PKO Ekstraklasa. Wisła Płock - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Bronią twierdzy Płock

1

Śląsk Wrocław

2

• Dziękujemy serdecznie za relację LIVE! Do "usłyszenia" wkrótce!

• Śląsk po wygranej awansował na 9. lokatę i ma 20 punktów na koncie. Wisła została na 5. miejscu z 25 oczkami.

• Oceny piłkarzy po meczu Wisła Płock – Śląsk Wrocław (w skali 1-6):

Wisła Płock

• Krzysztof Kamiński – 3
    • Martin Sulek – 3
    • Jakub Rzeźniczak – 3
    • Steve Kapuadi – 3
    • Kristian Vallo – 3 (59’ Filip Lesniak - 3)
    • Mateusz Szwoch – 3 (59’ Damian Rasak - 4)
    • Dominik Furman – 3 (77’ Milan Kvocera – bez oceny)
    • Piotr Tomasik – 3
    • Davo – 2 (66’ Marko Kolar – 3)
    • Rafał Wolski – 4
    • Łukasz Sekulski – 3 (Damian Warchoł – 4)

• Rafał Leszczyński – 4
    • Diogo Verdasca – 4
    • Konrad Poprawa – 4
    • Daniel Leo Gretarsson – 3
    • Łukasz Bejger (73’ Martin Konczkowski – 4)
    • Patrick Olsen – 5
    • Petr Schwarz – 4
    • Victor Garcia – 4
    • John Yeboah – 5 (80’ Piotr Samiec-Talar – bez oceny)
    • Nahuel Leiva – 4
    • Cayetano Quintana – 4 (73’ Sebastian Bergier – 3)
  • Koniec spotkania w Płocku! Śląsk wywozi komplet z Mazowsza!

• Wisła wciąż napiera. Nie zmieniła się taktyka gospodarzy.

• Co za sensacja! Niepodziewanie Śląsk skontrował i jeden szybki atak skończył się dograniem Konczkowskiego i puentą Patricka Olsena!

• GOL! ŚLĄSK WYCHODZI DRUGI RAZ NA PROWADZENIE!

• Rafał Leszczyński z dalekim wybiciem ale z uruchomienia skrzydeł nici. Piłka stracona i znów Wisła przy futbolówce.

• Wiślacy nie zwalniają tempa. Wciąż atakują bramkę rywali w poszukiwaniu trzech punktów.

• gol

• Z piłką zabrał się Rafał Wolski. Futbolówka trafiła do Warchoła, który przytomnie zachował się w szesnastce Śląska. Uderzył nie do obrony.

• GOL! MAMY WYRÓWNANIE W PŁOCKU! DAMIAN WARCHOŁ!

• Wisła gra po obwodzie. Śląsk dobrze się przesuwa zamykając wolne przestrzenie dla gospodarzy.

• Wrzutka w pole karne Śląska. Zabrakło adresata. Uciekają cenne sekundy.

• Rafał Wolski mógł się przedrzeć, ale stracił piłkę. Przy piłce goście.

• John Yeboah opuszcza murawę. Uraz jakiego nabawił się przed chwilą zadecydował. W jego miejsce Piotr Samiec-Talar

• Damian Warchoł uderzał główką. Zabrakło jednak mocy. Wisła szturmuje bramkę Śląska.

• Po ostatnią zmianę sięga Pavol Stano. Zmienia Dominika Furmana, w jego miejsce wpuszcza Milan Kvocera.

• Piłkarze Śląska odebrali piłkę i natychmiast zagrali do przodu. Efekt? Strata i znów piłka wraca do "Nafciarzy".

• 4 300 - tylu widzów ogląda dziś mecz w Płocku.

• Na boisko wchodzi Sebastian Bergier. Zmienił kontuzjowanego Cayetano Quintane.

• Łukasz Bejger schodzi z murawy. W jego miejsce pojawia się na boisku Martin Konczkowski.

