Wisła Kraków - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Kielczanie chcą rehabilitacji

Wisła Kraków

1

Korona Kielce

0

• Koniec meczu! Wisła Kraków znowu pokonuje Koroną Kielce i jest na najlepszej drodze do zwycięstwa grupy spadkowej!

• Piłkę meczową miał teraz Ivan Jukić! Zawodnik Korony fatalnie spudłował!

• 5 minut dłużej potrwa ten mecz.

• Aleksander Buksa dostaje szansę. Zmienia Krzysztofa Drzazgę.

• Znowu świetnie interweniuje Lukas Klemenz. Razem z Mateuszem Lisem mają duży wpływ na te prowadzenie gospodzy.

• Jakub Żubrowski kolejnym zawodnikiem, który ogląda żółtą kartkę.

• Mocne uderzenie Jakuba Żubrowskiego i po raz kolejny broni Mateusz Lis!

• Ależ było blisko! Świetny strzał głową Elii Soriano minimalnie minął bramkę rywala!

• Zmiana także w ekipie Korony. Wato Arweladze schodzi, a wchodzi Oktawian Skrzecz.

• Patryk Plewka zmienia Pawła Brożka.

• Dobre dośrodkowanie Marcina Cebuli, ale nikt nie zdołał wykorzystać sytuacji.

• Centymetrów zabrakło, a Krzysztof Drzazga wpakowałby piłkę na 2:0!

• Mateusz Lis broni strzał Arweladze! Bramkarz Białej Gwiazdy jest dzisiaj bohaterem!

• Paweł Brożek przegrywa pojedynek sam na sam z golkiperem Korony!

• Wato Arweladze otrzymał świetne podanie, ale nie trafił w piłkę z 5 metrów!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marko Kolar pewnie wykorzystuje rzut karny!

• Ukarany także Bartosz Rymaniak za dyskusje z arbitrem.

• Paweł Sokół za ten faul został ukarany żółtą kartką.

• Rzut karny dla Wisły Kraków! Sędzia zadecydował, że bramkarz Korony sfaulował stopera Wisły!

• Dużo pecha mają dzisiaj zawodnicy obu drużyn. Teraz Lukas Klemenz został uderzony przez bramkarza rywali.

• Oskar Sewerzyński jest drugim zawodnikiem dzisiaj, który musi zejść z powodu kontuzji. W jego miejsce wchodzi Ivan Jukić.

• Felcio Brown Forbes schodzi, a zmienia go Elia Soriano.

• Zamieszanie w polu karnym Korony! Strzał Pawła Brożka w ostatniej chwili zablokowany.

• Felicio Brown Forbes znowu oddaje mocny strzał na bramkę Mateusza Lisa, tylko że znowu brakuje dokładności.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Korony! Zabrakło niewiele do oddania strzału!

• Daniel Stefański daje znak do rozpoczęcia drugiej części meczu!

• Koniec pierwszej części meczu! Jak na razie mamy bardzo ciekawy bezbramkowy remis! Dużo strzałów z dystansu, jednak brakuje wykończenia.

• Znowu broni Mateusz Lis! Młody golkiper Wisły ratuje swój zespół.

• Tym razem próbował Basha, ale jego strzał również był silny i niecelny.

• Potężne uderzenie Marqueza! Zabrakło naprawdę niewiele!

• Ivan Marquez również ogląda żółty kartonik.

• Żółtą kartkę ogląda Vukan Savicević.

• Felicio Brown Forbes oddał bardzo groźny strzał z dystansu! Mateusz Lis końcówkami palców odbił futbolówkę!

• Bardzo dobrze gra dzisiaj Lukas Klemenz. Już któryś raz spokojnie blokuje dośrodkowanie rywala.

• Kolejna próba Wato Arweladze i znowu kompletnie nieudana.

• Rafał Pietrzak ukarany żółtą kartką.

• Krzysztof Drzazga w ostatniej chwili został uprzedzony przez Marqueza. Mogło być bardzo groźnie.

• Wato Arweladze uderza bardzo wysoko ponad bramką.

• Felicio Brown Forbes uderzył prosto w bramkarza Wisły.

• Niecelne uderzenie Marko Kolara. Zabrakło naprawdę niewiele.

• W końcu na murawie pojawił się Maciej Śliwa, który zmienił kontuzjowanego Sławomira Peszko.

• Vukan Savicević wychodził już sam na sam z bramkarzem, ale Sawerzyński czysto przerwał akcję rywala!

• Sławomir Peszko został bardzo brzydko sfaulowany i nie da rady kontynuować gry. Za chwilę doświadczonego skrzydłowego zmieni jeden z rezerwowych.

• Oskar Sewerzyński już na samym początku meczu ukarany żółtą kartką.

