Wisła Kraków - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Śląsk w końcu pokaże jakość?

Wisła Kraków

1

Śląsk Wrocław

1

• Obie drużyny kontynuują serię bez zwycięstwa! Bardziej poszkodowany wydaje się Śląsk, który w tym momencie do bezpiecznego miejsca traci 3 punkty.

• Śląsk na koniec zmarnował dogodną okazję. Krzysztof Mączyński dograł zbyt słabo w pole karne. Po tej akcji sędzia zakończył mecz!

• Piotr Celeban przerywa kontratak rywala i ogląda żółtą kartkę.,

• 3 minuty doliczone do tego meczu.

• Emmanuel Kumah wchodzi w miejsce Marko Kolara.

• Mariusz Pawelec ukarany żółtym kartonikiem.

• Dobre uderzenie Marcina Robaka, ale jeszcze lepsza interwencja Mateusza Lisa!

• Zmiana również w Wiśle. Krzysztof Drzazga opuszcza murawę, a melduje się na niej Maciej Śliwa.

• Michał Chrapek zmieniony przez Mateusza Radeckiego.

• Zamieszanie w polu karnym Śląsk i Mariusz Pawelec był bardzo bliski zdobycia gola samobójczego!

• 9711 widzów przyszło dzisiaj na stadion Wisły Kraków.

• Michał Chrapek ukarany żółtą kartką.

• Farshad wchodzi na murawę, a schodzi z niej Robert Pich.

• Robert Pich nie sięgnął piłki zagranej przez Mączyńskiego. Stracona szansa na gola.

• Niecelne uderzenie Cholewiaka! Zabrakło bardzo niewiele!

• Wojciech Słomka zmienia Pawła Brożka.

• Świetne dośrodkowanie Mączyńskiego! Piłka minimalnie minęła bramkę Mateusza Lisa!

• Tomasz Kwiatkowski nakazuje grać dalej. Faulu nie było!

• Michał Chrapek przewraca się w polu karnym i sędzia główny słucha podpowiedzi z wozu VAR!

• Robert Pich uderzył ze stojącej piłki i trafił w poprzeczkę! Jeszcze Michał Chrapek próbował strzału przewrotką, ale nie trafił w bramkę!

• Lukas Klemenz fauluje rywala pod swoim polem karnym! Będzie bardzo groźnie!

• Czas na drugie 45 minut!

• Jakub Łabojko już na samym początku drugiej połowy ogląda żółtą kartkę.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie na murawie widzimy dwóch rannych, chociaż jeżeli wynik się utrzyma to Śląsk Wrocław będzie w dużo gorszej sytuacji.

• Krótko rozegrany rzut wolny przez Mączyńskiego. Chrapek miałby świetną okazję, ale źle opanował piłkę.

• Sławomir Peszko próbował wyłożyć piłkę Brożkowi, który w nią nie trafił! Miał przed sobą pustą bramkę!

• Przeciągnięte dośrodkowanie Pawła Brożka. Śląsk przejmuje piłkę.

• Znakomita akcja Wisły, zakończona znakomitym strzałem! Paweł Brożek świetnie wyłożył piłkę Kolarowi, który huknął pod samą poprzeczkę! Jakub Słowik bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piękna bramka! Marko Kolar!

• Dobre uderzenie Marko Kolara! Zabrakło bardzo niewiele!

• Niecelne uderzenie Rafała Pietrzaka. Wściekły jest na siebie zawodnik Wisły.

• Zaskakujący strzał Mateusza Cholewiaka! Mateusz Lis końcówkami palców odbił piłkę!

• Lukas Klemenz fauluje Jakuba Słowika i Wisła Kraków traci szansę na zdobycie gola.

• Mateusz Lis wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Potężne uderzenie Rafała Pietrzaka, ale świetnie broni Jakub Słowik.

• Idealne dośrodkowanie Łukasza Brozia. Marcin Robak wyprzedził Grabowskiego i z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcin Robak otwiera wynik meczu!

• Dośrodkowanie Pietrzaka, po którym do strzału doszedł Klemenz. Piłka została jednak wybita przez Pawelca.

• Kompletnie nieudany strzał Michała Chrapka. Od bramki zacznie Jakub Słowik.