• kontuzja

• Cayetano Quintana leży na murawie. Prawdopodobnie zaraz zejdzie z murawy.

• Piotr Tomasik sfaulował Johna Yeboaha. Widać, że nie interesowała go piłka. Słuszna żółta kartka dla lewego obrońcy gospodarzy.

• Ależ bomba Cayetano Quintany! Słupek ratuje Wisłę!

• Petr Schwarz przekroczył przepisy. Faul w ataku i zaczną piłkarze Wisły.

• Kilka podań do przodu w wykonaniu piłkarzy Wisły i strata. Brakuje dokładności a i rywale umiejętnie nakładają presję.

• Zabraknie na placu także Davo. Pojawia się za niego Marko Kolar.

• Kolejne korekty w drużynie "Nafciarzy". Schodzi Łukasz Sekulski, w jego miejsce Damian Warchoł.

• Płocczanie grają na połowie rywali. Gracze Śląska wpuszczają ich głęboko.

• Kapitalne trafienie skrzydłowego Śląska. Przymierzył idealnie, po minięciu jednego z rywali.

• yeboaha

• GOL! ALEŻ PIĘKNE TRAFIENIE JOHNA YEBOAHA!

• Śląsk rozciąga grę. Szeroko są ustawieni boczni obrońcy gości.

• Mogło być groźnie. Dośrodkowanie Wisły, które zamieniło się w strzał. Akcja jednak przerwana - na spalonym Łukasz Sekulski.

• Na murawie zameldował się także Filip Lesniak. Zszedł Kristian Vallo.

• Zmiany w drużynie gospodarzy. Schodzi Mateusz Szwoch, w jego miejsce Damian Rasak.

• Piłkarze Śląska ofiarnie w obronie. Groźna akcja Wisły budowana dłuższą chwilę zażegnana.

• Łukasz Bejger z centrą w pole karne. Przeciągnięte jednak dośrodkowanie.

• Śląsk gorzej wszedł w tą połowę. To "Nafciarze" wiodą prym w tej części meczu.

• Cayetano Quintana obsłużony prostopadłym zagraniem, ale dobrze zachował się Steve Kapuadi, który zastawił piłkę i zaczną gospodarze.

• Kombinacyjna akcja Wisły zakończona próbą uderzenia Davo. Hiszpan jednak podwojony i nie zdołał się złożyć.

• Zapowiadało się na groźną kontrę Wisły, jednak źle zabrał się Furman i akcja straciła na tempie.

• Petr Schwarz faulowany. Dominik Furman ogląda żółtą kartkę.

• Petr Schwarz otrzymał podanie z głębi pola. Huknął na bramkę Wisły, jednak strzał zablokowany. Goście przed szansą z rzutu rożnego.

• Chwila przerwy w grze. Ucierpiał John Yeboah.

• Wracamy do gry! Początek drugiej połowy.

• Piłkarze już pojawili się na murawie. Za kilka chwil zaczniemy drugą odsłonę meczu!

• Statystyki z 1 połowy:

• Posiadanie piłki: 63% na korzyść Wisły Płock,
    • Sytuacje bramkowe: aż 10 do 2 dla gości,
    • Stałe fragmenty? 11 do 7 na korzyść Śląska.
  • Koniec pierwszej części meczu. W Płocku bezbramkowy remis.

• Tomasz Musiał pokazał, że zagramy o 60 sekund dłużej.

• Centra z prawej strony Śląska w pole karny Wisły. Zagrywał Łukasz Bejger, walka o piłkę i w efekcie grę zaczną "Nafciarze" od bramki.

• Śląsk przy futbolówce - stały obrazek z dzisiejszego meczu.

• Dogranie Jakuba Rzeźniczaka w pole karne nie znalazło adresata. Piłka wybita na aut.

• Kolejna kara w meczu. Tym razem ukarany Diogo Verdasca, który przerwał ciekawie rozpoczynający się atak Wisły.

