Wigry Suwałki

1

Warta Poznań

2

• Koniec spotkania! Wigry przegrywają przed własną publicznością z Wartą Poznań 1:2!

• Sauczek fauluje rywala i również ogląda kartkę !

• Gardzielewicz żółta kartka za uniemożliwienie rozegrania rzutu wolnego!

• Dwukrotnie dośrodkowywał Aftyka i bez żadnego zagrożenia pod bramką Lisa! Kontra Warty i korner dla przyjezdnych

• Rzut rożny dla Wigier !

• Wigry jeszcze nie tracą nadziei na remis w tym spotkaniu, próba podania na lewą stronę Sołdeckiego zablokowana !

• Akcja Wigier, Sołdecki na lewą stronę do Sauczka ten dośrodkowuje na 5 metr i piłkę do siatki kieruje były gracz Warty Poznań - Michał Żebrakowski!

• GOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!! Michał Żebrakowski i Wigry łapią kontakt z rywalem!

• Nie wykorzystali rzutu rożnego poznaniacy, przy piłce zawodnicy Wigier.

• Cierpka fantastyczny strzał z okolic 20 metrów i Kąkolewski przenosi piłkę nad poprzeczką! Korner!

• Rybicki w miejsce Jakóbowskiego! Komplet zmian w dzisiejszym meczu.

• Cierpka zmienia Grobelnego

• Słupek ! Doskonała, wyborna akcja gości, Janicki prostopadłe podanie do Jarocha a ten w sytuacji sam na sam prosto w słupek!

• Mogło być 0:3! Fatalne podanie Huertasa przejmują goście, podanie do Janickiego, ten uderza na bramkę i na raty łapie Kąkolewski!

• Będzie rzut wolny dla Wigier z okolic 25 metrów od bramki Lisa!

• Wigry utrzymują się przy piłce, starają się stworzyć dogodną okazję, ale zawodnicy Warty pokazują swoje doświadczenie i Wigry walą głową w mur!

• Strata zawodników Wigier, pognał na bramkę Janicki zagrywał na prawą stronę, ale tam nie było kolegi!

• Mocny strzał Janickiego, ale bardzo niecelny!

• Najpierw jednak trzecia zmiana. Łapińskiego zastąpi Gierach.

• 68 Faul Sołdeckiego. Będzie szansa dla gości!

• Chcieli teraz wywalczyć rzut wolny gracze z Poznania, arbiter gwizdnął w drugą stronę.

• Wiktor Długosz opuszcza boisko, w jego miejsce melduje się Gardzielewicz.

• Sabiłło za Sosnowskiego

• Żebrakowski w miejsce Bartczaka

• Płaskie dośrodkowanie Aftyki nie znalazło adresata.

• Zółta kartka dla Długosza za faul na zawodniku Wigier!

• Piekarski fauluje rywala i ogląda żółty kartonik!

• Dawid Sołdecki! Dośrodkowania Wigier, z pierwszej piłki na 16 metrze uderza Sołdecki minimalnie niecelnie!

• Błędy w obronie i w doskonałej sytuacji znalazł się Gracjan Jaroch który pewnym strzalem podwyższa prowadzenie!

• GOOOOOOOL !!!! Cóż za początek drugiej połowy dla Warty! Gracjan Jaroch!

• Zawodnicy gotowi na drugą odsłonę i gramy!

• Koniec pierwszej części spotkania, Wigry przegrywają po bramce Długosza 0:1!

• 45+1' Sosnowski prosto w mur! Odważny strzał Sauczka też prosto w zawodnika Warty!

• Faulowany Karankiewicz! 20 metrów od bramki Lisa i rzut wolny dla Wigier!

• Dośrodkowanie Karankiewicza piąstkuje Lis!

• Mocne dośrodkowanie Bartczaka, wybija Kiełb!

• Nie dał rady wykorzystać piłki lecącej w swoją stronę Piekarski, ale chwilę później wywalczył rzut wolny!

• Akcja Wigier, Bartczak do Karankiewicza, ten do Sauczka, odegranie do Sołdeckiego, próba zagrania na prawą stronę, wybijają zawodnicy gości i rzut rożny!

• Sosnowski ukarany żółtą kartką za faul w środku boiska na Długoszu.

• Leży na murawie Grobelny, zawodnicy Warty oczekują ukarania kartką Sosnowskiego za faul.

• Kartka dla Kuzdry za faul na Łapińskim

• Dobra akcja gości, dośrodkowanie Janickiego zbyt mocne i od autu zawodnicy Wigier.

• Dośrodkowanie z lewego skrzydła Jakóbowskiego, nikt nie zdołał tego przejąć. Od bramki Wigry.

• Dośrodkowanie Sosnowskiego, nic z tego nie wynikło, chwilę później piłkę dośrodkowuje Bartczak, głową uderza Sauczek ale Lis nie miał z tym problemów.

• Jeszcze jeden rzut wolny dla Wigier, tym razem z lewej strony boiska, piłkę pod polem karnym ustawia sobie Bartczak i Sosnowski !

• Wrzucał piłkę Aftyka, wybijają w aut obrońcy Warty.

• Rzut wolny dla Wigier, będzie okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala!

• Dostał piłkę na lewej stronie Jakóbowski, oddał mocny strzał, ale pewnie broni Kąkolewski!

• GOOOOOOOOOOOOOL !!!!! Warta na prowadzeniu ! Akcja lewą stroną, błędy suwalczan i podanie na 3 metr otrzymuje Wiktor Długosz, który pakuje piłkę do siatki!

