Wisła Kraków - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Miedź dokona cudu?

Wisła Kraków

4

Miedź Legnica

5

• Po tej akcji sędzia kończy mecz! Miedź wygrywa, ale ze względu na remis Wisły Płock spada do 1 ligi! Nie zmienia to faktu, że oglądaliśmy wspaniałe widowisko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Zieliński zdobywa gola rzutem na taśmę! Czy to jest najlepszy mecz sezonu?

• Łukasz Burliga za próbę wymuszenia rzutu karnego ogląda żółtą kartkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marko Kolar i mamy ósmą bramkę w tym meczu!

• Artur Pikk za to zagranie ogląda żółtą kartkę.

• Drugi rzut karny dla Wisły!

• Tomasz Kwiatkowski sprawdza na monitorze czy Artur Pikk nie zagrał piłki ręką w polu karnym! Czyżby rzut karny?

• Mateusz Żyro ofiarnie blokuje strzał rywala!

• Łukasz Garguła zmienia Petteriego Forsella.

• Szybka kontra gości, ale Juan Camara przegrywa pojedynek z Mateuszem Lisem!

• Miedź Legnica uratowana przez poprzeczkę! Uderzał Łukasz Burliga!

• Mecz przeniósł się na środek boiska. Na razie żadna drużyna nie jest w stanie zagrozić bramce rywala.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Pewny strzał Pawła Brożka! Co to jest za mecz!

• Tomislav Bożić fauluje rywala w polu karnym i sędzia Kwiatkowski wskazuje na wapno!

• Kolejna zmiana. Schodzi Vukas Savicević, a wchodzi młodziutki Aleksander Buksa.

• W ekipie Miedzi pojawia się Fabian Piasecki w miejsce Mateusza Szczepaniaka.

• Zmiany w obu ekipach. Rafał Boguski zmieniony przez Łukasza Burligę.

• Juan Camara przygotował sobie piłkę do strzału na 16 metrze i przymierzył perfekcyjnie! Mateusz Lis bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Joan Roman ma dwie bramki to i Juan Camara ustrzelił dublet!

• Całkowicie zagubiona defensywa Białej Gwiazdy znowu nie poradziła sobie z wymianą podań zawodników Miedzi! Joan Roman otrzymał podanie na 5 metrze, obrócił się i skierował piłkę do bramki! Robi się ciekawie w walce o utrzymanie! W Płocku cały czas jest 0:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Joan Roman wyprowadza ekipę gości na prowadzenie!

• Joan Roman wpadł w pole karne i szybko się zakotłowało pod bramką Wisły! W ostatniej chwili piłka została wybita!

• Emmanuel Kumah pojawia się na murawie w miejsce Krzysztofa Drzazgi.

• Bramkarz Wisły był bez szans! Goście wymienili kilka dobrych podań z pierwszej piłki, a Juan Camara zaskoczył Mateusza Lisa płaskim uderzeniem!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Juan Camara!

• Joan Roman wpadł w pole karne, ale w ostatnim momencie został powstrzymany przez rywala.

• Petteri Forsell potrzebuje pomocy medycznej po starciu z rywalem.

• Kolejny piękny gol zawodników Wisły! Vullnet Basha wyłożył piłkę Savicevicovi, który pakuję ją pod poprzeczkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Vukan Saviciević!

• Dobre uderzenie głową Augustyniaka! Piłka ląduje jednak w rękawicach Matusza Lisa!

• Bardzo dobra, ważna interwencja Bozicia. Stoper Miedzi w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Kolara.

• Czas na drugą część meczu!

• Koniec pierwszej połowy! Miedź Legnica remisuje z Wisła Kraków i utrzymuje nadzieje na utrzymanie!

• Mocny, płaski strzał Camary i piłka trafia w boczną siatkę bramki Wisły!

• Kompletnie nieudane uderzenie Camary. Od bramki zacznie Mateusz Lis.

• Golkiper Miedzi uprzedza Krzysztofa Drzazgę, który miałby znakomitą okazję do zdobycia gola.

