Wisła Płock

1

Piast Gliwice

0

• Koniec meczu! Nafciarze wygrali 1-0. Dużo szczęścia w tym meczu miał Piast Gliwice. Za uwagę dziękują Przemysław Kacprzak oraz Mateusz Kwasiborski.

• W między czasie nastąpiły dwie zmiany. Za chwile zostanie to odświeżone. Powodem takiego opóźnienia jest internet który na stadionie Wisły działa niezbyt szybko.

• Kamil Groborz zastępuje Cicmana.

• Kolejny strzał Nafciarzy, jednak znów trochę niecelnie!

• Kolejna zmiana w Wiśle Płock i doliczone trzy minuty.

• Krzysztof Hałgas za Świątka.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dwie piękne akcje Wisły, pierwszy strzał obroniony przez Szmatułe, po ledwo co minucie drugi strzał dobił pięknie Kamil Biliński!

• Gra ponownie z bramki do bramki jednak bez skuteczności, Nafciarzy jak i Gliwiczan.

• Nieudany rzut rożny Nafciarzy, gliwiczanie wybijają piłkę. Gra ponownie toczy się w środku pola.

• I mamy pierwszą zmianę w zespole Piasta Gliwice. Za Tomasza Bzdęga wchodzi Marcin Pietroń.

• Z kontrataku na wolne pole wybiegł Świątek, jednak w polu karnym pewną interwencją popisał Krzysztof Kamiński.

• I mamy drugą zmianę w zespole Wisły Płock. Za Joao Paulo wchodzi Kamil Biliński.

• Faulowany był Lisowski, jednak sędzia nie odgwizdał faulu po czym wybijają gliwiczanie na aut. Płocczanie oddali piłkę.

• Kolejny strzał Nafciarzy, blisko z 35 metrów, chciał zaskoczyć bramkarza, Łukasz Nadolski - jednak znowu minimalnie niecelnie.

• Pierwsza zmiana w zespole Wisły Płock, za Matara wchodzi Patryk Kamiński.

• Piękne dośrodkowanie Matara w pole karne, główkuje Sielewski jednak niecelnie.

• Znów okazja dla strzelenia bramki Nafciarzy, po pięknej składnej akcji, prawie że idealny strzał Ricardo. Piłka minimalnie obok słupka.

• Gra toczy się z bramki do bramki. Jednak nieskutecznie Płocczanie jak i Gliwiczanie.

• Groźny strzał za pola karnego Cicmana. Od bramki Kamiński.

• Gra ponownie jak w pierwszej połowie toczy się w środku polu.

• Z główki próbował Matar, niecelnie. Po czym szybki kontratak Piasta i minimalnie niecelny strzał Pavola Cicmana.

• Nieudany rzut rożny Piasta. Gra ponownie jak w pierwszej połowie toczy się w środku pola, albo z bramki do bramki.

• Rzut rożny dla Gliwiczan.

• Sędzia rozpoczął gwizdkiem drugą połowę spotkania. Wiślacy od razu zaatakowali, celny strzał na bramkę Piasta jednak Szmatuła pewnie wybronił

• Na boisku został rozegrany właśnie konkurs rzutów karnych zorganizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock. Atmosfera na trybunach przez pierwsze 45 minut bardzo pozytywna. W między czasie doszło kilku kibiców Piasta - na sektorze gości jest aktualnie 13 osób.

• Koniec pierwszej połowy. Gra dosyć wyrównana, chociaż ostatnie 15 minut na korzyść Nafciarzy. Druga połowa zapowiada się bardzo ciekawie - zostańcie z nami :)

• Jedna minuta doliczona.

• Aktualnie na boisku dominują Nafciarze.

• Matar z rzutu wolnego, po faulu jednego z zawodników Piasta. Jednak za mocno dośrodkował piłkę.

• Strzał Piasta z rzutu wolnego, niecelnie koło bramki. Dosłownie po chwili doskonała akcja Wisły, jednak wybijają obrońcy Piasta - rzut różny. Niecelny strzał z rzutu rożnego Daniel, ponowny rzut rożny i niecelnie do graczy Piasta, którzy wybijają piłkę prosto pod nogi Ricardo, który oddał bardzo dobry strzał - jednak minimalnie niecelnie.

• Zółta karta dla Artura Wyczałkowskiego po faulu na Urbanie.

• Niecelny strzał Pavola Cicmana z 30 metrów.

• Kolejny rzut rożny dla Piasta.

• Tomasz Podgórski niecelnie ponad bramką.

• Rzut wolny dla Piasta, przy polu karnym Wisły.

• Rzut rożny dla Nafciarzy. Gra toczy się praktycznie z bramki do bramki.

• Gra aktualnie toczy się w środku pola.

• Niecelny strzał za pola karnego Piasta.

• Wielkie szczęście Gliwiczan, po rzucie wolnym powinno być 1-0 dla Wisły, jednak obrońca Piasta zdołał wybić piłkę, która leciała do pustej bramki. Po tym rzut rożny dla Wisły. Jednak został źle wykonany piłka dla Gliwiczan.

• Rzut wolny blisko pola karnego dla Wisły Płock, faulowany był Daniel.

• Strzał Wisły na bramkę Gliwiczan, niestety Zagurskas niecelnie.

• Zagurskas długa piłka do Jakubowskiego, jednak ten nie dochodzi do piłki.

• Rajd Chwastka zakończony strzałem w światło bramki, jednak skutecznie broni Jakub Szmatuła.

• Pięciu kibiców Piasta Gliwice na sektorze Gości.

• Rzut rożny dla Piasta, jednak Gliwiczanie oddali niecelny strzał.

• Gliwiczanie groźnie w polu karnym Wisły, jednak nikt nie mógł oddać strzału - Wisła w kontrataku.

• Rzut rożny dla Wisły Płock, po wybiciu kolejnego dośrodkowania przez Gliwiczan. Jednak strzał oddany przez zawodnika Wisły Płock obronił bezproblemowo Szmatuła.

• Robert Chwastek próbował dośrodkować w pole karne, jednak piłka wychodzi na aut.

• Rzut rożny dla gliwiczan, jednak nafciarze wybijają. Pierwsze minuty na korzyść Piasta.