Wigry Suwałki

2

Puszcza Niepołomice

3

• Fantastyczne drugie 45 minut mieliśmy dziś na stadionie w Suwałkach. Puszcza prowadziła już 0:3, jednak gospodarze pokazali, że mają charakter strzelając dwie bramki! Dawno nie było takich emocji na stadionie Wigier. Dzisiaj Puszcza Niepołomice wywozi komplet punktów i jest to 4 wyjazdowe zwycięstwo podopiecznych Tomasza Tułacza! Trenerzy Wigier - Adam Fedoruk i Karol Salik ukarani czerwoną kartką wyjazdowy mecz z Tychami spędzą na trybunach! Na dzisiaj to już wszystko! Żegna się z Państwem Adrian Milewski i udanego wieczoru!

• Koniec tego meczu! Puszcza lepsza w Suwałkach!

• Kartka również dla Żytka!

• Kartka dla Fursta!

• Dośrodkowanie na dalszy słupek do Żebrakowskiego ten uderza piłkę a ta przelatuje minimalnie obok prawego słupka!

• Kartka dla Mikołajczyka! Ależ emocje!

• Dośrodkowanie Aftyki w pole karne i rzut rożny!

• Doliczony czas gry to 5 minut! Czerwone kartki dla trenera Adama Fedoruka i Karola Salika!

• Stracili piłkę zawodnicy Puszczy, ale na moment, kolejny faul w środku boiska!

• W narożniku boiska upada Serafin, arbiter odgwizduje przewinienie!

• Sabiłło faul w ataku, i z 16 metra wznowi Górski.

• Bezpośrednie uderzenie Stefanika nad bramka Kąkolewskiego!

• Rzut wolny dla gości! 30 metrów od bramki!

• Uwakwe zmienia Widejkę, który zdołał rozegrać 10 minut!

• Kartką ukarany Sabiłło za założenie koszulki na głowę! Dziwna decyzja arbitra. Kartki koloru żółtego również dla sztabu szkoleniowego Wigier, ukarani Fedoruk oraz Adam Pomian!

• Zamieszanie w polu karnym Puszczy wykorzystuje Sabiłło i wygrana Puszczy zagrożona!

• GOOOOOOOOOOOL !!!!!!!! Kamil Sabiłło ! Wigry łapią kontakt z rywalem!

• Wigry zdobywają honorowe trafienie. Autorem Kamil Sabiłło, który strzałem z ostrego kąta umieszcza piłkę pod poprzeczką!

• GOOOOOOOOOL !!! Kamil Sabiłło!

• Seria dośrodkowań Wigier nie przynosi żadnego efektu.

• Były gracz Wigier, Bartosz Widejko w miejsce Tomalskiego.

• Uderzenie Sosnowskiego, pewnie interweniuje Górski. Wigry śmielej teraz na połowie rywala.

• Sabiłło za Piekarskiego.

• Dośrodkowanie w pole karne. Wybija gracz gości i rzut rożny, który również nie przynosi zagrożenia.

• Próbują teraz cokolwiek wskórać Wigry, faulowany przy linii bocznej Sauczek i rzut wolny.

• Zmiana w szeregach gości, Żytek w miejsce Bąka.

• Liczyliśmy na emocje i mamy emocje! Świetny początek tej drugiej połowy w wykonaniu graczy z Niepołomic! Gospodarze stracili już nadzieję na korzystny wynik w tym spotkaniu.

• Piłkarze Wigier totalnie zdezorientowani we własnym polu karnym. Przyjęcie piłki przez Embalo, perfekcyjny strzał w okienko i jest już 0:3!

• GOOOOOOOOOL !!! Fantastyczne trafienie Jose Embalo!

• Wrzutka w pole karne i będzie korner !

• Na trybunach głośne zdenerwowanie kibiców Wigier. Teraz żółta kartka dla Aftyki! Rzut wolny dla gości, do bramki około 30 metrów!

• Zawodnicy Wigier domagali się rzutu karnego podczas gdy zawodnicy Puszczy ruszyli z kontrą. Na 16 metrze z piłką znalazł się Jakub Bąk i świetnym strzałem w lewe okienko bramki nie dał szans Kąkolewskiemu!

