Wisła Kraków

1

Odense BK

3

• Koniec. Wisła przegrywa z Odense 1:3 całkowicie zasłużenie. Nie da się wygrać meczu grając poprawnie przez 20-30 minut.

• Kompromitujące po raz kolejny błędy w obronie, Chavez ograny jak dziecko i przegrywamy 1:3

• 4 minuty dłużej potrwa ten mecz

• Baye Djiby Fall po błędzie Chaveza bliski celnego uderzenia na bramkę

• Faul Garguły na połowie Wisły i rzut wolny dla Odense

• Ostatnia zmiana wśród gospodarzy

• Andraż Kirm podaje do Bitona ale w zamieszaniu przed bramką Odense piłka nie dociera do napastnika Wisły

• Podwójna zmiana w Wiśle tylko czemu tak późno???

• Mamy kolejną kartkę

• Schodzi strzelec drugiej bramki

• Gra się do gwizdka - ewidentnie zapomnieli o tej starej piłkarskiej prawdzie Wiślacy

• Nieporozumienie w polu bramkowym Wisły, Krakowianie czekali na gwizdek, którego nie było a Peter Utaka strzelił do pustej bramki

• Piłka w siatce...ale spokojnie sędziowie odgwizdują spalonego po strzale Utaki

• Zasłużona kartka za niebezpieczne zagranie

• Kwadrans do końca meczu. Czy Wisła zdąży strzelić zwycięską bramkę?

• Pareiko odważnie piąstkuje piłkę na linii pola karnego

• Maor Melikson po raz kolejny!! Tym razem pochodzący z Izraela zawodnik zdecydował się sam na strzał po którym Wisła miała dwa rzuty rożne

• Wisła na połowie Odense prowadzi grę. W drugich 45 minutach oglądamy inną Wisłę. Tym razem Iliev wszedł w pole karne ale wywalczył tylko aut

• Kapitan Wisły ogląda kartkę

• Melikson chyba przypomniał sobie że potrafi grać w piłkę. Druga jego świetna akcja w przeciągu kilku minut po której Iliev trafia w boczną siatkę

• Jeżeli napastnicy Wisły będą dalej prezentować tak kompromitującą skuteczność jak przed momentem Biton to Wisła nie może marzyć o wygranej!

• Co teraz zrobił Biton!!!! Fantastyczna akcja Meliksona, napastnik z Krakowa dostaje od kolegi piłkę 5 metrów przed bramką i trafia w bramkarza!!! Lepszej sytuacji nie będzie !!!!!

• Kolejny już błąd sędziego w tym meczu. Tym razem błędnie odgwizdany spalony

• Utaka znowu rozrabiał w polu karnym Wisły, jednak na spółkę obrońcy Białej Gwiazdy zażegnują niebezpieczeństwo.

• Johanson fauluje Kirma i dostaje żółtą kartkę.

• Andraż Kirm po podaniu Bitona pokonał Wesselsa płaskim strzałem po ziemi!

• Chris Sørensen popełnił fatalny błąd po którym piłka spadła pod nogi Bitona ale napastnik z Krakowa zmarnował tak doskonałą okazję

• Utaka zostawił w pojedynku biegowym Chaveza z tyłu i wywalczył rzut rożny

• W pojedynku biegowym Gíslasona i Jaliensa lepszy Wiślak.

• Sobolewski wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu

• Gra w pierwszych minutach drugiej połowy znów toczy się na połowie Białej Gwiazdy, czy Wisła będzie w stanie zmienić ten niekorzystnym obraz gry?

• Jedna zmiana w przerwie. W Odense Falk za Mendiego.

• Oba zespoły wracają już na boisko. Piłkarzy Odense witają gwizdy.

• Wisła po pierwszej połowie zasłużenie przegrywa z Odense 0:1 będąc zespołem słabszym w każdym elemencie. Czy drugie 45 minut odmieni losy tego meczu?