• Będzie kolejny rzut wolny dla Warty, do dośrodkowania jest gotowy Kiełb.

• Wiktor Długosz już na placu gry.

• Wiktor Długosz potrzebuje pomocy medycznej, opuścił boisko.

• Strata Piekarskiego, ale strata, którą sam uratował! Wznowi Kąkolewski.

• Sołdecki zdaniem arbitra fauluje Jarocha. Od rzutu wolnego ze środka boiska gracze Warty.

• Atak pozycyjny Warty Poznań zakończony niedokładnym podaniem. Wznawia Kąkolewski.

• Doskonałe dośrodkowanie w pole karne Aftyki, Łapiński nie sięgnął futbolówki!

• Rzut rożny dla gości szybko zamienia się w kontrę Wigier, Łapiński ostatecznie traci piłkę przed polem karnym!

• Bezpośredni strzał Kiełba, głową wybija Karankiewicz!

• Złe wybicie Kąkolewskiego, na 18 metrze piłkę przejmuje Janicki, faul Sosnowskiego i będzie rzut wolny dla Warty Poznań !

• Kuzdra mocny strzał w boczną siatkę !

• Ależ mieliśmy szczęście, Boczek zagrywa na 16 metr do Janickiego, ten uderza z pierwszej piłki prosto w poprzeczkę !

• Pierwsza akcja gości na prawym skrzydle, Piekarski skutecznie zablokował Długosza.

• Od środka Łapiński i rozpoczynamy to spotkanie!

• Obie ekipy meldują się na murawie, gospodarze w białych trykotach, natomiast zawodnicy Warty w jednolitych zielonych strojach. Za chwilę pierwszy gwizdek!

• Goście już na miejscu

• Warto również wspomnieć, że w tym tygodniu szeregi ofensywne w Suwałkach zasilił 22 letni Michał Żebrakowski, który w ostatnim sezonie prezentował barwy Warty Poznań, będąc na wypożyczeniu z Arki Gdynia.

• Obie drużyny po za cyklem treningowym, rozgrywały w środku tygodnia mecze kontrolne. Wyniki tych sparingów były bardzo podobne. Gospodarze dzisiejszego starcia wygrali z Wissą Szczuczyn (IV) liga 8:0, natomiast piłkarze Warty pokonali 8:1 Dyskobolię Grodzisk Wielkopolski.

• Warta Poznań sezon rozpoczęła od porażki 1:2 ze Stalą Mielec. W ubiegłej kolejce podopieczni Piotra Tworka odnieśli zwycięstwo 1:0 z beniaminkiem - GKSem Bełchatów. Obecnie poznaniacy są na 12 miejscu, a ewentualne dzisiejsze zwycięstwo da im pozycję na miejscu 3-6.

• Ekipa Wigier po dwóch remisach 1:1 z Chojniczanką i Stalą Mielec ma na swoim koncie dwa oczka i melduje się na 15 pozycji w tabeli. Dzisiejsze zwycięstwo z Wartą uplasuje biało-niebieskich na 6 miejscu.

• Halo Witamy! Ze stadionu w Suwałkach wita Państwa Adrian Milewski i zapraszam do śledzenia relacji NA ŻYWO z meczu rozgrywanego w ramach 3 kolejki Fortuna 1 Ligi, w której Wigry Suwałki podejmą przed własną publicznością ekipę Warty Poznań.

DW

wigry warta live

Wigry Suwałki - Warta Poznań ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Waldemar Wylegalski

Wigry Suwałki - Warta Poznań ONLINE. W 3. kolejce Fortuna 1 Ligi Wigry Suwałki podejmą Wartę Poznań. Jest to bardzo ważne spotkanie w kontekście sytuacji w tabeli. Obie ekipy są tuż nad strefą spadkową, a wygrana jednej z ekip zapewni jej pojawienie się nawet w strefie play-off! Gdzie śledzić przebieg meczu Wigry - Warta?

Wigry Suwałki - Warta Poznań ONLINE

Wigry Suwałki wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Jak na razie, po dwóch kolejkach mają na koncie dwa remisy. Na inaugurację podzieliły się punktami z Chojniczanką, a następnie z pretendującą do awansu Stalą Mielec.
Oba spotkania zakończyły się wynikami 1:1. Warta Poznań ma tylko punkt więcej od Wigier, ale poczuła już smak zwycięstwa. Choć pierwsze spotkanie zakończyło się porażką poznaniaków 1:2, mecz z GKS-em Bełchatów był dla nich szczęśliwy.

Tabela w Fortuna 1 Lidze jest nieco spłaszczona, dlatego po trzech kolejkach pod Wigrami i Wartą są zaledwie trzy drużyny. Dzisiejsi rywale są natomiast sąsiadami w tabeli. Gospodarze zajmują 15, a goście 14. miejsce. Bilans bramkowy obu ekip jest jednak identyczny - 2:2.

W bezpośrednich starciach lepsi są piłkarze Warty, choć oba zespoły mierzyły się ze sobą zaledwie dwukrotnie. 14 września 2018 roku padł remis w Suwałkach, natomiast w rundzie wiosennej sezonu 2018/19 Warta skromnie pokonała Wigry 1:0.

Wigry Suwałki - Warta Poznań TRANSMISJA

Początek spotkania Wigry Suwałki - Warta Poznań w niedzielę, 11 sierpnia o godz. 18:00. Mecz nie będzie transmitowany w żadnej stacji. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.