• GOOOOOOOL !!! Jakub Bąk!! 0:2!!!

• Ręką zagrywa piłkę jeden z zawodników gości, to powinien być rzut karny!

• Było groźnie pod bramką Puszczy! prostopadłe dogranie do Huertasa, ten wślizgiem próbował oddać strzał, piłkę wypuścił z rąk Górski i do strzału doszedł Żebrakowski, który trafia w rywala!

• Żebrakowski do Sauczka, ten uderza z ostrego kąta bardzo niecelnie!

• Aftyka rozpędził się pod pole karne rywala, oddał mocny strzał ale nad poprzeczką!

• Tomalski od środka i gramy! Liczymy na emocje!

• Gotowy jest do gry Żebrakowski, prawdopodobnie dojdzie do zmiany w przerwie w szeregach suwalskich Wigier. To będzie zmiana za Łapińskiego.

• Gospodarze od początku sezonu grają tym samym stylem, który co raz mniej podoba się suwalskim kibicom. Wigry grają mocno cofnięte i brakuje odważnych akcji pod bramkę rywali. Goście po strzelonej bramce czują się pewni siebie, długo rozgrywają piłkę szukając swojej szansy na drugie trafienie. Miejmy nadzieję, że widowisko w drugiej połowie się rozkręci i będziemy świadkami większych emocji niż dotychczas. Za chwilę zaczynamy drugą odsłonę!

• 45+2' Koniec pierwszej części spotkania! Puszcza Niepołomice prowadzi z Wigrami Suwałki 1:0!

• 45+1' Doliczony czas gry to 60 sekund. Leży na murawie Embalo i potrzebna jest pomoc medyczna.

• Prostopadła wrzutka w kierunku Piekarskiego, stoper Wigier nie zdołał oddać strzału i wznowi Górski.

• Na 30 metrze faulowany Sosnowski i rzut wolny dla Wigier. Przy piłce Aftyka.

• Nie mają pomysłu na grę zawodnicy Wigier, a goście czekają na gwizdek oznaczający zejście do szatni.

• Faul w środku boiska Sosnowskiego. Przy piłce wciąż gracze z Niepołomic.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wigier, Embalo przenosi piłkę nad bramką.

• Świetnie w środkowej strefie boiska popracował Bąk, czekał na odegranie do niego piłki, ale akcja przeniosła się na lewą stronę gdzie futbolówkę traci Embalo.

• Teraz uderzenie Sitka, również bez zagrożenia dla Kąkolewskiego.

• Akcja gości, zderzył się Diallo ze Stefanikiem, na lewej stronie przy piłce znalazł się Tomalski i zdecydował się na uderzenie, piłka wysoko nad bramką!

• Gotowy już jest do gry kapitan gospodarzy. Czeka przy linii bocznej, by mógł dalej kontynuować grę.

• Leży na murawie Piekarski, potrzebna pomoc medyczna.

• Za mocno wypuścił sobie piłkę Bartczak i kompletnie nic nie wyszło. Od bramki wybija Górski.

• Było groźnie pod bramką Puszczy! Atyka na 5 metr w stronę Bartczaka ten podcinką próbował pokonać Górskiego ale na raty łapie to golkiper gości!

• Próba dośrodkowania z prawego skrzydła przez gości, przejął to Sołdecki i w ataku pozycyjnym ekipa Wigier.

• Teraz mamy spokojniejszy okres gry, niewiele dzieje się na murawie.

• Uderzenie głową Diallo, bardzo niecelne!

• Będzie rzut rożny dla Wigier.

• Wrzutka Aftyki, pewnie łapie to golkiper przyjezdnych.

• Dośrodkowanie Aftyki i niecelny strzał głową Łapińskiego! Wznowi Górski.

• Obudzili się na moment zawodnicy Wigier, szybko przenieśli się pod pole karne rywala. Teraz rzut rożny dla gospodarzy!

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Wigier, dwukrotnie bronił Kąkolewski, ostatecznie strzałem pod poprzeczkę wyprowadza na prowadzenie swoją drużynę Michał Czarny!

