Wigry Suwałki

1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

• Koniec spotkania! Wigry wyszarpały zwycięstwo z Podbeskidziem Bielsko-Białą po bramce Arkadiusza Najemskiego 1:0!

• Wigry chciały tylko to przetrzymać, ale Podbeskidzie szybko ruszyło do ataku, wrzutka w pole karne i łapie piłkę Kąkolewski!

• Rzut rożny dla Wigier !

• Joel Huertas! Mógł zakończyć ten mecz ! Bartczak na lewą stronę do Huertasa ten z ostrego kąta uderza na bramkę i niewiele zabrakło!

• 3 minuty doliczone, Podbeskidzie rzuca się do ataku a Wigry do rozpaczliwej obrony!

• Ależ teraz szczęście Wigier, Arkadiusz Maj pomylił się o centymetry!

• Sołdecki wybija głową na rzut rożny!

• Rzut wolny dla Podbeskidzia, ponad 30 metrów do bramki Kąkolewskiego

• Kontra Wigier, Żebrowski wycofał piłkę do Sauczka ten na środek do Sosnowskiego, a pomocnik Wigier oddaje bardzo niecelny strzał.

• Odbija się futbolówka od jednego z graczy Wigier i korner dla przyjezdnych.

• Dośrodkowanie Sierpiny, niecelnie głową uderza Maj!

• Całkowita dominacja Podbeskidzia, Wigry czekają na dogodny moment do kontry.

• Niespodziewany wolej Sierpiny, ale na posterunku Kąkolewski!

• Michał Żebrakowski! Wyszedł sam na sam z Polackiem i górą bramkarz Podbeskidzia!

• Bartczak za Gieracha

• Maj w miejsce Sieradzkiego.

• Podanie w pole karne Sauczka do Żebrakowskiego, ten zdołał tylko trącić futbolówkę, a ta minimalnie mija słupek bramki!

• Akcja Podbeskidzia i ponownie pewnie łapie piłkę Kąkolewski!

• Faulowany Żebrakowski w środku boiska.

• Zderzył się z rywalem Sosnowski. Mieliśmy przerwę w grzej, ale jest już wszystko w porządku.

• Hilbrycht zmienia w ekipie gości Ivana Martina.

• Tomasz Nowak oddaje dobry strzał ale prosto "do koszyczka Kąkolewskiego"

• Aftyka do Żebrakowskiego ten pokusił się o strzał z ostrego kąta i piłka przelatuje nad bramką!

• Żółta kartka dla Tomasza Nowaka.

• Żebrakowski w miejsce Łapińskiego!

• Sauczek już był na lewej stronie boiska, arbiter chwilę później odgwizduje pozycję spaloną.

• Nowak fauluje Sosnowskiego i rzut wolny dla Wigier!

• Dalekie podanie Sosnowskiego do Sauczka, ten dotyka piłki ręką.

• Kąkolewski otrzymał reprymendę od arbitra za opóźnienie przy wznowieniu gry.

• Rzut rożny dla gości!

• Zaczynamy drugie 45 minut!

• Huertas w miejsce Karankiewicza

• Gracze w niebieskich trykotach już gotowi do gry, wciąż czekamy na suwalskie Wigry.

• 45+3 ' Koniec pierwszej połowy! Prowadzimy 1:0 z Podbeskidziem!

• Kartką ukarany Sosnowski

• Potężny strzał Danielaka szybuje wysoko ponad bramką!

• Konrad Sieradzki decyduje się na strzał lapie bez problemów Kąkolewski!

• Sieradzki ukarany żółtą kartką !

• GOOOOOOOOOOOOL !!!!! Arkadiusz Najemski i! Rzut rożny dla Wigier piłkę na 16 metrze otrzymał Najemski i z woleja huknął nie do obrony!

• Dośrodkowanie Modelskiego wychodzi po za boisko.

• Żółta kartka dla Figla!

• Dobrze zapowiadająca się akcja Podbeskidzia kończy się złym przyjęciem Martina!

• Faulowany Sosnowski, będzie rzut wolny dla Wigier !

• Daleka wrzutka w pole karne, łapie Kąkolewski!

• Rajd Komora i Sauczka wygrywa Komor!

• Adrian Piekarski ! I Polacek przenosi piłkę nad okienkiem bramki! Stoper Wigier uderzył piłkę klatką piersiową po rzucie rożnym i przysporzyło to mnóstwo problemów dla golkipera Podbeskidzia!

• Ależ było blisko! Dalekie zagranie do Sauczka ten zgrywa na 18 metr, z pierwszej piłki uderzył Sołdecki, futbolówka odbiła się od zawodnika gości i mało brakowało a byłoby to trafienie samobójcze! Rzut rożny!

