Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Wigry Suwałki

0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

5

• Koniec meczu! Podbeskidzie Bielsko-Biała wreszcie zwycięskie. Górale przerwali serię 5 meczów bez wygranej w Suwałkach, gdzie w niedzielę pokonali Wigry aż 5:0. Po dwie bramki zdobyli Przemysław Płacheta i Valerijs Sabala, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Miłosz Kozak. Dziękujemy za uwagę.

• GOOOOOL!!! KOZAK SPRZED POLA KARNEGO NA 5:0!!! CO ZA MECZ PODBESKIDZIA!!

• Pewna interwencja Fabisiaka po akcji Wigier.

• To już ostatnia zmiana w meczu. Dawid Polkowski za Filipa Karbowego.

• Piłkę do siatki Wigier pakuje Sierpina, ale sędzia wskazuje pozycję spaloną.

• Kontratak zakończony przez Kozaka celnym strzałem, ale zbyt słabym.

• I już ostatnia zamiana u Górali. Miłosz Kozak wchodzi za Sabalę.

• Plac gry opuszcza jeden z bohaterów - Płacheta, a w jego miejsce wchodzi Kacper Kostorz.

• Michał Rzuchowski zastępuje Adriana Rakowskiego.

• Niesamowita parada Fabisiaka, który jakimś cudem obronił strzał Adamca!

• Druga zmiana w zespole Wigier: Piotr Kwaśniewski za Roberta Bartczaka.

• Zmiana u gospodarzy. Paweł Kaczmarczyk wchodzi za Arona Stasiaka.

• GOOOOL!! TO JUŻ JEST NOKAUT!! PONOWNIE SABALA!!

• Reprezentant Łotwy przyjął piłkę, odwrócił się z nią i uderzył niesamowicie precyzyjnie, w samo okienko Wigier!

• GOOOOOOL!!! SABALA W OKIENKO!!! PODBESKIDZIE STAWIA KROPKĘ NAD "I"!!

• Po wyrzucie z autu do sytuacji doszedł Guga, ale uderzył niedokładnie!

• Płacheta strzela wysoko nad poprzeczką.

• Sierpina wrzucał w kierunku Bougaidisa, ale obrońca Podbeskidzia nieczysto trafił w piłkę.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Podbeskidzie pewnie prowadzi w Suwałkach 2:0. Wracamy za kwadrans.

• Adrian Piekarski również ukarany za zagranie ręką.

• Za mocno atakował bramkarza Sabala, który zarobił żółtą kartkę.

• Na spalonym złapany Valerijs Sabala.

• Ze stałego fragmentu wrzucał Karol Mackiewicz i centymetrów zabrakło nabiegającym graczom gospodarzy.

• Prosto z rzutu wolnego uderzał Adamec, ale prosto w ręce czekającego na futbolówkę Fabisiaka.

• Kamil Wiktorski przerywa akcję faulem. Żółta kartka.

• Kolejna kontra Podbeskidzia, z którą ruszył Płacheta. Tym razem goście zwolnili i nic z tego nie wyszło.

• Adamec ukarany żółtym kartonikiem.

• Co za mecz skrzydłowego Podbeskidzia. Płacheta dostał podanie od Sierpiny (druga wypracowana bramka) i pokonał Damiana Węglarza w sytuacji sam na sam.

• GOOOL!! 2:0!! DRUGA BRAMKA PŁACHETY!!

• Strzela z główki Aron Stasiak, ale broni Łukasz Fabisiak!

• Akcję zaczął Sierpina, a Płacheta z zimną krwią zamknął dośrodkowanie z prawej strony.

• GOOOOOL!! PŁACHETA ZAMYKA DOŚRODKOWANIE MODELSKIEGO!!! 1:0 DLA PODBESKIDZIA!!

• Filip Modelski ukarany żółtą kartką.

• Indywidualna akcja Łukasza Sierpiny, który stracił piłkę i jeszcze sfaulował obrońcę Wigier.

• Po rzucie rożnym dla gości nikt nie sięgnął piłki.

• Tym razem rzut wolny po drugiej stronie, ze znacznie dalszej odległości. Martin Adamec jednak prosto w mur.

• Uderzał Guga Palawandiszwili, ale bardzo niedokładnie.

• Uderzał mocno Adrian Rakowski, ale piłka trafiła w rękę zawodnika Wigier. Będzie rzut wolny w niebezpiecznej odległości.

• Dobrze na wyprzedzenie zagrał Mavroudis Bougaidis, który wyprzedził atakującego zawodnika.