• Chavez przepuszcza Utakę i tylko szczęście ratuje Wisłę przed stratą 2 bramki

• Sędzia do końca pierwszej połowy dolicza 1 minutę

• Peter Utaka minął czterech!! zawodników Wisły ale po podaniu do Djemba-Djemba ten ostatni źle zagrywa i Wisła przejmuje piłkę

• Wisła nie potrafi teraz stworzyć realnego zagrożenia pod bramką Odense. Goście kontrolują grę a przed momentem strzelec pierwszej bramki miał kolejną okazję

• kibice Wzmaga się doping na trybunach. "Patryk Małecki" skandują kibice. Czy "Mały" dostanie dziś swoją szansę i spróbuje odwrócić losy meczu?

• Wisła szybko próbuje wyrównać - Nunez uderza z wolnego z około 25 metrów ale Stefan Wessels kontroluje piłkę, która wychodzi za linię końcową

• Piłkę pod nogą przepuścił Sobolewski, ta trafiła do Johanssona, którego nie upilnował Jaliens. Przy strzale w długi róg Pareice zabrakło paru centymetrów do obrony.

• Błędy w obronie Wisły i Odense prowadzi w Krakowie

• Kontra Odense i fantastyczną interwencją popisuje się Estończyk w barwach Wisły odbijając piłkę mimo, że był zasłonięty w czasie strzału

• David Biton fantastycznie uderza głową ale jeszcze lepszą obroną popisuje się bramkarz Odense.

• Pierwsze 30 minut meczu miało dwa oblicza. W pierwszych 15 minutach przeważali goście natomiast drugie 15 minut należało do Krakowian

• W dziesiątkę Odense ale Bernard Mendy chyba wróci na boisko

• Ale okazja dla Wisły!! Kirm dostał świetną prostopadłą piłkę od Bitona ale przegrał sytuację sam na sam z bramkarzem Odense. Przy okazji ofiarnej interwencji Wesselsa ucierpiał jeden z jego kolegów

• Johansson do Sørensena i na szczęście dla Wisły ten ostatni źle trafia w piłkę. Ale to już kolejna okazja dla gości

• Bardzo dużo pracy ma dziś obrona Wisły z szybkimi napastnikami rywala.

• Utaka odepchnął Chaveza i sędzia odgwizuje faul. Szczęście Wisły bo niewiele brakowało a najgroźniejszy zawodnik gości przejąłby piłkę. Za moment znów Utaka na pozycji spalonej

• Iliew po rozegraniu rzutu rożnego z Meliksonem podaje piłkę wprost do rąk Wesselsa.

• Espen Ruud dośrodkowuje z lewej strony w pole karne i po dużym zamieszaniu mamy kolejny rzut rożny dla Odense

• Eric Djemba-Djemba uderza z 16 metrów na bramkę Wisły ale zbyt był odchylony aby piłka poszybowała do siatki Pareiki

• Pierwszy rzut rożny dla mistrzów Polski po akcji Meliksona

• Nunez uderza z dystansu rozpoczynając miejmy nadzieję serię celnych strzałów na bramkę Odense Wisły. Tym razem dobrze broni bramkarz Duńczyków

• Utaka w starciu z Jaliensem pada w polu karnym Wisły arbiter nakazuje grać dalej

• Andreas Johansson bliski szczęścia po rzucie rożnym.

• Nunez przy wyprowadzaniu piłki źle podaje i goście wychodzą z szybką kontrą. Strzał Utaki zablokowany przez Chaveza

• Utaka bardzo bliski pokonania Pereiki strzałem głową po dośrodkowaniu Espena Ruuda. Pierwsza bardzo groźna okazja gości

• Gíslason przegrywa pojedynek z Lameyem, Odense znów na połowie Wisły rozgrywa piłkę.

• Chwila spokojnej gry z obu stron. Piłka krąży w okolicach środkowej strefy boiska

• Sektor gości W sektorze gości zasiadła dzisiaj garstka kibiców. Tylko kilku z nich jest w barwach Odense.

• Agresywnie Odense na połowie Wisły powoduje to, że Wiślacy mają problemy z wyjściem z własnej połowy

• Utaka ogrywa łatwo Chaveza wpada w pole karne ale zagrywa niedokładnie i znów Sobolewski ratuje Wisłę

• Duńczycy długimi podaniami starają się uruchamiać Utakę, a ten od pierwszych minut sprawia sporo kłopotów Wiślakom.