• Wychodził z kontrą Sauczek, ale szybko powstrzymał go Jaroch. Składna akcja Podbeskidzia i nie dał rady utrzymać futbolówki na boisku Danielak.

• Dobra akcja Wigier, Gierach dobrze dośrodkowuje w pole karne, ale nie doszedł do futbolówki Łapiński!

• Tak jest! Komor w miejsce Bashaliego

• Bashali zniesiony z boiska na noszach. A do wejścia gotowy już jest Aleksander Komor

• Leży na murawie Bashali, potrzebna jest pomoc medyczna. Będzie wymuszona zmiana!

• Pierwsze minuty tego spotkania to całkowita dominacja Górali, Wigry nie potrafią przejąć futbolówki i utworzyć ataku pozycyjnego, goście grają mocnym pressingiem.

• Dobrze blokuje Sieradzkiego Karankiewicz i wznowi golkiper Wigier.

• Z linii 16 metra uderzył lewą nogą Nowak, piłka przeleciała obok lewego słupka!

• Figiel ładną podcinką szukał kolegi na lewym skrzydle ale przejął to Kąkolewski!

• Dośrodkowanie z prawego skrzydła Jarocha trafia w ręce Kąkolewskiego.

• Od środka rozpoczynają goście i gramy!

• Dziś Podbeskidzie w jednolitych niebieskich strojach, Wigry zagrają na biało!

• Przed rokiem na stadionie w Suwałkach Podbeskidzie pokonało Wigry, aż 5:0 i nie ma co ukrywać, dziś również są faworytem dzisiejszego pojedynku! W piłce wszystko jest możliwe, liczymy więc na ogromne emocje, które rozpoczną się już za kilka chwil!

• Witamy Państwa bardzo serdecznie, na stadionie miejskim w Suwałkach melduje się Adrian Milewski i zapraszam do śledzenia relacji na żywo!

Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Łukasz Klimaniec

Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. W sobotnim meczu 4. kolejki Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się na wyjeździe z Wigrami Suwałki. Górale po efektownym zwycięstwie nad Stalą Mielec awansowali na pozycję wicelidera i chcą pójść za ciosem. Początek spotkania o godz. 19:00. Relacja LIVE w GOL24!

Fortuna 1 Liga: Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Piłkarze z Bielska-Białej już od lat nie weszli tak dobrze w nowe rozgrywki. W dwóch wyjazdowych spotkaniach zdobyli 4 punkty, a tydzień temu po raz pierwszy od 2010 roku wygrali pierwszy rozgrywany u siebie mecz w sezonie.
Nastroje pod Klimczokiem są tym lepsze, że triumf 4-1 udało się odnieść kosztem głównego kandydata do awansu, Stali Mielec. - Cenimy to zwycięstwo, bo wygraliśmy z głównym kandydatem do awansu. Ale musimy też pamiętać o pokorze. Ten mecz się już odbył, a przed nami jeszcze wiele pracy - zaznaczał po spotkaniu trener Krzysztof Brede.

W piątkowy poranek piłkarze Podbeskidzia udali się w najdalszą w sezonie podróż do Suwałk. W meczu z Wigrami będą zdecydowanym faworytem, bo o ile Górale w tym sezonie jeszcze nie przegrali, to drużyna z Podlasia wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo.

Po trzech kolejkach Wigry mają na swoim koncie dwa punkty. W poprzedniej kolejce poniosły u siebie porażkę z Wartą Poznań (1-2). Drużynie, która po cudownym utrzymaniu w ubiegłym sezonie przechodzi obecnie przebudowę, wciąż brakuje odpowiedniego zgrania. - Drużyna w takim zestawieniu dobrze spisała się w meczach z Chojniczanką i Stalą Mielec, ale z Wartą rozegrała najsłabsze spotkanie. Nie stanowiła monolitu i na pewno wyciągnę kadrowe wnioski przed niesłychanie ciężkim bojem z Podbeskidziem - podkreślał po porażce w poprzedniej kolejce nowy trener Wigier, Adam Fedoruk.

Suwalczanie będą chcieli nie tylko po raz pierwszy w tym sezonie wygrać przed własną publicznością, ale też zrewanżować się Góralom za poprzednie spotkanie u siebie. W poprzednim sezonie Podbeskidzie wygrało z Wigrami 5-0, co pozostaje najwyższym zwycięstwem bielszczan pod wodzą trenera Brede.

Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA

Żadna telewizja nie pokaże pojedynku Wigier z Podbeskidziem. Tekstowa relacja na żywo w GOL24! Początek spotkania o godz. 19.