• Pierwsza kara w dzisiejszym meczu - ukarany Victor Garcia.

• Ależ szansa Śląska! Nahuel Leiva uderzał wyplutą piłkę Kamińskiego, jednak nie czysto trafił. Kupa szczęścia po stronie gospodarzy.

• Wisła przy piłce. Ciekawa akcja zakończona strzałem Davo. Zabrakło jednak siły. Leszczyński broni.

• Cayetano Quintana z kolejnym uderzeniem. Patrick Olsen wyłuskał piłkę i zagrał do Hiszpana. Ten uderzył jednak w sam środek i Kamiński broni.

• Wisła podeszła pressingiem i to poskutkowało. Piłka dla gospodarzy.

• Seria ataków Śląska trwa. Goście cały czas przy piłce. Wisła szuka sposobu na wyjście z kontrą.

• Zakotłowało się w polu karnym Wisły. Dorzucał piłkę Nahuel Leiva z rzutu wolnego. Piłka jednak w rękach Kamińskiego.

• wolski

• Chwila przerwy w grze. Cierpi Rafał Wolski po starciu. Prawdopodobnie szykuje się zmiana.

• Ależ odpowiedź gości! Uderzał Cayetano Quintana! Końcówkami palców ratuję Wisłę Kamiński. Dzieje się w tym spotkaniu!

• Obiecująca akcja Wisły. Dogranie Rafała Wolskiego w pole karne, piłkę dostał Mateusz Szwoch ale źle się zabrał i akcja spaliła na panewce.

• Z kolejną próbą Wisła! Uderzał Petr Schwarz. Piłka jeszcze strącona i minimalnie obok słupka Kamińskiego.

• Ależ indywidualna akcja Johna Yeboaha! Przedarł się skrzydłem i uderzył na bramkę Wisły. Kamiński z interwencją, piłka jeszcze odbiła się od poprzeczki i poza grą. Było groźnie!

• Wisła Płock zamknięta na własnej połowie. Śląsk zdominował to spotkanie.

• Daniel Leo Gretarsson z uderzeniem po dograniu po rzucie rożnym. Strzał zablokowany i piłka w rękach Krzysztofa Kamińskiego.

• Dogranie z głębi pola w wykonaniu Jakuba Rzeźniczaka, ale bez trudów do piłki wyskakuje Rafał Leszczyński.

• Przy piłce Śląsk. Przyjezdni szukają wolnych korytarzy do gry. Teraz gra toczy się głównie po obwodzie.

• John Yeboah po kilku minutach wrócił do gry. Obejdzie się bez zmiany.

• Ucierpiał teraz John Yeboah. Bez pardonu zaatakował go Steve Kapuadi. Przerwa w grze.

• Śląsk zagrał długim podaniem, ale defensorzy Wisły na posterunku. Goście wybiegli odważnie na ten mecz, nie mają zamiaru się "murować".

• gol

• Ależ było groźnie! John Yeboah strzelił bramkę, jednak wcześniej piłka przekroczyła całym obwodem linię końcową. Dużo szczęścia po stronie płocczan.

• Przy piłce piłkarze gości. Gra w okolicach koła centralnego.

• Zaczęliśmy grę. Rozpoczęli piłkarze Śląska!

• Zaraz zaczynamy!

• wisla

• Już za chwilę zaczniemy bój w Płocku. Piłkarze już czekają w korytarzu i zaraz wejdą na murawę.

• Ewentualna wygrana pozwoli gospodarzom awansować na pozycję vice-lidera. Z kolei Śląsk jeśli sięgnie po komplet to może nawet prześcignąć cztery zespoły i zameldować się na 9. pozycji.

