Wisła Kraków - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Wisła Kraków

0

Cracovia

1

• Nic się jednak nie wydarzyło i sędzia kończy ten mecz! Michał Probierz po raz pierwszy jako trener Cracovii wygrywa w derbach, a Cracovia wskakuje na pozycję wicelidera!

• Ostatnia szansa dla Wisły! Emmanuel Kumah został sfaulowany na 30 metrze od bramki!

• Vukan Savicević ogląda żółty kartonik.

• Kamil Wojtkowski przewrócił się przed polem karnym rywala, ale sędzia nie używa gwizdka!

• Sędzia doliczył do tego meczu jeszcze 5 minut!

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Vullnet Basha zostaje zmieniony przez Przemysława Zdybowicza.

• Filip Piszczek świetnie odnalazł się w polu karnym rywala, ale oddał niecelny strzał głową.

• Oleksiej Dytyatev opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Michał Helik.

• Tomas Vestenicky nie opanował piłki zagranej przez Lopesa. A mogło być bardzo groźnie.

• Emmauel Kumah zmienia Chucę!

• Vullnet Basha fauluje Filipa Piszczka i Cracovia znowu będzie mogła zagrozić bramce Wisły.

• Rumun otrzymał podanie na 18 metr i bez zastanowienia huknął w stronę bramki! Michał Buchalik był bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sergiu Hanca daje prowadzenie Cracovii!

• Paweł Brożek żegnany owacjami na stojąco. Kapitan Wisły zostaje zmieniony przez Krzysztofa Drzazgę.

• Nieudane uderzenie Macieja Sadloka z rzutu wolnego.

• Michal Pesković wyłapuje kąśliwe dośrodkowanie Macieja Sadloka.

• Pelle van Amersfoort opuszcza murawę. Zmienia go Filip Piszczek, który był bohaterem środowego meczu z Jagiellonią Białystok w Pucharze Polski.

• Vullnet Basha notuje bardzo nieudany strzał z dystansu. Piłka wylądowała w trybunach.

• Stoper Wisły na szczęście wraca do gry, a kibice gospodarze gospodarzy rozpoczęli pokaz pirotechniczny.

• Pelle van Amersfoort za faul na Klemenzie ogląda żółtą kartkę.

• Lukas Klemenz mocno ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Na drugą połowę nie wyszedł Mateusz Wdowiak, którego zmienił Tomas Vestenicky.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Koniec pierwszej połowy! Jak można się było spodziewać na murawie i poza nią mamy bardzo duże emocji, które jak na razie nie mają przełożenia na bramki. Czekamy na bramki po zmianie stron!

• Kibice oraz zawodnicy Wisły domagają się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu ręką gracza Cracovii. Gwizdek arbitra jednak milczy!

• Do notesu arbitra trafił też Michal Siplak.

• Ukaranych zostało dwóch zawodników. Kartkę obejrzał Lukas Klemenz.

• Mamy bardzo duże zamieszanie! Kilku zawodników obu drużyn wdało się w szarpaninę. Oj chyba posypią się kary...

• Zamieszanie w polu karnym Cracovii. Cała akcja kończy się zablokowanym strzałem Lukasa Klemenza.

• Długa piłka Wojtkowskiego w stronę Chuci, ale Hiszpana uprzedził Pesković.

• Vullnet Basha notuje znakomitą interwencję, która przerywa kontratak gości.

• Rafael Lopes oddał bardzo groźny strzał sprzed pola karnego, tylko że piłka minimalnie minęła bramkę Buchalika!

• Pelle van Amersfoort nie utrzymał piłki na boisku, a mógł zagrozić bramce Wisły.

• Oleksiej Dytyatev zażegnuje niebezpieczeństwo wybijając groźne dośrodkowanie na rzut rożny.

• Nic nie było! Bramkarz Białej Gwiazdy zrobił to wręcz perfekcyjnie!

• Michał Buchalik wyszedł poza pole karne i uratował swój zespół przed stratą bramki! Problem jest w tym czy aby bramkarz Wisły nie zagrał piłki ręką?

• Paweł Brożek w bardzo trudnej sytuacji oddał niezły strzał głową. Doświadczonemu napastnikowi zabrakło jednak dokładności i od bramki zacznie Pesković.

• Mateusz Wdowiak wbiegł w pole karne, dograł przed 16, ale świetnie blokują defensorzy Wisły.

• Vukan Savicević huknął z dystansu, tylko że trafił prosto w Janusza Gola.

• Maciej Sadlok już na początku meczu łapie żółtą kartkę. Obrońca Wisły bardzo brzydko sfaulował rywala.

• Vukan Savicević sprawdził czujność Peskovicia i bramkarz Cracovii zdał egzamin spokojnie broniąc strzał przeciwnika.

• Michal Pesković wyłapuje dośrodkowanie zawodnika Wisły.

• Michał Mak płasko dośrodkował w pole karne rywala, ale goście spokojnie zażegnują niebezpieczeństwo.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek i goście rozpoczęli mecz od środka boiska!

