Wisła Kraków

0

Polonia Warszawa

1

• Piłkarze Polonii cieszą się z wygranej i zakończenia roku na "pudle". Wiślacy dziękują swoim kibicom za doping. To był dość ostry mecz, a czerwona kartka dla Diaza "ustawiła" spotkanie. Ze stadionu przy Reymonta żegnają się Kasa Guzik i Kacper Reński

• Koniec meczu!!! Polonia wygrywa w Krakowie 0:1!

• Todorovski zmienia strzelca gola, Sultesa

• Kibice Wisły mimo niekorzystnego dla ich drużyny rezultatu w dalszym ciągu głośno dopingują swój zespół.

• Wielkie zamieszanie pod bramką gospodarzy. Strzela Baszczyński, lecz broni Pareiko

• Widać przewagę Polonii. Wisła właściwie ogranicza się tylko do kontrataków.

• Strzela Cani, lecz piłkę bez trudu łapie Pareiko.

• Małecki z rzutu wolnego uderza nad poprzeczką

• Kirm zmenia Ilieva

• Ogłuszające gwizdy przy Reymonta. Krakowska publiczność rozgrzana jest do czerwoności. Szkoda tylko, że nie grą piłkarzy, a decyzjami sędziego...

• Jak pokazują powtórki telewizyjne sędzia popełnił prawdopodobnie poważny błąd...

• Diaz ukarany czerwoną kartką

• Żółta kartka dla Brzyskiego za faul na Meliksonie.

• Dobra sytuacja Wisły. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Małeckiego, głową strzelał Jirsak.

• Nastąpiła mała roszada w ustawieniu linii defensywnej wiślaków. W środku gra duet Diaz-Bunoza, po bokach mamy Jovanovica oraz Nuneza.

• W przerwie w składzie Wisły nastąpiła zmiana. Za Lameya wszedł Jirsak.

• Sędzia rozpoczyna II połowę

• Pojawili się także piłkarze drużyny przyjezdnej.

• Piłkarze Wisły wychodzą na murawę.

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Temat jutrzejszego Gran Derbi poróżnił szatnię dzisiejszych gości. Za zwycięstwem Realu optują min. Gliwa, Wszołek i Kokoszka. Natomiast za Barceloną są Cotra i Tosik.

• Pierwsza połowa miała wyrównany przebieg. Jednak wydaje się, że groźniejsze sytuację stworzyli goście. Choć jak na razie nie oglądaliśmy żadnej bramki, piłkarzom obu drużyn nie można odmówić zaangażowania. W środku pola nikt nie odstawia nogi.

• Sędzia kończy pierwszą część gry.

• Małecki strzela, strzał blokuje Sadlok

• Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry aż 6 minut

• Tosik uderza zza pola karnego, Pareiko paruje strzał w bok

• Kolejna groźna akcja "Czarnych Koszul". Lecz Brzyski za słabo uderza futbolówkę i ta ląduje w rękach Pareiki

• Z przewrotki na bramkę Wisły uderzał Sultes. Piłka przechodzi obok słupka.

• Żółta kartka dla Wilka.

• Pomimo mało efektownej gry Wisły, krakowscy kibice bawią się w najlepsze.

• Żółta kartka dla Caniego. Uderzył Diaza łokciem w twarz.

• Sadlok ostro fauluje Meliksona, nie zważając na to, że na koncie ma już jedną żółtą kartkę

• Z 40 metrów strzela Bunoza, piłka trafia w ręce Gliwy

• Groźne wejście w pole karne Małeckiego, interweniuje Baszczyński.

• Żółta kartka dla Sadloka

• Mogła być groźna sytuacja dla Polonii, lecz w polu karnym Sultes zagrywa piłkę ręką i sędzia przerywa grę.

• Sędzia odgwizduje wątpliwy faul na graczu Polonii, uderza Brzyski, piłka przelatuje nad poprzeczką.

• Małecki uderza wprost w nogi obrońców Polonii.

• Rzut wolny z około siedemnastego metra dla Wisły. Będzie groźnie

• Świetna okazja dla Polonii! Strzelał Sultes, lecz piłka przeszła nieznacznie obok słupka bramki strzeżonej przez Pareikę.

• Dośrodkowuje Małecki, piłka dochodzi do Meliksona, lecz jego strzał skutecznie zablokował gracz Polonii.

• Karetka zabiera Serba do szpitala.

• Za Palijca wchodzi Bunoza.

• Katastrofalnie i dość przykro zaczyna się ten mecz dla wiślaków.

• Do wejścia na murawę szykuje się Bunoza.

• Serb stracił przytomność! Na murawę wjeżdża karetka pogotowia!

• Groźna sytuacja. Na murawie leży Palijć!

• "Baszczu, wracaj do domu" proszą kibice Wisły.

• Sędzia z Lublina gwiżdże po raz pierwszy i rozpoczynamy ligowy pojedynek pomiędzy Wisłą Kraków a Polonią Warszawa.

• Paweł Gil wyprowadza obie jedenastki na murawę. Kibice odśpiewują hymn „Białej Gwiazdy”.

• Franciszek Smuda zrobił dziś miła niespodziankę Łukaszowi Trałce powołując go na mecz towarzyski z reprezentacją Bośni i Hercegowiny. Kapitan Polonii zastąpił w kadrze kontuzjowanego Adama Dancha.

• Kolejna legenda "Białej Gwiazdy" powraca do domu - także dziś, podobnie jak przy okazji ostatnich meczów przy Reymonta, pod dachem jednego z sektorów zawiśnie duża koszulka jednego z idolów krakowskich kibiców. Tym razem będzie to ta z nazwiskiem Adama Musiała.

• Ten mecz będzie szczególnym wydarzeniem dla obrońcy Polonii, Marcina Baszczyńskiego, który swoje najlepsze lata kariery piłkarskiej spędził w jedenastce z Reymonta.

• Wisła Kraków kontynuuje akcję, której celem jest przyciągnięcie na stadion przy Reymonta licznych grup dzieci i młodzieży. Dziś także pośród starszych fanów "Białej Gwiazdy" zasiądzie wielu młodych kibiców ze szkół podstawowych.

• Zerkam. Mam osiem goli, a prowadzący Rudnev aż piętnaście, ale będę go ścigał. Lubię ambitne cele i jednym z nich może być korona króla strzelców - odgrażał się przed meczem Egdar Cani

• Przerzedzona defensywa Wisły będzie musiała dziś uważać na Edgara Caniego. Ten albański napastnik strzelił w ostatnich dwóch spotkaniach aż pięć bramek! Czy strzeli i dziś? Jakim wynikiem zakończy się spotkanie? Zapraszamy do typowania w komentarzach!

• Witamy ze stadionu przy ulicy Reymonta, gdzie miejscowa Wisła podejmie Polonię Warszawa. Obie drużyny zawalczą dziś o to, aby przerwę zimową spędzić na podium T-Mobile Ekstraklasy. Relację przeprowadzą Kacper Reński oraz Kasia Guzik.