Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie obejrzeć w TV, relacja LIVE online? TRANSMISJA NA ŻYWO

Wigry Suwałki

2

Puszcza Niepołomice

1

• Konie meczu. Wigry pokonują Puszczę 2:1 i mają matematyczne szanse na utrzymanie.

• Adrian Karankiewicz zmienia Roberta Bartczaka

• Daniel Smuga wchodzi za Bartosza Bidę.

• Łukasz Szczepaniak zmienia Bartosza Żurka

• I Konrad Stępień za Konrada Nowaka

• Podwójna zmiana w ekipie gości. Patryk Kura wchodzi za Przemysława Sajdaka...

• Frank Adu Kwame z żółtą kartką

• Prosta strata obrońcy Puszczy na rzecz Bidy, który pognał na bramkę i pewnym uderzeniem pokonuje Przybysza!

• GOL DLA WIGIER! BARTOSZ BIDA!!!

• Ładny strzał z rzutu wolnego Kąkolewski pewnie broni!

• Rzut wolny dla Puszczy niespełna 25 metrów od bramki gospodarzy.

• PIOTR STAWARCZYK NIE MYLI SIĘ!!!

• Sędzia Paweł Malec nie ma wątpliwości - Frank Adu Kwame zagrał ręką w polu karnym! "Jedenastka"!

• Żółta kartka dla Karola Mackiewicza

• Joel Huertas zmienia Filipa Karbowego.

• GOL DLA WIGIER! ARKADIUSZ NAJEMSKI!!!

• Po rzucie rożnym Biedrzycki uderza obok bramki.

• Przewaga po stronie Puszczy.

• Po centrze Żurka Orłowski główkuje obok bramki.

• Przybysz z trudem odbija piłkę po strzale Mackiewicza przed siebie! Do składu składali się... Bida i Bartczak, ale przeszkodzili sobie!

• Druga połowa rozpoczęta!

• Koniec pierwszej połowy. Wigry bezbramkowo remisują z Puszczą.

• Bida w bramce po tym, jak... pchnął go Bartosz Widejko. Żółta kartka.

• Przybysz z trudem paruje piłkę do boku!

• "Żółtko" dla Wiktora Biedrzyckiego.

• Żółta kartka dal Franka Adu Kwame za sfaulowanie Żurka.

• Karbowy zagrywa z rzutu wolnego. Piłka wychodzi poza linię końcową. Żaden z jego kolegów nie zdołał sięgnąć piłkę.

• Żółta kartka dla Michała Zająca za faul na Bartczaku, który potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

• Za mocne podanie Biedrzyckiego do Adu. Przybysz wznawia grę z "piątki".

• Nie powiódł się atak gości skrzydłem. Kąkolewski wznawia grę z "piątki".

• Bida wychodzi sam na sam z Przybyszem! Podniesiona chorągiewka, spalony.

• Batczak na spalonym.

• Karbowy uderza teraz z dalszej odległości. Piłka w znacznej odległości przelatuje nad poprzeczką.

• Zablokowane próby Mackiewicza i Sosnowskiego.

• Zamieszanie pod bramką gości. Próbowali o piłkę powalczyć, po rzucie rożnym,Chrzanowski i Karbowy, ale Puszcza wychodzi cało z opresji.

• Paweł Malec gwizdkiem sygnalizuje początek pierwszej połowy!

• Rezerwowi Wigier: Damian Węglarz - Jonatan Straus, Kamil Sabiłło, Daniel Smuga, Adrian Piekarski, Adrian Karankiewicz,Joel Huertas.

Rezerwowi Puszczy: Miłosz Mleczko - Łukasz Szczepański, Konrad Stępień, Marcel Kotwica, Marcin Stefanik, Patryk Kura, Michał Mikołajczyk.

• Witamy i zapraszamy do Suwałk, gdzie za 15 minut Wigry powalczą o przedłużenie szans na pozostanie w Fortunie 1 lidze! Rywalem piłkarzy Mirosława Smyły jest Puszcza Niepołomice!

red

Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice ONLINE. Tylko zwycięstwo pozostawi suwalczan w grze o utrzymanie ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice ONLINE. Wigry Suwałki stają dziś przed szansą podtrzymania szans na utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy. Jedynie zwycięstwo pozwala im zachować szansę walki o pozostanie w 1 Lidze w ostatniej kolejce. Każdy inny wynik oznacza spadek już dzisiaj, niezależnie od rezultatów pozostałych spotkań.

Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice ONLINE

Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice online. Trudna sytuacja gospodarzy

Sytuację Wigier Suwałki skomplikowało dzisiejsze zwycięstwo GKS Katowice z Wartą Poznań. Sprawiło on, że zespół Mirosława Smyły nie może pozwolić sobie dzisiaj na stratę punktów. Suwalczanie są zdeterminowani, a naprzeciw nim stanie pewna już utrzymania Puszcza. Czy ta determinacja wystarczy do odniesienia zwycięstwa?

Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Transmisji telewizyjnej ze spotkania Wigier z Puszczą nie prowadzi żadna stacja telewizyjna. Tekstowa relacja na żywo w Gol24.pl