• Pewna interwencja Sosłana Dżanajewa, który wyłapuje dogranie rywala.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Joan Roman nie powtórzył wyczynu swojego kolegi z drużyny i pewnie zamienia karnego na gola!

• Kolejny rzut karny dla Miedzi! Petteri Forsell faulowany przez Bashę! Teraz do piłki podchodzi Joan Roman!

• Cudowny gol Marko Kolara! Zawodnik Wisły przyjął piłkę na 30 metrze, obrócił się i huknął bez zastanowienia! Bramkarz Miedzi był bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marko Kolar otwiera wynik meczu!

• Dobre dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale Vukan Savicević uprzedza Szczepaniaka.

• Mateusz Lis broni strzał Forsella! Fin marnuje świetną okazję na zdobycie gola! Chyba nie wytrzymał ciśnienia, ponieważ jego strzał był bardzo słaby..

• Stoper Wisły za to zagranie ogląda żółtą kartkę.

• Rzut karny dla Miedzi! Lukas Klemenz zagrał piłkę ręką w polu karnym!

• Kamil Wojtkowski nie opanował piłki otrzymanej od swojego kolegi. Od bramki zacznie Miedź.

• Marcin Wasilewski przerwał kontratak gości i jako pierwszy ogląda w tym meczu żółtą kartkę.

• Znakomite uderzenie głową Szczepaniaka! Piłka przeleciała kilka centymetrów obok bramki!

• Potężne uderzenie Savicievicia! Sosłan Dżanajew popisuje się znakomitą interwencją i ratuje swój zespół!

• Joan Roman próbował sprytnym zwodem minąć Marcina Wasilewskiego, jednak doświadczony stoper spokojnie interweniuje.

• Płaski strzał Forsella ląduje w rękach Mateusza Lisa.

• Rafał Boguski źle opanował sobie piłkę i Wisła straciła szansę na zdobycie gola.

• Paweł Brożek wyszedł sam na sam z bramkarzem rywala, ale przegrał ten pojedynek! To powinien być gol dla Białej Gwiazdy!

• Bardzo dobre dośrodkowanie Mateusza Szczepaniaka, jednak Artur Pikk posyła piłkę nad bramką.

• Tomasz Kwiatkowski gwiżdże po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Miedź Legnica po rundzie zasadniczej zajmowała 11 miejsce. Kibice byli bardzo zadowoleni z postawy swoich ulubieńców, jednak już w grupie spadkowej wygrali tylko raz - z Wisłą Płock, z którą dzisiaj walczą o utrzymanie.

• Miedź Legnica może być drugim beniaminkiem, który po jednym sezonie żegna się z najwyższą klasą rozgrywkową. Pewne spadku jest już Zagłębie Sosnowiec, które dzisiaj ma być bohaterem Miedzi. To właśnie oni muszą pokonać Wisłę Płock, aby Legniczanie mogli marzyć o awansie.

• Dzień dobry Państwu! Czas na ostatnią kolejkę Lotto Ekstraklasy! Dzisiaj poznamy drugiego spadkowicza. Miedź Legnica musi wygrać z Wisła Kraków, ale liczyć również na potknięcie Wisły Płock. Czy ekipa Dominika Nowaka może liczyć na cud?

Bartosz Głąb

Wisła Kraków - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Wojciech Matusik / Polskapresse Gazeta Krakowska

Wisła Kraków - Miedź Legnica ONLINE. W ostatniej kolejce LOTTO Ekstraklasy w grupie spadkowej pozostała jeszcze jedna niewiadoma. O utrzymanie w krajowej elicie powalczy Miedź Legnica, która do zachowania bytu potrzebuje nie tylko zwycięstwa, ale również porażki Wisły Płock ze zdegradowanym Zagłębiem Sosnowiec. Początek meczu o godz. 15:30. Relacja na żywo w GOL24!

