski za Louę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Szybkie przejęcie piłki na własnej połowie i wzorowo przeprowadzona kontra! Podanie w pole karne do Winsztala i mamy już 3:0 dla gości!

• GOOOOOOL! PATRYK WINSZTAL!

• Aftyka wywalczył rzut wolny blisko pola karnego rywali. Wrzutka w światło bramki i spore zamieszanie w polu karnym zostało opanowane przez Niźnika.

• GOL! ADRIAN MAŁACHOWSKI!

• Rzut karny dla GKS-u! Faulowany w polu karnym Bartosz Biel i arbiter dyktuje jedenastkę.

• Piłka w siatce gości. Strzał Michała Żebrakowskiego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale trafienie nie zostało uznane. Strzelający był na pozycji spalonej w trakcie podania.

• Kąkolewski wyszedł do prostopadłego zagrania i uprzedził Winsztala przed sytuacją sam na sam.

• Adrian Małachowski znalazł w polu karnym Winsztala i napastnik GKS-u z bliskiej odległości pokonał bramkarza. Goście prowadzą, choć nie prowadzili gry w tym meczu.

• GOOOOOOOL! PATRYK WINSZTAL!

• GKS w natarciu, Wołkowicz uderzył z dystansu i w końcu zatrudniony był Kąkolewski.

• Wigry mają już kilka rzutów rożnych, ale ten wariant suwalszczanie chyba mają niedopracowany. Nie padł jeszcze strzał po tylu centrach.

• Teraz dwa szybkie uderzenia Wigier - oba zablokowane przez obrońców.

• Gojko zbiegł ze skrzydła do środka i oddał lekki, ale celny strzał na bramkę gości.

• Przejęcie podania przez Żebrakowskiego i gospodarze zaczynają atak pozycyjny.

• Zaczynamy spotkanie!

• Rezerwowi GKS-u: Rezerwowi: Lenarcik – Lisowski, Grzelak, Michalak, Putin, Flaszka, Golański, Warnecki, Zdybowicz.

• Rezerwowi Wigier: Rezerwowi: Balawejder – Gierach, Oremo, Świątek, Król, Huertas, Kunicki, Wasilewski, Czułowski.

• Składy obu drużyn są już widoczne po prawej stronie.

• Sytuacja bełchatowian nie jest tak zła, jak Wigier. GKS zajmuje 16. miejsce w tabeli, ale do bezpiecznego miejsca traci tylko dwa punkty. W dodatku Odra i Chrobry grały już swój mecz, więc gości tego spotkania interesują tylko trzy punkty. Zespół z łódzkiego ma ostatnio dobry okres. Po trzech porażkach z rzędu bełchatowianie wygrali z Zagłębiem Sosnowiec (2:1), zremisowali z Chojniczanką (1:1) i pokonali Stal Mielec (2:1).

• Czy piłkarze i trener wierzą jeszcze, że zdarzy się drugi cud i Wigry utrzymają się rzutem na taśmę? - Wiara, jak to się mówi, umiera ostatnia. Chcę wierzyć. Do końca rozgrywek pozostało jeszcze siedem spotkań. Kiedyś wygraliśmy siedem meczów z rzędu, ale czy to nam się teraz uda i czy to da utrzymanie - głośno zastanawia się jeden ze szkoleniowców Wigier Donatas Vencevicius.

• Sytuacja Wigier Suwałki w pierwszej lidze jaka jest, każdy widzi. „Czerwona latarnia” z Suwałk wręcz pikuje do 2 Ligi. W niedzielę suwalczanie zagrają u siebie z GKS-em Bełchatów, który też zajmuje miejsce spadkowe, ale ma jeszcze szansę na utrzymanie.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Wigry Suwałki - GKS Bełchatów!

red

wigry gks bełchatów

Wigry Suwałki - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Wigry Suwałki - GKS Bełchatów ONLINE. Sytuacja Wigier Suwałki w pierwszej lidze jaka jest, każdy widzi. „Czerwona latarnia” z Suwałk wręcz pikuje do 2 Ligi. W niedzielę suwalczanie zagrają u siebie z GKS-em Bełchatów, który też zajmuje miejsce spadkowe, ale mają jeszcze szansę na utrzymanie.

Wigry - GKS Bełchatów ONLINE

Bełchatów nie należy do mocarzy drugiej ligi i mocno niepewny jest także utrzymania. Gdy suwalczanie pokonają rywala zachowają jeszcze cień szansy. - Za dużo popełniamy technicznych błędów, bo woli walki trudno odmówić naszym piłkarzom - mówił po spotkaniu ze Stomilem Olsztyn, przegranym przez Wigry 0:1, trener Vencevicus.

Wigry i GKS Bełchatów mierzyły się do tej pory cztery razy. Raz wygrały Wigry - w 2015 roku. Drużyna z Bełchatoa wygrała dwukrotnie, raz w Pucharze Polski i raz w lidze. Padł również remis 2:2.

Wigry - GKS Bełchatów TRANSMISJA

Mecz Wigry - GKS Bełchatów rozpocznie się w niedzielę 28 czerwca o godz. 12:40. Transmisja w Polsat Sport. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv. Relacja LIVE w GOL24.PL. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.