1

Olimpia Elbląg

1

• Za uwagę dziękuje Maciej Akimow.

• Sędzia kończy mecz. Po słabej i ciężkiej dla oka grze, Wisła remisuje 1:1. Twardy mecz zaowocował wieloma kartkami.

• Druga żółta i czerwona kartka. Nadijewskij.

• Zirytowani kibice Wisły opuszczają stadion.

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Nieładne zachowanie Bilińskiego, który próbował wymusić rzut karny.

• Wisła rozpaczliwie posyła długie piłki do przodu, jednak nic z tego nie wynika.

• Ariel Jakubowski ukarany drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartką. Wisła kończy w osłabieniu.

• Wszystkie piłki posyłane w pole karne gości obrońcy wykopują jak najdalej do przodu.

• Twarda męska gra, nikt nie odstawia nogi. Olimpia sprawia wrażenie zadowolonych z wyniku.

• Żółta kartka, faul Jakubowskiego, tuz przed polem karnym.

• Zmiana w Olimpii. Wchodzi Banasiak za Lubenowa.

• Faul taktyczny na środku boiska Matara, Olimpia mogła wyjść z kontrą.

• Bartosiak bardzo aktywny w tym meczu, znacznie przecenił swoje umiejętności strzelając zza pola karnego, piłka daleko od bramki.

• Daniel po indywidualnej akcji na obieg w polu karnym wziął obrońcę Olimpii, niestety, próbował dośrodkować już zza boiska.

• Gra jest szarpana, nie ma dokładności. O ile pierwsza połowa byłą dla Wisły, tak teraz z gry lepiej wygląda drużyna gości.

• Libor Pala wścieka się przy linii bocznej, jego zawodnicy grają słabe spotkanie.

• Zmiana w Olimpii. Wchodzi Chałas za Koladkę.

• Rzut wolny w dogodnej pozycji po faulu na Lubenowie. Uderzenie fantastycznie broni jednak Pesković.

• Petasz próbował strzału, ale wysoko ponad bramką.

• Akcja dwóch na dwóch, ale Bartosiak po raz kolejny traci piłkę.

• Zawodnicy Wisły są bardzo wolni i ciężko jest im dochodzić nawet do najprostszych podań.

• Bliski szczęścia w ostatniej akcji był Bartosiak.

• Po kolejnym błędzie w defensywie Wisły, Olimpia miała okazję do strzelania gola. Po wycogfaniu przed pole karne, zawodnik uderzyl minimalnie obok słupka.

• Na trybunach nerwowo, kibice zamiast skupić się na dopingu, to nawzajem się "pozdrawiają".

• Wisła wyraźnie jest niezadowolona z wyniku. Niemal cała drużyna na połowie rywali. Gospodarze grają pressingiem.

• Żółta kartka dla Nadijewskiego za ostry faul na Petaszu przed polem karnym.

• Linia defensywna Wisły ustawiona bardzo wysoko. To grozi kolejnymi kontrami, ale płocczanie bardzo chcą wygrać.

• Mosart był bardzo aktywny, zaliczył bardzo dobry występ i naszym zdaniem był najlepszy na boisku, szukał gry, często brał na siebie odpowiedzialność za akcję. Richard zaliczył przeciętny występ, zbyt często grał na alibi.

• I jednocześnie kolejna zmiana, ostatnia w Wiśle: wchodzi Petasz za Richarda Davida.

• Kolejna zmiana w Wiśle. Schodzi Mosart, w jego miejsce Joao Paulo Daniel.

• Piłkarze Wisły bardzo wolno wracają do obrony. Kolejna kontra mogła zakończyć się bramką, jednak zbyt dużo niedokładności w akcji Olimpii.

• Groźna kontra Wisły, Matar jednak źle dośrodkował i zaprzepaścił szansę na ponowne prowadzenie gospodarzy.

• Ricardinho zaliczył przyzwoity występ, często dośrodkowywał, niestety większość wrzutek padłą łupem obrońców Olimpii.

• Zmiana w Wiśle, schodzi Ricardinho, wchodzi Sekulski.

• Co ciekawe, była to praktycznie jedyna groźna akcja gości w spotkaniu.