Lotto Ekstraklasa: Wisła Kraków - Miedź Legnica ONLINE

W obecnym sezonie LOTTO Ekstraklasy beniaminkowie byli wyjątkowo marni. Już po 34. kolejce z najwyższą klasą rozgrywkową pożegnało się Zagłębie Sosnowiec, a w sobotę najprawdopodobniej goryczy spadku zazna Miedź Legnica.
Klub z Dolnego Śląska zachował jeszcze szanse na utrzymanie w lidze, ale są to szanse bardzo małe. Miedź musi pokonać na wyjeździe Wisłę Kraków, a jednocześnie w Płocku "Nafciarze" muszą uznać wyższość Zagłębia Sosnowiec. Taki scenariusz wydaje się mało prawdopodobny.

- To ostatni mecz, w którym chcielibyśmy podziękować kibicom, którzy wspierali nas w tym trudnym roku - mówi trener Maciej Stolarczyk. - Roku specyficznym z trudnymi momentami, ale taki, w którym zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie naszych kibiców - dodaje szkoleniowiec Wisły.

Do składu "Białej Gwiazdy" na mecz z Miedzią dojdzie Łukasz Burliga. Do dyspozycji będzie również Vullnet Basha, który w ostatnim spotkaniu z Arką nie wystąpił z przyczyn osobistych. W ekipie przyjezdnych zabraknie kontuzjowanych Antona Kanibołockiego i Marquitosa oraz pauzujących za kartki Kornela Osyry i Grzegorza Bartczaka

Wisła i Miedź w Ekstraklasie spotkały się dopiero dwukrotnie i miało to miejsce w rundzie zasadniczej obecnego sezonu. Najpierw jeszcze w lipcu ubiegłego roku przy Reymonta 22 "Biała Gwiazda" ograła Miedź 2:1 po trafieniach Zdenka Ondraska i Dawida Korta. Dla Miedzi jedynego gola zdobył z rzutu karnego Marcos Marquitos. Natomiast w rewanżu na początku grudnia zeszłego roku legniczanie zdołali się odegrać i wygrali z Wisłą 2:0 po golu Henrika Ojamy i samobójczym trafieniu Macieja Sadloka.

Kto wygra mecz Ekstraklasy: Wisła Kraków - Miedź Legnica?

NIE ZAGRAJĄ

Wisła Kraków: Bartosz, Buchalik, Błaszczykowski, Sadlok (kontuzje);

Miedź Legnica: Kanibołocki, Marquitos (kontuzje), Bartczak (kartki), Osyra (czerwona kartka).

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Wisła Kraków: Lis - Pietrzak, Wasilewski, Klemenz, Morys - Peszko, Plewka, Savicević, Burliga - Drzazga, Kolar;

Miedź Legnica: Dzanajew - Pikk, Żyro, Musa, Zieliński - Santana, Augustyniak, Fernandez - Roman, Forsell, Camara.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

WISŁA KRAKÓW
Arka Gdynia - Wisła Kraków 3:1 (LOTTO Ekstraklasa)
Wisła Kraków - Korona Kielce 1:0 (LOTTO Ekstraklasa)
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1:2 (LOTTO Ekstraklasa)
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1:1 (LOTTO Ekstraklasa)
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2:1 (LOTTO Ekstraklasa)

MIEDŹ LEGNICA
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 0:2 (LOTTO Ekstraklasa)
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 0:1 (LOTTO Ekstraklasa)
Korona Kielce - Miedź Legnica 0:0 (LOTTO Ekstraklasa)
Miedź Legnica - Wisła Płock 3:2 (LOTTO Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Miedź Legnica 2:0 (LOTTO Ekstraklasa)

SĘDZIA - Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)

Wisła Kraków - Miedź Legnica TRANSMISJA TV

Transmisję ze spotkania 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy Wisła Kraków - Miedź Legnica od 15:20 przeprowadzi CANAL+ HD. Mecz prosto z Reymonta 22 skomentują Robert Skrzyński i Kamil Kosowski. Studio Multiligi+ rozpocznie się o 14:30,a gośćmi Rafała Dębińskiego i Filipa Surmy będą Grzegorz Mielcarski i Maciej Murawski. Relacja LIVE w GOL24.