Wisła - Jagiellonia 0:0. Trenerski dwugłos po meczu w Krakowie

Wojciech Konończuk
Trener Piotr Nowak cieszył się, że jego zespół nie stracił gola
Trener Piotr Nowak cieszył się, że jego zespół nie stracił gola Anna Kaczmarz

PIOTR NOWAK (Jagiellona): Dla obu zespołów był to bardzo ważny mecz. Przed spotkaniem można było założyć, że będzie to mecz walki. Staraliśmy się zneutralizować groźnych skrzydłowych Wisły Kraków. Do przerwy wyglądało to dość dobrze z naszej strony. Później zwietrzyliśmy szansę na zwycięstwo, w czym miały pomóc dokonane zmiany. Uważam, że w tej ostatniej sytuacji Marca Guala powinniśmy zdobyć bramkę. Wisła klarownych sytuacji nie miała, co bardzo nas cieszy, zwłaszcza po ostatnich występach. Brawa dla zespołu za konsekwencję.

JERZY BRZĘCZEK (Wisła): Jesteśmy rozczarowani tym wynikiem, bo do ostatnich sekund walczyliśmy o zwycięstwo. Nie byliśmy skuteczni, w drugiej połowie dokonaliśmy zmian na skrzydłach. Savić i Manu otworzyli nam więcej możliwości w atakach. Zabrakło jednak zimnej głowy, wyrachowania. Powinniśmy wykorzystać przynajmniej jedną okazję. Nasza sytuacja w tabeli jest bardzo trudna, ale dopóki istnieją szanse, będziemy walczyć o pozostanie w ekstraklasie.