Mecz Wisła Płock - ŁKS Łódź ONLINE. Chcą odbić się i...

Mecz Wisła Płock - ŁKS Łódź ONLINE. Chcą odbić się i pogrążyć beniaminka. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 7. kolejka
2019-08-31 15:00

Wisła Płock

2

ŁKS Łódź

1

• Koniec meczu! Krzysztof Jakubik gwiżdże po raz ostatni! Wisła Płock wygrywa 2:1! ŁKS Łódź przegrywa 5 raz z rzędu!

• Kolejne precyzyjne dośrodkowanie Furmana, ale tym razem niecelnie uderza Fojut.

• Świetne podanie Dominika Furmana! Ricardinho uderza z 5 metrów, ale cudownie broni Kołba!

• Zamieszanie w polu karnym ŁKS-u, ale ostatecznie to defensorzy gospodarzy byli górą i zażegnują niebezpieczeństwo.

• Ostatnia zmiana tego meczu. Damian Michalski zmieniony przez Piotra Tomasika.

• Kazimierz Moskal próbuje jeszcze ratować wynik. Bartłomieja Kalinkowskiego zmienia Rafał Kujawa.

• Zmiana także w ekipie z Łodzi. Guima opuszcza murawę, a melduje się na niej Maciej Wolski.

• Maciej Ambrosiewicz wchodzi, a schodzi Damian Rasak.

• Dominik Furman dograł z rzutu rożnego, piłka została wybita przez Sobocińskiego prosto pod nogi Gruzina, który dokładnym strzałem po ziemi pokonuje bramkarza ŁKS-u!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Giorgi Merebaszwili i Wisła Płock znowu wychodzi na prowadzenie!

• Suad Sahiti melduje się na murawie, w miejsce Grzegorza Kuświka.

• Guima również ukarany.

• Jan Sobociński ukarany żółtą kartką.

• Pierwsza zmiana tego meczu. Pirulo zmienia Patryka Bryłę.

• Bardzo dobra interwencja Jarosława Fojuta, który w ostatniej chwili przerywa akcję rywala!

• Ricardinho fauluje w ofensywie i traci szansę na zdobycie gola.

• Świetnie podanie Ramireza do Sekulskiego! Napastnik ŁKS-u nie trafia jednak w bramkę z 5 metrów!

• Na szczęście szybko wracamy do gry.

• Mamy wymuszoną przerwę w grze. Pokaz pirotechniczny kibiców Wisły trochę zakłócił widoczność.

• Świetna indywidualna akcja Ricardinho. Brazylijczyk wpadł w pole karne, ale w ostatniej chwili został powstrzymany.

• Pierwsze 10 minut drugiej połowy upłynęło pod znakiem bardzo spokojnej gry. Żadna z drużyn nie potrafi zagrozić bramce rywala.

• Pierwsza połowa była wyrównana. Czy ktoś zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

• Bardzo dobre wstrzelenie piłki przez Dominika Furmana. Alan Uryga próbował oddać strzał, ale Juraszek skutecznie mu w tym przeszkodził.

• Wracamy do Płocka! Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu. Oba zespoły wykorzystały swoje okazje i jak na razie mamy 1:1. Dużo robi wysoka temperatura i widać, że po 30 minutach gry piłkarzom opadły siły.

• Zabrakło bardzo niewiele! Dominik Furman trafił w słupek! To byłaby cudowna bramka!

• Faul dla gospodarzy na 30 metrze od bramki Kołby! Będzie znakomita okazja na strzał Dominika Furmana!

• Damian Rasak ukarany żółtą kartką.

• Gramy dalej! Nie ma wskazania na wapno!

• Grzegorz Kuświk przewraca się w polu karnym rywala. Krzysztof Jakubik najpierw nakazał grać dalej, ale teraz słucha podpowiedzi z wozu VAR! Czy będzie rzut karny?

• Dani Ramirez uderzył zdecydowanie zbyt lekko. Golkiper Wisły broni bez żadnego problemu.

• Patryk Bryła uderzył z 16 metra! Zabrakło mu tylko troszkę dokładności!

• "Świeca" puszczona w pole karne rywala przez Stefańczyka. Defensorzy ŁKS-u z dużym spokojem zażegnują niebezpieczeństwo.

• Sędzia zarządza przerwę na uzupełnienie płynów. Bardzo dobra decyzja, gdyż widać, że zawodnicy odczuwają trudy wysokiej temperatury.

• Nieporozumienie komunikacyjne pomiędzy Michałem Kołbą, a Janem Sobocińskim. Grzegorz Kuświak próbował to wykorzystać, ale sfaulował stopera gości.

• Giorgi Merebaszwili uderza prosto w ręce Michała Kołby.

• Kamil Juraszek jako pierwszy w tym meczu ogląda żółtą kartkę.

• Duży błąd popełnił bramkarz gospodarzy, który wypluł niezbyt mocne uderzenie Patryka Bryły. Łukasz Sekulski musiał tylko dobić piłkę do siatki z kilku metrów.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Łukasz Sekulski doprowadza do remisu!

