Wisła deklasuje Świt

Artur Mioduszewski
Wisła Płock 0:1 Legia Warszawa
Wisła Płock 0:1 Legia Warszawa Adam Krasowicz
„Nafciarze” pokonali w sparingowym meczu Świt 5:1. Zaczęło się dosyć obiecująco dla gospodarzy, w 5 minucie były napastnik Legii Warszawa – Dariusz Zjawiński, pokonał bramkarza z Płocka.

Nie podłamało to przyjezdnych. W 14 minucie Łukasz Masłowski i w 18 Rafał Grzelak wyprowadzili Wisłę na prowadzenie. Druga połowa była należała zdecydowanie do gości. Trzy bramki w 7 minut, Przemysława Szabata 57, Łukasza Sekulskiego 61 i Piotra Burskiego 64, zadecydowały o efektownym zwycięstwie płockiej Wisły.

Składy:
Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Michał Bigajski - Marek Lendzion, Tomasz Reginis (Adam Brzyski), Karol Drwęcki (Piotr Gurzęda), Wojciech Musuła (Łukasz Galicki) - Michał Wojtczak (George Enow), Adam Gmitrzuk, Odong Marcellinus Obem, Michał Jagodziński (Miłosz Rutkowski) - Michał Strzałkowski (Szymon Lewicki), Dariusz Zjawiński (Łukasz Zalewski).

Wisła Płock: (I połowa) Przemysław Mierzwa - Paweł Pęczak, Sławomir Jarczyk, Mateusz Żytko, Bartosz Wiśniewski - Łukasz Masłowski, Łukasz Juszkiewicz, Adam Majewski, Marcin Nowacki, Rafał Grzelak - Daniel Koczon. (II połowa) Artur Melon - Łukasz Nadolski, Rafał Lasocki, Marcin Pacan, Artur Wyczałkowski - Robert Chwastek, Mariusz Solecki, Łukasz Sekulski, Marcin Nowacki, Przemysław Szabat - Piotr Burski