• GOOOOOOOOL !!!! Michał Czarny! Puszcza na prowadzeniu!

• Huknął ile sił Łukasz Sosnowski, piłka przeleciała wysoko ponad bramką strzeżoną przez Górskiego.

• W polu karnym upada Sitek, arbiter niewzruszony ! Nie było tam faulu Sosnowskiego.

• Głębokie dośrodkowanie Mikołajczyka, Kąkolewski pewnie łapie piłkę.

• Walczył we własnym narożniku boiska Aftyka, rzut rożny dla gości!

• Faulowany przez Bartczaka Stępień, i rzut wolny dla Puszczy na jej własnej połowie boiska.

• Uderzenie głową Czarnego prosto "do koszyczka" Kąkolewskiego.

• Akcja Puszczy, Embalo na prawą stronę do Tomalskiego, wybija na korner Piekarski!

• W ataku pozycyjnym dłużej pograli goście, teraz przejęcie Wigier i to gospodarze rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.

• Strata Diallo, blisko przejęcia piłki był Bąk, ale wślizgiem wybija Sołdecki.

• Od środka gospodarze i gramy!

• Wigry w jednolitych białych trykotach, natomiast Puszcza na niebiesko!

27. Mateusz Bartków
  • Już za niespełna 10 minut pierwszy gwizdek arbitra, a będzie nim Jacek Małyszek.

• 8 Kolejka FORTUNA 1 Ligi! Mecz Wigier Suwałki z Puszczą Niepołomice rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:00, a już teraz zapraszamy do śledzenia naszej relacji NA ŻYWO! Prosto ze stadionu miejskiego w Suwałkach relacjonować to spotkanie będzie Adrian Milewski!

MA

Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Polska Press

Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice ONLINE. W sobotę o godzinie 18 Wigry Suwałki przed własną publicznością skonfrontują się z Puszczą Niepołomice. Goście znakomicie spisują się w delegacjach, z których przywieźli komplet 9 punktów. Relacja LIVE w GOL24!

Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice ONLINE

W tabeli oba zespoły dzieli aż dziewięć pozycji, ale jeżeli spojrzy się na dorobek punktowy to suwalczanie zdobyli tylko punkt więcej od Puszczy. Ponadto na uwagę zasługuje postawa Puszczy na wyjazdach.
Z dziesięciu punktów jakie zdobyli podopieczni Tomasza Tułacza, dziewięć przypada na spotkania w gościach. Puszcza wygrała wszystkie trzy mecze wyjazdowe po 1:0 z drużynami, które plasują się na końcu tabeli: z Chojniczanką, Chrobrym Głogów i Odrą Opole.

– Te wyniki Puszczy na wyjazdach trochę nas przerażają – przyznaje Adam Fedoruk, trener Wigier. – To pokazuje, że drużyna potrafi bronić się i wykorzystuje swoje sytuacje bramkowe. Oni nie tylko czekają na rywali na swojej połowie, ale często grają skutecznie wysokim pressingiem. Także ich gra defensywna jest trochę podobna do naszej, ale jeżeli chodzi o ofensywę to mają zupełnie inne schematy jak my. Trzeba tez przyznać, że kilka razy dopisało im szczęście, bo rywale także mieli swoje okazje bramkowe.

Wigry po trzech zwycięstwach z rzędu w ostatniej kolejce przegrały 1:2 na wyjeździe z Miedzią Legnica.
– Na tę porażkę miała wpływ nasza nie najlepsza dyspozycja fizyczna chłopaków, która wynikała z dalekiej podróży i wysokiej temperatury w Legnicy – analizuje Fedoruk. – Ponadto jeszcze w pierwszej połowie urazu doznał Arkadiusz Najemski, a bardzo widoczny był brak Joela Huertasa. Teraz obaj już są gotowi do gry, a to bardzo ważni zawodnicy w naszej drużynie.

Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA

Spotkanie Wigier z Puszczą rozpocznie się w sobotę 7 września o godz. 18. Żadna stacja nie pokaże meczu. Tekstowa relacja LIVe w GOL24!