• Olimpia wyszła z kontrą 3 na 2 i Anton Kołosow umieścił piłkę w siatce strzałem w długi róg. Pesković był bez szans. Mamy remis 1:1!

• Dośrodkowanie Jakubowskiego w pole karne, ale piłka ostatecznie w rękach Szamotulskiego.

• Na strzał z ostrego kontra zdecydował się Kołosow, jednak piłka o parę metrów minęła bramkę Peskovicia.

• Na trybunach zasiadło około 50 kibiców z Elbląga.

• Biliński próbował strzału zza linii pola karnego, ale został zablokowany.

• Początek drugiej połowy.

• Kibice Wisły aktywnie dopingują cały mecz. Olimpia raczej bez dopingu, za to kibice gości cały czas rzucają petardy.

• Sędzia Paweł Dreschel kończy pierwszą połowę.

• Jakubowski ładnie pociągnął akcję prawym skrzydłem. Próbował dośrodkować, ale już zza linii końcowej.

• Bartosiak ukarany żółtą kartką za faul na Radiciu.

• Żółta kartka dla Koladki.

• Goście nie potrafią złożyć żadnej sensownej akcji. Jeśli chcą wywieźć punkty z Płocka to trener Raduszko musi zmienić coś w grze swojego zespołu.

• Sporo niedokładności w grze obu zespołów. Straty notują zarówno piłkarze Wisły jak i Olimpii.

• Marcin Pacan z powodu kontuzji był zmuszony do zejścia z boiska. Były zawodnik Wisły miał pecha.

• Zawodnik Olimpii na noszach opuszcza boisko. Chyba nie obejdzie się bez zmiany.

• Po golu dla Wisły gra się znaczenie uspokoiła. Gospodarze kontrolują wynik spotkania.

• Po tym jak kolejna grupa kibiców dołączyła na sektor gości, fani Olimpii co jakiś czas "pozdrawiają" kibiców rywali.

• Świetną piłkę po włączeniu się w akcję dostał Jaroń. Zawodnik nie potrafił jednak umieścić futbolówki w siatce.

• Kibice Wisły wspierają swój zespół solidnym dopingiem. Kibice Olimpii wspierani przez kibiców Legii póki co korzystają z uroków pięknej pogody.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! Mosart przepchnął obrońcę Olimpii i pewnie wpakował piłkę do siatki. Szamotulski mógł zachować się lepiej.

• Wisła stwarza coraz groźniejsze akcje. Niestety dużo w tym niedokładności.

• Olimpia z rzutu wolnego w sam środek bramki. Pewna interwencja Peskovica.

• Za przeszkadzanie w wykonaniu stałego fragmentu gry, Mosart ukarany żółtą kartką.

• Rzut wolny dla gości z 25 metrów. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

• Póki co Wisła jest lepsza od swojego rywala. Szamotulski może mieć wiele zastrzeżeń do swoich kolegów z defensywy.

• Po dobrej, indywidualnej akcji Mosart wywalczył rzut rożny.

• Ukarany zawodnik Olimpii za faul na Kamińskim.

• Groźna akcja Wisły. Nafciarze wyszli trojką zawodników na dwóch obrońców. Kamil Biliński fatalnie się zachował i uderzył obok słupka.

• Pierwsza interwencja Szamo w tym meczu po centrze w pole karne. Bramkarz pewnie chwyta piłkę.

• Ricardinho już wrócił na boisko

• Ledwo co zaczęło się spotkanie, a Ricardinho złapał kontuzję. Zobaczymy czy będzie w stanie wrócić na boisko.

• Kibice gości właśnie wchodzą na sektor

• Pierwszy gwizdek..

• Piłkarze skończyli już rozgrzewkę. Za 10 minut usłyszymy pierwszy gwizdek w tym meczu.

• Zawodnicy Wisły właśnie wyszli na rozgrzewkę.

• Już za niecałą godzinę rozpocznie się spotkanie pomiędzy Wisłą Płock, a Olimpią Elbląg. Najgorliwsi kibice powoli schodzą się na stadion. Na relację ze stadionu im. Kazimierza Górskiego zaprasza Maciej Akimow.

• Wisła Płock, stadion Witamy ze stadionu w Płocku, który na razie świeci pustkami.