• Gospodarze od środka. Gramy!

• Oba zespoły wychodzą już na murawę. Za moment przywitanie, losowanie stron i zaczynamy.

• Arbitrem dzisiejszego spotkania w Suwałkach będzie Jacek Małyszek z Lublina.

• Podbeskidzie w lidze nie wygrało od pięciu kolejek. W poprzednich dwóch spotkaniach notowali remisy. Najpierw z GKS-em Tychy 2:2, a ostatnio z Sandecją Nowy Sącz 1:1.

• Piłkarze Wigier od 14 września rozegrali już cztery mecze: 1:1 u siebie z Wartą Poznań, 0:0 na wyjeździe ze Stalą Mielec, 1:1 na wyjeździe z Bytovią Bytów i w środę wygrali 1:0 na wyjeździe w 1/32 finału Pucharu Polski z czwartoligowym Falubazem Zielona Góra.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu 12. kolejki 1 ligi, w którym Wigry Suwałki zmierza się z Podbeskidziem. Wigry w przypadku zwycięstwa mają szansę wskoczyć na drugą pozycję w tabeli.

red

Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Na zakończenie bardzo intensywnego okresu Wigry Suwałki podejmą w niedzielę Podbeskidzie Bielsko-Biała. Bielszczanie nie wyprzedzą już gospodarzy dzisiejszego spotkania, natomiast Wigry mają szansę wskoczyć na drugą pozycję w tabeli.

Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Od 14 września piłkarze Wigier rozegrali już cztery mecze: 1:1 u siebie z Wartą Poznań, 0:0 na wyjeździe ze Stalą Mielec, 1:1 na wyjeździe z Bytovią Bytów i w środę wygrana 1:0 na wyjeździe w 1/32 Pucharu Polski z czwartoligowym Falubazem Zielona Góra.
– Z tych wyników możemy być umiarkowanie zadowoleni – twierdzi Kamil Socha, trener Wigier. – Może gdybyśmy wygrali z Wartą Poznań, czy Bytovią to byłoby już super, bo byliśmy blisko. Ale z drugiej strony trochę szczęśliwie zremisowaliśmy ze Stalą Mielec. Jest także awans w pucharze.

łaśnie w środowym meczu pucharowym Socha dał pograć zawodnikom dotychczas mniej wykorzystywanym w lidze.
– Najważniejszy jest awans i można byłoby na tym poprzestać, bo widzimy po wynikach w innych meczach pucharowych jak poziom się wyrównał – opowiada szkoleniowiec Wigier. – Mecz w naszym wykonaniu nie wyglądał najlepiej. Ambicji zespołowi nie brakowało, ale z niektórych zachowań zawodników nie jestem zadowolony. Trzeba też zauważyć jak młoda drużyna zagrała w tym meczu. Było sześciu młodzieżowców, a jeszcze kilku zawodników rok temu skończyło wiek młodzieżowca. Jedynie Adrian Karankiewicz i Hieronim Zoch wyglądali w tym zestawieniu jak weterani. Na oceny indywidualne przyjdzie jeszcze czas, ale najważniejsze, że ci chłopcy zebrali cenne doświadczenie, które będzie procentować.

Niedzielny rywal suwalczan ma o cztery punkty mniej. Podbeskidzie w lidze nie wygrało od pięciu kolejek.
–Podbeskidzie to świetny zespół – twierdzi Socha. – Praktycznie w każdej formacji mają bardzo dobrych zawodników, którzy w kilka minut mogą przesądzić o losach spotkania. Miejsce w tabeli może jeszcze tego nie pokazuje, ale mamy za sobą dopiero czwartą część sezonu. Jestem przekonany, że takie zespoły jak Podbeskidzie, Stal Mielec, czy Termalika będą ostatecznie w czołówce tabeli. Zresztą straty punktowe nie są jeszcze duże i dwie, trzy kolejki mogą mocno zmienić tabelę. Także obecną pozycją tej drużyny nie sugerowałbym się.

W piątek Wigry poznają rywala w 1/16 Pucharu Polski.
– Jak spadać to z wysokiego konia i chciałbym wylosować Legię Warszawa – mówi Socha. – Sam pracowałem w tym klubie dwa lata, a jest w naszej kadrze trzech chłopaków z Legii. Myślę, że nie bylibyśmy łatwym rywalem dla mistrzów Polski, a na pewno byłaby to ciekawa konfrontacja.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała?

Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00. Nie zaplanowano telewizyjnej transmisji z tego meczu. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.