0

Stal Stalowa Wola

1

• Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne spotkania.

• Wszyscy piłkarze Wigier w polu karnym, piłka dostaje się do Cesarka, który stojąc 2 metry od bramki uderza głową nad poprzeczką! Sędzia po tej akcji kończy spotkanie.

• Zmiana...

• Wigry próbują ale nie potrafią poważnie zagrozić gościom.

• Sędzia dolicza 2 minuty.

• Zmiana na zarobienie kilku sekund.

• No dzisiaj to co jest najmocniejszą stroną suwalskiej drużyny zawodzi. Brak dokładnych dośrodkowań.

• Rzut rożny dla Wigier. Może teraz....

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy.

• Stal idzie za ciosem i stara się zdobyć drugą bramkę.

• Trzecia zmiana.

• Zmiana tym razem w zespole gości.

• Piłka w bramce Salika jednak sędzia gwiżdże spalonego! Fabianowski w kolejne sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela, Salik odbija piłkę, ta powoli toczy się w stronę bramki a tam Popielarz ją dobija uprzedzając obronę. Jednak był na pozycji spalonej. Dużo szczęścia miały teraz Wigry.

• Piękne wycofanie piętką Łanuchy na 20 metr. Tam Kantor strzela mocno po ziemi blisko długiego słupka!

• Tymczasem kolejna roszada w zespole Wigier.

• Popielarz świetną prostopadłą piłką obsłużył Fabianowskiego, który już w tej sytuacji się nie pomylił i zapewnił prowadzenie gościom.

• No i mamy bramkę!

• Pierwsza zmiana.

• Gondek w pole karne, piłka przechodzi do Karankiewicza, który przyjął piłkę ale uderzył wysoko nad bramką.

• Dobra, dynamiczna akcja Wigier i mamy rożny

• Zabawa obrońcó gospodarzy blisko swojego pola karnego kończy się niemal golem! Sołowiej napierany przez Fabianowskiego, wybijając piłkę trafia właśnie w niego a ten mając przed sobą tyko Salika nie trafia w bramkę!

• Popielarz próbował z dystansu jednak bezskutecznie.

• Teraz dużo zamieszania pod bramką gości. Piłka w końcu trafia pod nogi Pomiana, który miał dużo miejsca jednak strzelił z pierwszej piłki wprost w bramkarza Stali.

• Dobre crossowe podanie do Popielarza, ten próbuje zagrać piłkę do Fabianowskiego po ziemi jednak obrońcy zorientowali się we wszystkim i skutecznie interweniowali.

• Kisiel wślizgiem na środku boiska wchodzi w nogi Sikorskiego i otrzymuje żółty kartonik.

• Getinger wrzuca piłkę w pole karne, tam Fabianowski wychodzi w górę jednak miją się z piłką o centymetry! Dużo szczęścia po stronie gospodarzy.

• Dużo gry w środku pola. Żadna drużyna nie ryzykuje utraty bramki i broni się dużą liczbą piłkarzy.

• Które to już dośrodkowanie Wigier..? Jednak kolejne niedokładne.

• Łanucha leży na boisku z jakimś urazem

• Pomian bardzo mocno uderza z 30 metra i Dydo z trudem interweniuje!

• Zaczynamy drugą część spotkania!

• W pierwszej połowie lepsza grą i większym zaangażowaniem wykazali się gospodarze mając swoje okazje. Goście nastawili się bardziej na kontry, z których wynikły dwie świetne sytuacje. Jednak na razie w Suwałkach nie widzimy bramek i czekamy, na miejmy nadzieję lepszą drugą połowę.

• Nic z tego. Sędzia kończy pierwszą część spotkania

• Chyba ostatni rzut rożny dla Wigier w tej połowie.

• Tym razem taktyczne przewinienie w zespole gospodarzy.

• Pierwsza żółta kartka w meczu. Brzydki faul w środku boiska.

• Sam na sam z bramkarzem wychodzi Fabianowski jednak strzela tuż obok słupka! To już druga taka okazja zmarnowana przez gości.

• Tuttas wykonuje rzut wolny mocnym strzałem po ziemi w dłuższy słupek. Świetnymi umiejętnościami wykazuje się Dydo!

• Gondek dobrze klepką z Pomianem. Skutkiem tego jest faul na zawodniku Wigier tuż przed polem karnym.

• Patryk Gondek wykorzystuje słabą grę gości i łatwo dochodzi do strzału. Uderza technicznie jednak obok bramki.

• Aktywny dziś Pomian kolejny raz wrzuca piłkę w pole karne ale obrońcy dobrze zareagowali wybijając piłkę.

• Lauryn po raz kolejny strzela zza pola karnego, piłka została ewidentnie odbita ręką przez obrońcę ale sędzia nie gwiżdże. Rzut rożny źle wykonany i z kontrą wychodzą goście, Popielarz dostał fantastyczną długą piłkę i wychodzi sam na sam z bramkarzem, jednak Salik świetnie interweniuje!

• Tym razem dobra akcja gości, Cebula pomknął lewą stroną boiska ale próbując dośrodkować zostaje zablokowany przez Karankiewicza.

• Pomian zszedł do środka przed polem kanym rywala, podał na lewo do Lauryna a ten po raz kolejny uderzył niecelnie.

• Strzał Lauryna z 20 metra ale wysoko nad bramką

• Podsumowując pierwsze 20 minut meczu nic ciekawego się nie działo, mało dobrej gry i dogodnych sytuacji.

• Ładnie wyłożył piłkę Pomian dla Gondka ale ten uderzył niecelnie.

• Rożny krótko rozegrany, zakończony strzałem ale Salik pwnie łapie piłkę.

• Głupia strata Lauryna blisko swojego pola karnego, przejmuje piłkę Popielarz, dośrodkowuje ale obrońcy wybijają na rzut rożny.

• Gondek z rożnego na głowę Lauryna, a ten uderza nad bramką.

• Piękna, prostopadła piłka od Słowickiego z własnej połowy. Pomian dobrze przyjął ale próbując dośrodkować zostaje zablokowany.

• Pomian wbiegł w pole karne, zakręcił obrońcą ale ten zdołał zablokować jego strzał.

• Wigry próbują gry krótkimi podaniami ale bez skutku.

• Dużo zamieszania w pierwszych minutach.

• Lauryn strzelał z 16 metra ale po rykoszecie bezpiecznie łapie piłkę Dydo.

• Zaczynamy!

• Piłkarze weszli już na murawę i zaraz początek spotkania.

• Ciekawostką jest, że wszystkie 8 punktów goście zdobyli w tym sezonie na wyjazdach.

• Natomiast w zespole Stali nie będzie mógł zagrać Tomasz Demusiak, który jest kontuzjowany.

• Nieobecnym w zespole Wigier jest Aleksandre Kotoian, który pauzuje za czerwoną kartkę.

• Na trybunach pojawia się coraz więcej kibiców.

• ŁAWKA REZERWOWYCH STALI: Paweł Zieliński, Zbigniew Dąbek, Rafał Turczyn, Michał Kachniarz, Wojciech Białek, Tomasz Majowicz, Robert Widz.

• ŁAWKA REZERWOWYCH WIGIER: Mateusz Grabowski, Rafał Bujnowski, Robert Wesołowski, Jakub Cesarek, Damian Sobolewski.