• Tomasz Kwiatkowski gwiżdże po raz pierwszy i Paweł Brożek rozpoczyna mecz!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Śląsk Wrocław znajduje się w fatalnej formie. Gospodarze wcale nie grają lepiej i w ostatnich 5 meczach również zdobyli tylko jedno oczko. Plus jest taki, że Biała Gwiazda nad strefą spadkową ma 11 punktów przewagi, więc presja na zawodnikach Macieja Stolarczyka jest dużo mniejsza.

• W ostatnich trzech spotkaniach pomiędzy "Białą Gwiazdą" i Śląskiem wygrywała Wisła, a w ostatnim z nich zwyciężyła 1:0 po bramce Jakuba Błaszczykowskiego z rzutu karnego.

• Witamy w relacji LIVE z meczu w, którym "Biała Gwiazda" skonfrontuje się ze Śląskiem Wrocław. Goście przegrali cztery ostatnie spotkania. Czy zdołają przełamać się w Krakowie?

red

©Andrzej Banas / Polska Press

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław ONLINE. Prawie pewna utrzymania Wisła Kraków zmierzy się z będącym w dużym kryzysie Śląskiem Wrocław. Krakowianie podejdą do tego spotkania mocno osłabieni - czy Śląsk to wykorzysta? Relacja LIVE w GOL24 o 18:00.

Mecz Wisła Kraków - Śląsk Wrocław ONLINE

Do dzisiejszego meczu Wisła przystąpi w dużo lepszej sytuacji kadrowej niż w meczu w Sosnowcu. Do gry powinien być zdolny Patryk Plewka, którego z występu w Sosnowcu wykluczyła nie kontuzja, a grypa żołądkowa.
Kto jeszcze? Trener Maciej Stolarczyk nie pozostawia wątpliwości, że na szybkie powroty raczej nadziei nie ma co sobie robić. – Jest bardzo mało czasu do meczu ze Śląskiem i nie spodziewam się, żeby wróciło kilku zawodników do gry. Nie chcę spekulować, ale największe szanse ma na to Vukan Savicević – powiedział szkoleniowiec Wisły.

Z bólem kolana zmaga się Vullnet Basha i wszystko wskazuje na to, że nie wystąpi przeciwko drużynie z Dolnego Śląska. Co to może oznaczać? Że na boisku znów zobaczymy krakowską młodzież, która pokazuje się z całkiem dobrej strony. Wisła, mimo bardzo trudnej sytuacji kadrowej, może być w miarę spokojna o utrzymanie. W miarę nie oznacza jednak na pewno. Krakowianom nie brakuje już wiele, żeby nawet matematycznie zapewnić sobie utrzymanie, ale żeby to się stało faktem, trzeba wreszcie zapunktować, a najlepiej wygrać. Ta ostatnia sztuka Wiśle nie udała się od 31 marca, gdy pokonała 4:0 Legię Warszawa.

Oglądaj mecz Wisła Kraków - Śląsk Wrocław na żywo online w Player.pl >>>

Śląsk obecnie gra najbrzydszą piłkę w lidze i przez wielu uważany jest za kandydata do spadku. W ostatnim ligowym meczu przegrał po fatalnej grze z Górnikiem Zabrze 1:2. Po spotkaniu doszło do sporego zamieszania pod sektorem najbardziej zagorzałych kibiców. Najbliżej kibiców był Marcin Robak, który kłócił się z kibicami i musiał być przytrzymywany przez swoich kolegów z drużyny.

Sytuacja we Wrocławiu jest napięta, a Śląsk mimo całkiem niezłej drużyny gra fatalnie. Przegrał cztery ostatnie mecze, a jedynym pozytywem może być postawa w bramce Jakuba Słowika. W ostatnich trzech spotkaniach wygrywała Wisła, a w ostatnim z nich zwyciężyła 1:0, po bramce Jakuba Błaszczykowskiego z rzutu karnego. Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Pan Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.

Przewidywane składy na mecz Wisła - Śląsk:

Wisła Kraków: Lis – Pietrzak, Palcić, Szot, Grabowski, Boguski, Savicević, Kumah, Peszko, Kolar, Drzazga.

Śląsk Wrocław:[/b ]Słowik – Celeban, Golla, Pawelec, Hołownia, Mączyński, Łabojko, Musonda, Chrapek, Pich, Robak.

Mecz Wisła Kraków - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+. W internecie mecz na stronie ncplusgo.pl oraz w aplikacji Canal+ Sport Online. Relacja LIVE z meczu Wisła Kraków - Śląsk Wrocław w GOL24.pl od godziny 18:00. Zapraszamy!