• Zieńczuk nieprzygotowany uderza bardzo niecelnie

• Parada meczu Perdijca po strzale Małeckiego

• Melikson z wolnego uderza piłkę bardzo niebezpiecznie

• Kontra Wisły, Małecki prowadzi piłkę przez całe boisko, Melikson wrzuca piłkę wzdłuż bramki Ruchu ale nikt nie dochodzi do tego podania

• Gra się po szaleńczych pierwszych 6 minutach uspokoiła. Wisła jednak osiąga powoli przewagę.

• Kołyska po golu na 1:1 była dla urodzonej w styczniu córki Wojciecha Grzyba

• W pierwszych 6 minutach drugiej części działo się więcej jak przez całe pierwsze 45 minut

• Co się dzieje !!! Jirsak 5 minut po wejściu na boisko uderza mocno i Wisła znów prowadzi !!

• Piękna kontra Ruchu i Wojciech Grzyb wyrównuje !!

• Genkow do Meliksona i mamy rzut rożny

• Zmiana

• Zaczynamy

• Po pierwszej połowie w której brakowało strzałów na bramkę, a było wszystko inne Wisła prowadzi 1:0. Zapraszamy za 15 minut,

• Brutalnie Siwakow na Grzybie.

• Nie będzie. Małecki w mur.

• Na wprost bramki, około 20 metrów od linii bramkowej faulowany Melikson. Czy będzie 2:0 ?

• Grzyb po rykoszecie marnuje 100% okazję - mamy róg

• Z ostrego kąta uderza Zieńczuk ale wprost w bramkarza. Chyba mógł zagrać do partnerów.

• Melikson ładnie uderzył po rzucie wolnym ale bramkarz gości świetnie obronił.