• Wato Arweladze huknął w stronę bramki rywala i piłka trafiła w poprzeczkę!

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek sędziego!

• Daniel Stefański wyprowadza obie ekipy! Czas na hymn Wisły Kraków!

• Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 6:2 dla Białej Gwiazdy. Czy zawodnikom obu zespołów uda się powtórzyć taki wyczyn?

• Oba zespoły walczą już tylko o zwycięstwo w grupie spadkowej. Aktualnie Wisła Kraków ma dwa oczka więcej niż ich dzisiejszy rywal z Kielc. Są więc na dobrej drodze, aby zająć 9 miejsce w ostatecznym rozrachunku Lotto Ekstraklasy. Czy dzisiaj udowodnią swoją wyższość nad resztą drużyn z grupy spadkowej?

• Dobry wieczór Państwu! Czas na drugi piątkowy pojedynek 35 kolejki Lotto Ekstraklasy! Na relację LIVE z meczu Wisła Kraków - Korona Kielce zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

krk

Wisła Kraków - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Sławomir Stachura

Wisła Kraków - Korona Kielce ONLINE. "Biała Gwiazda" niezmiennie celuje w wygranie grupy spadkowej. Istotny dla osiągnięcia założonego planu będzie wynik konfrontacji z Koroną Kielce. Początek spotkania o godz. 20:30. Relacja LIVE w GOL24!

Lotto Ekstraklasa: Wisła Kraków - Korona Kielce ONLINE

Celem krakowskiej Wisły pozostaje wygranie grupy spadkowej. Aby wypełnić zadanie, "Biała Gwiazda" nie może pozwolić sobie na wpadkę z Koroną. Kielczanie zajmują bowiem dziesiąte miejsce i tracą do Wisły dwa punkty. W kwietniu wiślacy nie mieli najmniejszych problemów z drużyną Gino Lettieriego. Na Kolporter Arenie rozbili kielczan 6:2.

- Korona to zespół nieobliczalny, zmienia ustawienia i jest trudna do rozszyfrowania. Koncentrujemy się jednak na sobie. Do drużyny wracają zawodnicy, z których nie mogłem wcześniej skorzystać, tacy jak Vullnet Basha i Paweł Brożek i co mnie bardzo cieszy, Marcin Wasilewski, który wrócił po operacji. Mamy większe pole manewru i to jest bardzo optymistyczne - przyznaje Maciej Stolarczyk.

Wisła posiada krótką ławkę, a już w poniedziałek czeka ją wyjazdowe starcie z Arką. Stolarczyk nie zamierza jednak wystawiać różnych składów na te spotkania. – Zawsze wystawiam dla mnie optymalną jedenastkę. Oczywiście czasami biorę pod uwagę scenariusz meczu i zostawiam na ławce zawodników, którzy mogą wejść i zrobić to, co sobie zaplanowaliśmy. Dla mnie optimum to nie tylko jedenastka, ale też ci, którzy siedzą obok mnie na ławce. Jak pokazują statystyki, często bramki padają w końcówkach, dlatego ci którzy wchodzą z ławki mogą często przechylić szalę zwycięstwa - uważa szkoleniowiec krakowian.

Korona za wszelką cenę będzie chciała zrewanżować się Wiśle. Dotkliwa porażka u siebie z "Białą Gwiazdą" miała wpływ na to, że kielczanie nie zagrali w grupie mistrzowskiej. - Nie musimy motywować piłkarzy na ten mecz, sami chcą zmazać tę porażkę - deklaruje Gino Lettieri. - Każdy zdaje sobie sprawę jako to ważny mecz i jak ważny jest dla naszych kibiców – dodaje Piotr Malarczyk.

W kieleckiej drużynie nie zagrają pauzujący za żółte kartki Matej Pućko i kontuzjowany Adnan Kovacević. Trener Gino Lettieri zapowiedział, że w bramce stanie po raz drugi w Ekstraklasie Paweł Sokół.

Grupa spadkowa: Kto wygra mecz Wisła Kraków - Korona Kielce?

Nie zagrają:

Wisła Kraków: Rafał Boguski (pauza za kartki), Michał Buchalik, Maciej Sadlok, Jakub Błaszczykowski (kontuzje).
Korona Kielce: Matej Pućko (pauza za kartki), Adnan Kovacević (kontuzja), Aleksander Bjelica.

Wisła Kraków - Korona Kielce TRANSMISJA TV

Spotkanie Wisły z Koroną rozpocznie się o godz. 20:30. Wstęp do meczu w Canal+ Sport od 20. Komentuje duet: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn. W internecie stream online ze spotkania będzie dostępny dla abonentów Canal+ na stronie canalplussport.pl. Relacja LIVE w GOL24!

Wisła Kraków - Korona Kielce 20:30 TRANSMISJA: Canal+ Sport