• Co tu teraz się wydarzyło! Łukasz Sekulski z dużym spokojem zabrał piłkę Rasakowi. Wyłożył ją Ramirezowi, który wpadł w pole karne i oddał bardzo mocny strzał! Na posterunku był jednak Thomas Daehne, który uratował swój zespół. Próbował dobijać jeszcze Sekulski, ale defensorzy gospodarzy zdołali go powstrzymać.

• Zamieszanie po dośrodkowaniu Furmana. Jarosław Fojut próbował oddać strzał, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

• Dominik Furman faulowany na 30 metrze od bramki. Sam poszkodowany będzie miał szansę na groźne dośrodkowanie w pole karne rywala.

• Dużo miejsca na strzał miał Ricardinho, tylko że nieczysto trafił w piłkę. Od bramki zaczną goście.

• Z rzutu rożnego dograł nie kto inny jak Dominik Furman. Damian Michalski oddał strzał głową, który został obroniony przez Kołbę, ale do piłki dopadł Kuświk, który z bliskiej odległości dobija ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bardzo mocny początek Wisły! Grzegorz Kuświk!

• Gospodarze zanotowali pierwsze kopnięcie ze środka boiska!

• Krzysztof Jakubik wyprowadza obie ekipy!

• Odwrotną sytuację oglądamy w Łodzi. Beniaminek po niezłych dwóch pierwszych kolejkach wpadł w marazm i zanotował serię czterech porażek z rzędu. Czy ekipa Kazimierza Moskala dzisiaj przełamie się na boisku w Płocku?

• Oba zespoły bardzo źle weszły w sezon 2019/2020. Wisła Płock dopiero w poprzedniej kolejce wygrała swój pierwszy mecz. W poniedziałek udało im się dość zaskakująco pokonać rozpędzoną Pogoń Szczecin.

• Dzień dobry Państwu! Czas na pierwszy sobotni pojedynek 7 kolejki PKO Ekstraklasy! Na relację LIVE z meczu Wisły Płock z ŁKS-em Łódź zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Wisła Płock - ŁKS LIVE! Chcą odbić się i pogrążyć beniaminka

Wisła Płock - ŁKS LIVE! Chcą odbić się i pogrążyć beniaminka ©Andrzej Szkocki / Polska Press

Mecz Wisła Płock - ŁKS Łódź ONLINE. Sobotę z 7. kolejką PKO Ekstraklasy rozpoczniemy na Mazowszu. Tam zagrają drużyny okupujące miejsca zagrożone spadkiem. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00.

Mecz Wisła Płock - ŁKS Łódź ONLINE

Czasami im zadanie wydaje się trudniejsze, tym paradoskalnie łatwiej o sukces - zwłaszcza w naszej ekstraklasie. Wisła w poniedziałek grała w Szczecinie z Pogonią, którą wszyscy widzieli już na pozycji lidera.
A jednak Wiśle udało się przełamać passę sześciu spotkań bez ani jednego kompletu punktów. Pierwszy raz pod wodzą trenera Radosława Sobolewskiego Wisła zwyciężyła 2:1 (gole Ricardinho i Dominika Furmana).

W Płocku po tym meczu panuje umiarkowany optymizm. Drużyna przełamała niemoc w niezłym stylu, ale nadal jest pozycja w tabeli jest nie do pozazdroszczenia. Gdyby sezon skończył się dzisiaj to wraz z ŁKS-em i Koroną Kielce Wisła poleciałaby szczebel niżej - do Fortuna 1 Ligi, w której nie było jej od sezonu 2015/16.

- Mam nadzieję, że zwycięstwo z Pogonią popchnie chłopaków do przodu. Ja im powiedziałem na początku pracy, że są wystarczająco dobrzy, by w tej lidze wygrać z każdym - zaznacza trener Sobolewski. Okazuje się, że w składzie jego drużyny zabraknie dzisiaj Jakuba Rzeźniczaka. Prawy obrońca naderwał mięsień, dlatego do zajęć wróci w połowie przyszłego tygodnia.

Oglądaj mecz Wisła Płock - ŁKS Łódź na żywo online w Player.pl >>>

ŁKS zaskoczył pozytywnie na starcie rozgrywek, remisując u siebie z Lechią Gdańsk i wygrywając na wyjeździe z Cracovią. Obecnie to jednak zespół, który jest po czterech porażkach z rzędu - z Lechem Poznań, Piastem Gliwice, Wisłą Kraków oraz Legią Warszawa. Tak samą fatalną passę ma jedynie Korona Kielce, która spadła na ostatnią pozycję.

- Sierpień okazał się dla nas nieszczęśliwy. Trzeba rzutem na taśmę zrobić w nim jakieś punkty - mówi trener Kazimierz Moskal. - Nie ukrywam, że zwycięstwo Wisły w Szczecinie było dla mnie dużym zaskoczeniem - dodaje. - Nie chcę uciekać od naszej gry. Dlatego nie będę się tylko bronić. Piłkarze po prostu muszą poprawić skuteczność.

Mecz Wisła Płock - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje Canal+ Sport i nSport+. Komentuje duet Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki. W rolę reporterów z murawy wcielą się za to Szymon Ratajczak i Piotr Domagała. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00. Zapraszamy!