• Gra przenosi się pod pole karne Duńczyków ale Melikson źle przyjmuje piłkę i piłka wraca w środkowe rejony boiska

• Kibice od pierwszych minut prowadzą gorący doping. Stadion nie jest jednak wypełniony po brzegi. Jedynie trybuna za bramką Pareiki jest wypełniona niemal do ostatniego miejsca.

• Zagranie w kierunku Utaki ale dobrze w obronie Wisła, po rzucie z autu wyjaśnia Sobolewski

• Zaczynamy spotkania. Mecz rozpoczęli goście

• a Zespoły wysłuchały już hymnu. Za chwilę początek spotkania!

• Hymn Ligi Europejskiej i za moment początek spotkania. Na murawie już oba zespoły.

• Część trybun na kilka minut przed meczem w połowie pusta Sektor kibiców gości niemal pusty. Na razie zasiada na nim 15 osób! Część trybun także w połowie pusta.

• Kibice Wisły Stadion powoli się wypełnia. Na 20 minut przed rozpoczęciem spotkania trybuna za bramką jest niemal pełna. A na murawie cały czas trwa rozgrzewka.

• Rezerwowi Odense: Toppel, Falk, Skoubo, Larsen, Sorensen, Hoegh i Fall.

• Rezerwowi Wisły: Jovanić, Garguła, Diaz, Jirsak, Małecki, Jovanić i Wilk.

• Znamy już składu obu zespołów. W bramce Wisły oczywiście Seriei Pareiko. Linię defensywy tworzą Paljić, Chavez, Jaliens i Lamey. Jako cofnięci pomocnicy zagrają Sobolewski i Nunez. Na skrzydłach zobaczymy Ilieva i Kirma. Na środku za plecami napastnika zagra Maor Melikson, a na szpicy David Biton.

• Oba zespoły rozpoczęły już rozgrzewkę na płycie boiska. Duńczyków przywitały gwizdy, Biała Gwiazda oczywiści powitana owacjami. Oba zespoły rozpoczęły już rozgrzewkę na płycie boiska. Duńczyków przywitały gwizdy, Biała Gwiazda oczywiści powitana owacjami.

• Na stadionie na razie niewielu kibiców, jednak pod stadionem kłębie się już duże grupki fanów Białej Gwiazdy. Niedługo zaczną zapełniać obiekt.

• Radosław Sobolewski odpowiadał na pytania razem z Robertem Maaskantem Wiślacy są przed spotkaniem w bojowych nastrojach. - Na pewno będziemy się starali, damy z siebie wszystko żeby osiągnąć lepszy rezultat niż w poprzednich startach w pucharach - zapewnił kapitan Białej Gwiazdy na konferencji prasowej przed spotkaniem.

• Wczoraj piłkarze Odense trenowali na stadionie Wisły Wczoraj piłkarze Odense trenowali już na stadionie Wisły, zapoznając się z murawą. Czy pomoże im to w odniesieniu dzisiaj sukcesu?

• Rywale są bardzo utytułowaną duńską drużyną, drugą siłą tamtejszej ligi po FC Kopenhadze. – Odense to zespół, który jest bardzo dobry przede wszystkim w grze obronnej – powiedział na konferencji prasowej Robert Maaskant. Wisłę ostrzega też były bramkarz Odense, Arkadiusz Onyszko, który bronił bramki Duńczyków w latach 2004-2009. – Rzecz najgroźniejsza dla Wisły: stałe fragmenty. Duńczycy wychodzą ze słusznego założenia, że można być gorszym, ale urwać bramkę po rzucie rożnym.

• Witamy w relacji ze stadionu Wisły Kraków, gdzie za niecałe dwie godziny rozpocznie się spotkanie Ligi Europejskiej z Odense BK. Biała Gwiazda chce zaprezentować się dziś z dobrej strony i udanie zainaugurować rozgrywki, a my liczymy na dobre widowisko.