• Kibice odśpiewują hymn Wisły Kraków, a zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Michał Probierz notuje bardzo fatalną serię w derbowych meczach jako trener Cracovii. Ostatnie cztery mecze to porażki, a jedyne zwycięskie derby Krakowa zanotował jeszcze jako szkoleniowiec Wisły. Czy dzisiaj zdoła przełamać tą negatywną passę?

• Lepszy bilans w tych bardzo prestiżowych pojedynkach ma Wisła Kraków. Na 104 oficjalne pojedynki Biała Gwiazda wygrała 42, Cracovia 36, a 26 razy padł remis.

• W ostatnich latach Wisła Kraków miała sporo problemów. Mimo wielu zawirowań wokół Białej Gwiazdy derby Krakowa nadal elektryzują kibiców w całej Polsce. Ostatni mecz Wisła wygrała 3:2. Jak będzie dzisiaj?

• Dzień dobry Państwu! Czas na hit 10 kolejki PKO Ekstraklasy! Czas na derby Krakowa! Na relację LIVE z tego elektryzującego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

krk

©Andrzej Banas / Polska Press

Wisła Kraków - Cracovia ONLINE. To z pewnością najważniejszy mecz jesieni w Krakowie. W niedzielę 29 września na stadionie przy Reymonta Wisła rozegra pojedynek z Cracovią. W czterech ostatnich derbach triumfowała "Biała Gwiazda". Tak będzie i tym razem? Początek 198. derbów Krakowa o godzinie 17:30. Relacja LIVE w GOL24!

Derby Krakowa: Wisła - Cracovia ONLINE

"Biała Gwiazda" nie ma za sobą najlepszego czasu. Wiślacy przegrali dwa wyjazdowe mecze, w lidze z Wisłą Płock, a następnie w Pucharze Polski z drugoligowcem ze Stargardu. Na domiar złego Maciej Stolarczyk musi radzić sobie z licznymi urazami w drużynie.
Kontuzjowani są Jakub Błaszczykowski, Maciej Sadlok i David Niepsuj. Przed derbami nie w pełni sił jest także najlepszy snajper Wisły, Paweł Brożek. Z kolei Łukasz Burliga jest w trakcie kuracji antybiotykowej. Jeśli ostatecznie okaże się, że Brożek zagrać nie będzie mógł, „Biała Gwiazda” będzie miała duży problem.

- To fakt, że Paweł w tym sezonie ma bramki i liczby, które zdecydowanie są różne od innych naszych zawodników. Liczę jednak również na tych pozostałych, których mam w swoim zespole. Jeśli wejdą na boisko, to sobie poradzą, bo mają do tego predyspozycje - zapewnia szkoleniowiec "Białej Gwiazdy".

Wiślacy wydają się być w rozsypce, ale Maciej Stolarczyk udowodnił już, że potrafi radzić sobie w ciężkich sytuacjach. - Takie trudne momenty zdarzają się w trakcie sezonu i trzeba sobie radzić. Ufam temu, co widzę w szatni. A widzę zdeterminowanych zawodników. Takich, którzy chcą szybko wszystko zmienić. Najlepszym na to momentem jest niedzielny mecz. W poprzednim sezonie Cracovia zaczynała ligę niefortunną serią, ale to odmieniła. Ja wierzę w swoich zawodników i wierzę, że reakcja będzie odpowiednia - deklaruje Stolarczyk.

Z problemów Wisły chcą skorzystać Cracovia. Zwłaszcza, że pod wodzą Michała Probierza przegrała cztery derbowe pojedynki. Od początku sezonu "Pasy" prezentują znacznie bardziej stabilną formę od rywala, a na wyjeździe przegrały tylko raz. Atutem Cracovii może okazać się powrót Pellego van Amersfoorta. Holender już się wyleczył i rozegrał kilkanaście minut w Pucharze Polski przeciwko Jagiellonii. Probierz nie będzie mógł za to skorzystać z usług Niko Datkovicia, Daniela Pika i Rubio.

Trener "Pasów" zdaje sobie sprawę, że w derbowej konfrontacji przewaga mentalna może być po stronie "Białej Gwiazdy" - Wisła ma bardzo duży atut w postaci piłkarzy związanych z klubem, mocnych mentalnie. My musimy coś zmienić w tej kwestii, bo w ostatnich derbach zabrakło nam agresji, zwłaszcza na początku spotkania. Wielu naszych obcokrajowców musi zrozumieć, jak ważny jest to mecz - twierdzi Probierz.

Oglądaj mecz Wisła Kraków - Cracovia na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają:

Wisła: Jakub Błaszczykowski, Maciej Sadlok, David Niepsuj.

Cracovia: Niko Datković, Rubio, Daniel Pik.

Derby Krakowa: Wisła - Cracovia TRANSMISJA TV i STREAM

Spotkanie Wisły z Cracovią pokaże Canal+ i Canal+ Sport 3. Wstęp do meczu od godziny 17. Początek transmisji na żywo o 17:25. W internecie spotkanie dostępne w aplikacji Canal+ Sport Online (dla abonentów nc+) . Relacja LIVE w GOL24. Zapraszamy.