• W Ekstraklasie Wisła niepokonana jest od czterech spotkań, choć przed dwoma tygodniami podopieczni Pavola Stano polegli z Legią w ramach 1/16 finału Pucharu Polski. Śląsk natomiast gra w kratkę i słabe mecze przeplata tymi dobrymi. Poprzedni mecz jednak w wykonaniu Wisły i Śląska to remis: odpowiednio 1:1 ze Stalą i 2:2 z Jagiellonią.

• Na zwieńczenie piłkarskich zmagań w sobotę do Płocka przyjechała drużyna Śląska Wrocław. "Nafciarze" przed meczem zajmują 5. lokatę, Śląsk natomiast 13. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!

Wisła - Śląsk LIVE! Bronią twierdzy Płock

Wisła - Śląsk LIVE! Bronią twierdzy Płock ©Tomasz Golla

PKO Ekstraklasa. Wisła Płock - Śląsk Wrocław ONLINE. Trzeci przed trwającą serią gier "Nafciarze" podejmą dwunastą ekipę Śląska. Płocczanie są niepokonani przed własną publicznością i chcą utrzymać twierdzę. Gdzie oglądać mecz Wisła Płock - Śląsk na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE w sobotę od godziny 20:00 w GOL24.

PKO Ekstraklasa: Wisła Płock - Śląsk Wrocław ONLINE

Wisła w tym sezonie zbudowała w Płocku solidną twierdzą. Z sześciu pojedynków przed własną publicznością wygrała pięć, a jeden zremisowała. Posiada też imponujący bilans bramkowy: trzynaście goli strzelonych i tylko cztery stracone.

- Chcemy zaliczyć siódmy mecz bez porażki, utrzymać twierdzę i podtrzymać bardzo dobry bilans spotkań rozegranych w Płocku. Naszym celem jest sprawić radość kibicom i wygrywać. Każdy mecz się układa inaczej, ale jesteśmy pewni, że drużyna jest dobrze przygotowana, a my liczymy na dobre spotkanie - przyznaje trener "Nafciarzy" Pavol Stano.

Śląsk nie wygrał ani razu dwóch meczów z rzędu. W każdym kolejnym spotkaniu wrocławianie uzyskiwali inny rezultat. Wynika z tego, że po remisie z Jagiellonią (2:2) teraz w Płocku albo wygrają, albo przegrają. - Chcielibyśmy wygrać dwa, trzy razy z rzędu, ale na wynik nie mamy takiego bezpośredniego wpływu, jak na postęp w grze. I jest on widoczny. Każdy widzi, że drużyna robi postęp z tygodnia na tydzień i to jest najważniejsze. Momentami gra się lepiej, a przegrywa, lub odwrotnie. Na pewno chcemy utrzymać ten sposób gry, aby w tych kolejnych meczach charakteryzował nas wysoki pressing, koncentracja i agresywny atak z piłką oraz bez piłki - podkreśla trener Ivan Djurdjević.

Marcowa wyprawa Śląska do Płocka była udana i wyjątkowa (2:1), bo był to jedyny wygrany mecz wrocławian w rundzie wiosennej. Ostatni raz Śląsk przegrał z Wisłą w październiku 2020 roku (0:1).

Zawody poprowadzi sędzia Tomasz Musiał z Krakowa, a z wozu VAR wspierać go będą Krzysztof Jakubik i Marek Arys.

Nie zagrają w meczu Wisła Płock - Śląsk Wrocław
Wisła Płock: -

Śląsk Wrocław: Martin Konczkowski, Michał Szromnik

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 0:0 (Ekstraklasa, 20.03.2021)
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 3:1 (Ekstraklasa, 26.09.2021)
Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1:0 (Ekstraklasa, 18.10.2020)

Wisła Płock - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
Transmisja na żywo z meczu Wisła Płock - Śląsk w Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra. Komentuje duet Marcin Rosłoń - Michał Żewłakow. W internecie mecz w aplikacji Canal+. Relacja LIVE z meczu od godziny 20:00 w GOL24 - zapraszamy!

20:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław transmisja